Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Patriot Glyde 64GB

Patriot Glyde 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu USB Flash disk Patriot Glyde Nová řada USB Flash disků Patriot Glyde přichází s vysunovacím konektorem, tak jak to znáte u propisovací tužky. Malé rozměry flash disku umožňují velmi snadné přenášení a díky tomu ho můžete brát kamkoliv sebou. Praktické očko umožní jeho snadné zavěšení např. na klíče. Tento flash disk představuje stylové, trvanlivé, malé a praktické řešení pro ka...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Patriot Glyde 64GB

Popis Patriot Glyde 64GB

Popis produktu
USB Flash disk Patriot Glyde
Nová řada USB Flash disků Patriot Glyde přichází s vysunovacím konektorem, tak jak to znáte u propisovací tužky. Malé rozměry flash disku umožňují velmi snadné přenášení a díky tomu ho můžete brát kamkoliv sebou. Praktické očko umožní jeho snadné zavěšení např. na klíče. Tento flash disk představuje stylové, trvanlivé, malé a praktické řešení pro každodenní zálohu a transport dat.
Pohodlná konstrukce
Maximální pohodlí při použití disku zajišťuje vysunovací konektor USB, nikdy se tak nedostanete do nepříjemné situace ztráty krytky konektoru. Vysunovací konstrukce umožňuje použití jednou rukou.
Skvělý výkon s rozhraním USB 3.1
Patriot Glyde nabízí vysoké přenosové rychlosti. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.1 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 10 Gb/s.
Snadné použití
Flash disk využívá rozhraní USB 3.1. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Využití flash disku
Flash disky patří mezi velmi oblíbené příslušenství k počítačům nebo notebookům. Tyto přístroje malých rozměrů poskytují vysoké úložné prostory, které společně s jejich jednoduchostí poskytují ideální prostředek i pro méně zkušené uživatele na přenášení nebo uchovávání dat.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Patriot Glyde poskytne uživateli kapacitu 64 GB a do přístrojů se připojuje pomocí rychlého USB 3.1 konektoru. V běžně používaných operačních systémech Windows není problém s instalací přístroje. Stačí jej pouze zasunout do USB konektoru a zařízení ho již samo rozpozná.
Rozměry flash disku jsou 60,7 x 21 x 10,4 mm a jeho hmotnost je 9 gramů.
Technické parametry
Parametry
Rozhraní:
...

Parametry Patriot Glyde 64GB

Výrobce Patriot
Hmotnost 9g
USB 2.0
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: