Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Patriot Supersonic RAGE XT 64GB

Patriot Supersonic RAGE XT 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Supersonic RAGE XT od známého výrobce pamětí - firmy Patriot - jsou rychlé USB flash disky nové generace s praktickým designem a podporou pro rozhraní USB 3.0, které zvládá rychlost přenosu až 50 MB/s při zápisu a čtení až 180 MB/s. Výrobce představuje v řadě Supersonic RAGE XT flashdisky různých kapacit a tento konkrétní model je vybaven kapacitou skvělých 64 GB. Celé zařízení je malých rozměrů...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Patriot Supersonic RAGE XT 64GB

Popis Patriot Supersonic RAGE XT 64GB

SOFTCOM.cz píše:

Kapacita paměti (flash) 64 GB
Paměťové rozhraní USB 3.0
Rychlost čtení 180 MB/s
Rychlost zápisu 50 MB/s
Vestavěná čtečka paměťových karet Ne
Šířka 21,8 mm
Výška 53 mm
Hloubka 1,1 mm
Podporované OS
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows Me
Linux Kernel 2.4 a novější
Mac OS 9.0 alebo novější verze

Alza.cz píše:

Flash disk USB 3.0, čtení až 180MB/s, zápis až 50MB/s, pogumovaný povrch, odolný vodě a nárazu
Extrémně rychlý paměťový flashdisk značky Patriot o kapacitě 64 GB s moderním rozhraním USB 3.0 a ve stylovém černo-modrém gumovém pouzdru, které je odolné vůči vodě a nárazu. Tento flashdisk je ideální pro časté přenosy velkých objemů dat, kde jistě přijde vhod extra rychlý zápis dosahující 50 MB/s. Ani rychlost čtení nezaostává a chlubí se až 180MB/s. Disk je určen pro vysokorychlostní rozhraní USB 3.0, které dosahuje až 10x vyšší přenosové rychlosti, ale je samozřejmě zpětně kompatibilní se standardním USB 2.0.Parametry a specifikace:Kapacita:64 GBRychlost:Zápis: až 50 MB/sČtení: až 180 MB/sRozhraní:USB 3.0 (USB 2.0)Kompatibilní OS:Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / MELinux 2.4 a novějšíMac OS9 / X a novější

F-mobil.cz píše:

Patriot SuperSonic Rage je rychlý flash disk s konektorem USB 3, elegantním designem a 64GB paměti k přenášení vašich souborů, fotek a dalších dat.
Flash disk má moderní elegantní design a kompaktní rozměry, díky kterým ho můžete nosit všude sebou například připevněný ke klíčům pomocí otvoru v krytu flešky. Gumový povrch flash disku ho chrání proti pádům a polití. Samotný USB konektor je chráněn vysouvací krytkou.
Díky použití moderní verze USB 3.1 dosahuje dosahuje flash disk výborných rychlostí čtení i zápisu. Vysokou rychlost flash disku Patriot SuperSonic Rage oceníte při přesunu velkých souborů, filmů nebo hudebních alb, kterých se na 64GB uložiště vejde opravdu hodně.
Vlastnosti:

Parametry Patriot Supersonic RAGE XT 64GB

Výrobce Patriot
Rychlost při zápisu 50MB/s
USB 3.0
Rychlost při čtení 180MB/s
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: