Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  KINGSTON Ultimate 64GB

KINGSTON Ultimate 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Rychlý USB Flash disk Kingston DataTraveler Ultimate G3 Hledáte výkonný USB Flash disk s vyváženým poměrem ceny, kvality provedení a přenosových rychlostí? V tom případě by vás mohl oslovit některý z Flash disků Kingston DataTraveler řady Ultimate G3. Vysoký výkon za dostupnou cenu Kingston DataTraveler Ultimate G3 nabízí přenosové rychlosti čtení až 150 MB/s a zápisu až 70 MB/s (na USB 2.0 přibl...

Všechny nabídky pro KINGSTON Ultimate 64GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis KINGSTON Ultimate 64GB

Rychlý USB Flash disk Kingston DataTraveler Ultimate G3
Hledáte výkonný USB Flash disk s vyváženým poměrem ceny, kvality provedení a přenosových rychlostí? V tom případě by vás mohl oslovit některý z Flash disků Kingston DataTraveler řady Ultimate G3.
Vysoký výkon za dostupnou cenu
Kingston DataTraveler Ultimate G3 nabízí přenosové rychlosti čtení až 150 MB/s a zápisu až 70 MB/s (na USB 2.0 přibližně 30/20 MB/s pro čtení i zápis). Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s.
Stylový vzhled
Tento stylový USB Flash disk má atraktivní a pevný kovový kryt s matnou povrchovou úpravou, která dodává disku eleganci. Je navržen  jako zajímavý doplněk systémů jako např. MacBook Pro, ale svým vzhledem určitě osloví nejednoho uživatele ostatních systémů, jako např. PC s některou z verzí Windows.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Kingston DataTraveler Ultimate G3 nabízí solidní kapacitu 64 GB, což zaručuje dostatek prostoru i pro běžné každodenní použití. Je vybaven kroužkem pro přichycení na klíče, nebo jej díky kompaktním rozměrům můžete pohodlně přenášet např. v kapse. Rozměry Flash disku bez kroužku jsou 68.40 x 22.76 x 11.6 mm a s kroužkem 85.40 x 22.76 x 11.6 mm.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 64
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 150
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 70
Funkce
Možnost zavěšení: Ano

Parametry KINGSTON Ultimate 64GB

Výrobce Kingston
USB 3.0
Rychlost při čtení 60MB/s
Rychlost při zápisu 80MB/s
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: