Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  SAMSUNG MUF-32BB 32GB

SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
SAMSUNG MUF-32BB / 32GB / Flash Disk / USB 3.0 / rychlost čtení až 130MB/s Když se snoubí vzhled s funkčností. USB 3.0 FIT flash jednotka Samsung je pro odolnost odolnosti vybavena vysoce kvalitním kovovým designem a super kompaktním tělem. Jde o jednotku, která je skvělá do auta, do práce nebo kamkoliv jinam. A díky spolehlivosti značky Samsung víte, že vaše data jsou v bezpečí. Tenká a pr...

Všechny nabídky pro SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SAMSUNG MUF-32BB 32GB

SAMSUNG MUF-32BB / 32GB / Flash Disk / USB 3.0 / rychlost čtení až 130MB/s
Když se snoubí vzhled s funkčností.
USB 3.0 FIT flash jednotka Samsung je pro odolnost odolnosti vybavena vysoce kvalitním kovovým designem a super kompaktním tělem. Jde o jednotku, která je skvělá do auta, do práce nebo kamkoliv jinam. A díky spolehlivosti značky Samsung víte, že vaše data jsou v bezpečí.
Tenká a promyšlená.
Díky modernímu, mimořádně kompaktnímu, kovovému designu představuje flash jednotka USB 3.0 FIT společnosti Samsung profesionální a uhlazené řešení pro ukládání a ochranu všech vašich důležitých dat.
Spolehlivost značky Samsung chrání vaše data.
Tato USB flash jednotka tvoří nejnovější přírůstek do rodiny paměťových produktů společnosti Samsung. Nabízí technologii NAND flash, odolnost stupně 5 a pětiletou záruku. Jde přesně o tu kvalitu, kterou očekáváte od společnosti Samsung, spolehlivé značky v oblasti paměťových zařízení.
Jednotka flash pro budoucnost.
Společnost Samsung zůstává na špičce v oboru a uvádí na trh novou generaci flash jednotek SuperSpeed USB 3.0, které nabízejí rychlý přenos dat a zálohování a zpětnou kompatibilitu s rozhraním USB 2.0.
Specifikace:
Kapacita
32 GB, (1 GB = 1 miliarda bajtů) Skutečná využitelná kapacita může být nižší (v závislosti na formátování, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech).
Rozhraní
USB 3.0
Rozměry (šxvxh)
15,44 x 19,67 x 8,7 mm
Váha
Přibližně 2,6 g
Rychlost
Přenosová rychlost až 130 MB/s Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na podmínkách a prostředí použitého hostitelského zařízení.
Parametry výrobku:
Flash disk: Typ
Velikost (GB): 32
Barva: Stříbrná
Max. čtení (MB/s): 130
Rozhraní
Rozhraní: USB 3.0
Vlastnosti
Poutko pro zavěšení: Ano
SW na zabezpečení: Ne
USB OTG: Ne
Vysouvací konektor: Ne
...

Parametry SAMSUNG MUF-32BB 32GB

Výrobce Samsung
OTG OTG flash disky disponují jak portem USB, tak i microUSB. Některé v jednom těle, jiné s mini adaptérem. Ne
Rychlost při čtení 130MB/s
USB 3.0
Velikost 32GB
Hmotnost 2g

Podobné produkty

Podobné fráze: