Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Patriot Supersonic Mini 32GB

Patriot Supersonic Mini 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompaktní Flash disk Patriot Supersonic S-mini USB Flash disk Patriot Supersonic S-mini je velmi dobře chráněn extrémně odolným pogumovaným krytem, který nabízí vynikající ochranu před přírodními živly a náročným použitím. Supersonic S-mini je přenosné úložiště dat s miniaturními rozměry, velmi dobrým s USB 3.0 rozhraním pro každodenní zálohu a přenášení dat. Miniaturní rozměry Jeho miniaturní...

Všechny nabídky pro Patriot Supersonic Mini 32GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Patriot Supersonic Mini 32GB

Kompaktní Flash disk Patriot Supersonic S-mini
USB Flash disk Patriot Supersonic S-mini je velmi dobře chráněn extrémně odolným pogumovaným krytem, který nabízí vynikající ochranu před přírodními živly a náročným použitím. Supersonic S-mini je přenosné úložiště dat s miniaturními rozměry, velmi dobrým s USB 3.0 rozhraním pro každodenní zálohu a přenášení dat.
Miniaturní rozměry
Jeho miniaturní rozměry 8.3 x 15.9 x 33.1 mm zaručují jeho vynikající přenosnost. Jeho tenký design je také velmi praktický, můžete jej zasunout i do portu USB okolo kterého je minimum místa. Patriot Supersonic S-mini tak poskytuje nejen vysoké rychlosti, ale také velmi praktické vlastnosti pro každodenní využití.
Solidní výkon s rozhraním USB 3.0
Patriot Supersonic S-mini nabízí solidní přenosové rychlosti čtení až 80 MB/s. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Při využití USB 2.0 portu je nutné počítat se snížením rychlostí pod 30 MB/s.
Snadné použití
Flash disk Patriot Supersonic S-mini využívá rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0). Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Patriot Supersonic S-mini nabízí solidní kapacitu 32 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro náročnější použití při záloze a transportu souborů. Pro připojení využívá vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 a přenosové rychlosti čtení mohou dosahovat až 80 MB/s. Rozměry disku jsou 48.3 x 15.9 x 33.1 mm a hmotnost pouhých 1.5 g.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 32
Rozměry/Váha
Hmotno...

Parametry Patriot Supersonic Mini 32GB

Výrobce Patriot
USB 3.0
Rychlost při čtení 100MB/s
Velikost 32GB
Hmotnost 1g

Podobné produkty

Podobné fráze: