Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Patriot Supersonic Boost 64GB

Patriot Supersonic Boost 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Patriot přichází s novou řadou výkonných flash disků pod označením Supersonic Boost XT. Jedná se o elegantní, velmi výkonné a odolné řešení přenosu větších objemů dat. Díky použití nejnovějších technologií a rozhraní USB 3.0 dosahuje na kategorii USB flash disků extrémních přenosových rychlostí až 90 MB za vteřinu. Kopírování velkých souborů je tudíž s tímto zařízením otázkou chvilky. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Patriot Supersonic Boost 64GB

Popis Patriot Supersonic Boost 64GB

SOFTCOM.cz píše:

Kapacita paměti (flash) 64 GB
Paměťové rozhraní USB 3.0
Rychlost čtení 90 MB/s
Rychlost zápisu 30 MB/s
nárazu/vodě odolný
Šířka 59,7 mm
Výška 19,8 mm
Hloubka 12,2 mm
Podporované OS
Microsoft Windows Me
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Linux Kernel 2.4 a novější
Mac OS 9.0 alebo novější verze

F-mobil.cz píše:

Patriot Supersonic Boost je rychlý flash disk s konektorem USB 3, elegantním designem a 64GB paměti k přenášení vašich souborů, fotek a dalších dat.
Flash disk má moderní elegantní design a kompaktní rozměry, díky kterým ho můžete nosit všude sebou například připevněný ke klíčům pomocí otvoru v krytu flešky. Gumový povrch flash disku ho chrání proti pádům a polití. Samotný USB konektor je chráněn nandavací gumovou krytkou.
Díky použití moderní verze USB 3.0 dosahuje dosahuje flash disk výborných rychlostí čtení 150MB/s i zápisu 30MB/s. Vysokou rychlost flash disku Patriot Supersonic Boost oceníte při přesunu velkých souborů, filmů nebo hudebních alb, kterých se na 64GB uložiště vejde opravdu hodně.
Vlastnosti:

OBCHOD-ŠETŘÍLEK píše:

Flash disk Patriot Supersonic Boost XT nabízí extrémně vysokou rychlost přenosu dat a kapacitu paměti 64 GB. Díky tomu můžete kdykoliv kopírovat jakékoliv soubory rychlostí až 150 MB za sekundu. Elegantní pogumované tělo, které zajistí stoprocentní ochranu vašich dat je jen příjemným bonusem. Flash disk je plně kompatibilní s rozhraním USB 3.0. Pokud ho zapojíte do USB 2.0 funkčnost flash disku se zamozřejmě nijak nezmění, jen se sníží rychlost přenášených dat.

Parametry Patriot Supersonic Boost 64GB

Výrobce Patriot
USB 3.0
Rychlost při čtení 90MB/s
Velikost 64GB
Rychlost při zápisu 30MB/s

Podobné produkty

Podobné fráze: