Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  SanDisk Cruzer Fit 16GB

SanDisk Cruzer Fit 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cruzer Fit je miniaturní flashdisk firmy SanDisk. Vyznačuje se velice malými rozměry porovnatelnými s velikostí mince. Flashdisk můžete nosit stále u sebe, pověsit si jej s sebou na mobilní telefon nebo na klíčenku. Na takovýto flashdisk si můžete nahrát velké množství fotografií, hudby i videozáznamů a nosit je stále s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost je v případě flashdisků samozřej...

Všechny nabídky pro SanDisk Cruzer Fit 16GB

Popis SanDisk Cruzer Fit 16GB

Cruzer Fit je miniaturní flashdisk firmy SanDisk. Vyznačuje se velice malými rozměry porovnatelnými s velikostí mince. Flashdisk můžete nosit stále u sebe, pověsit si jej s sebou na mobilní telefon nebo na klíčenku.
Na takovýto flashdisk si můžete nahrát velké množství fotografií, hudby i videozáznamů a nosit je stále s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost je v případě flashdisků samozřejmostí a díky tomu jsou vhodné pro přenos z místa na místo, ať už v kapse, v tašce, batohu či pověšené na klíčích.
USB flashdisk SanDisk Cruzer Fit poskytne dostatečnou kapacitu 16 GB. K počítači se připojuje přes USB 2.0 rozhraní. Samozřejmostí je podpora Plug and Play, kdy je možné flashdisk vložit do volného USB portu a rovnou můžete pracovat s daty bez jakékoliv zdlouhavé instalace.
Vaše soukromá data si dokonce můžete bezpečně online zálohovat s pomocí software SanDisk SecureAccess, který obdržíte spolu s flashdiskem.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 16
LED dioda: Ano
Funkce
Zabezpečení dat: Ano
Možnost zavěšení: Ano

Parametry SanDisk Cruzer Fit 16GB

Výrobce Sandisk
USB 2.0
Velikost 16GB

Podobné produkty

Podobné fráze: