Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Patriot Spark 16GB

Patriot Spark 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylový Flash disk Patriot Spark USB Flash disk Patriot Spark je přenosné úložiště dat s miniaturními rozměry a velmi dobrým výkonem. Miniaturní rozměry a kovový kryt jsou ideální kombinací pro snadné přenášení a navíc umožňují nechat disk zasunutý v USB portu mobilních zařízení, jako např. tablet – disk vyčnívá jen minimálně a nijak nepřekáží. Patriot Spark je rychlým řešením s USB 3.0 rozhraním...

Všechny nabídky pro Patriot Spark 16GB

Popis Patriot Spark 16GB

Stylový Flash disk Patriot Spark
USB Flash disk Patriot Spark je přenosné úložiště dat s miniaturními rozměry a velmi dobrým výkonem. Miniaturní rozměry a kovový kryt jsou ideální kombinací pro snadné přenášení a navíc umožňují nechat disk zasunutý v USB portu mobilních zařízení, jako např. tablet – disk vyčnívá jen minimálně a nijak nepřekáží. Patriot Spark je rychlým řešením s USB 3.0 rozhraním pro každodenní zálohu a přenášení dat.
Miniaturní rozměry
Jeho miniaturní rozměry 4.5 x 12.2 x 20.5 mm zaručují jeho vynikající přenosnost. Jeho tenký design je také velmi praktický, můžete jej zasunout i do portu USB okolo kterého je minimum místa. Patriot Spark tak poskytuje nejen vysoké rychlosti, ale také velmi praktické vlastnosti pro každodenní využití.
Solidní výkon s rozhraním USB 3.0
Patriot Supersonic Tab nabízí solidní přenosové rychlosti až 140 MB/s. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Při využití USB 2.0 portu je nutné počítat se snížením rychlostí pod 30 MB/s.
Snadné použití
Flash disk Patriot Spark využívá rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0). Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku nabízí solidní kapacitu 16 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro náročnější použití při záloze a transportu souborů. Pro připojení využívá vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 a přenosové rychlosti dosahují až 140 MB/s. Rozměry disku jsou 4.5 x 12.2 x 20.5 mm a hmotnost pouhých 1.5 g.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 16
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 3...

Parametry Patriot Spark 16GB

Výrobce Patriot
USB 3.0
Velikost 16GB
Hmotnost 3g

Podobné produkty

Podobné fráze: