Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Pretec i-Disk Poco 16GB

Pretec i-Disk Poco 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
i-Disk Poco je miniaturní flashdisk firmy Pretec. Vyznačuje se velice malými rozměry porovnatelnými s velikostí mince. Flashdisk můžete nosit stále u sebe, pověsit si jej s sebou na mobilní telefon nebo na klíčenku. Na takovýto flashdisk si můžete nahrát velké množství fotografií, hudby i videozáznamů a nosit je stále s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost je v případě flashdisků samozřejmo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pretec i-Disk Poco 16GB

Popis Pretec i-Disk Poco 16GB

SOFTCOM.cz píše:

PRETEC i-Disk Poco se vyznačuje velmi malými rozměry, jelikož je porovnatelný s velikostí mince. Je možné jej pověsit na mobilní telefon nebo na klíčenku a mít jej tak pořád s sebou.
i-Disk Poco můžete mít díky své velikosti v notebooku neustále připojen a rozšířit tím jednak jeho úložný prostor a mít zároveň kdykoliv přístup ke svým souborům.
Vlastnosti:
- univerzální černé provedení
- kompaktní velikost
- USB disk je možné mít neustále připojen v notebooku
- příslušenství: šňůrka na pověšení na mobil
Specifikace:
- kapacity: 4GB, 8GB
- rozměry: 18,65mm x 14,5mm x 6,85mm
- hmotnost: 5g
- přenosová rychlost až 20 MB/s
- rozsah provozních teplot 0-70°C
- rozhraní: kompatibilní s USB 2.0/1.1
- podpora OS: Windows ME/2000SP4/XP/Vista/Windows 7; Mac OS 10.x; Linux 2.4

Digiboss.cz píše:

Pretec i-Disk Poco 16 GB POC16G-B najdte na Digiboss.cz. Pretec i-Disk Poco 16 GB POC16G-B nabízíme i na splátky. Popis produktui-Disk Poco je miniaturní flashdisk firmy Pretec. Vyznačuje se velice malými rozměry porovnatelnými s velikostí mince. Flashdisk můžete nosit stále u sebe, pověsit si jej s sebou na mobilní telefon nebo na klíčenku.
Na takovýto flashdisk si můžete nahrát velké množství fotografií, hudby i videozáznamů a nosit je stále s sebou. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost je v případě flashdisků samozřejmostí a díky tomu jsou vhodné pro přenos z místa na místo, ať už v kapse, v tašce, batohu či pověšené na klíčích.
USB flashdisk Pretec i-Disk Poco poskytne dostatečnou...

Parametry Pretec i-Disk Poco 16GB

Výrobce Pretec
USB 2.0
Velikost 16GB
Hmotnost 5g

Podobné produkty

Podobné fráze: