Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Kingston R30 64GB

Kingston R30 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 192 Kč
USB flash disk Kingston DataTraveler R30 G2 USB flash disky Kingston řady DataTraveler R30 G2 jsou určeny pro rychlý přenos dat za přijatelnou cenu. Díky rozhraní USB 3.0 dokáží poskytovat vysoké přenosové rychlosti a jsou tak ideálním řešením pro moderní stolní počítače a notebooky s USB 3.0 porty, ale samozřejmě je s úspěchem využijete i v případě připojení USB 2.0. Navíc jsou disky DataTravele...

Všechny nabídky pro Kingston R30 64GB

Popis Kingston R30 64GB

USB flash disk Kingston DataTraveler R30 G2
USB flash disky Kingston řady DataTraveler R30 G2 jsou určeny pro rychlý přenos dat za přijatelnou cenu. Díky rozhraní USB 3.0 dokáží poskytovat vysoké přenosové rychlosti a jsou tak ideálním řešením pro moderní stolní počítače a notebooky s USB 3.0 porty, ale samozřejmě je s úspěchem využijete i v případě připojení USB 2.0. Navíc jsou disky DataTraveler R30 G2 bezpečnější díky pogumovanému tělu, které chrání disk i data před otřesy.
Dobrý výkon s rozhraním USB 3.0
Kingston DataTraveler R30 G2 nabízí v tomto případě vysoké přenosové rychlosti čtení až 120 MB/s a zápisu až 45 MB/s. Pro plné využití rychlostí je potřeba Flash disk připojit do USB 3.0 rozhraní, které zvládá maximální přenosovou rychlost až 5 Gb/s. Při využití USB 2.0 portu je nutné počítat se snížením rychlostí pod 30 MB/s.
Snadné použití
Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Kingston DataTraveler R30 G2 nabízí kapacitu 64 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro běžné každodenní použití při přenášení dokumentů i multimediálních souborů. Pro připojení využívá rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) a při využití superrychlého rozhraní USB 3.0 poskytuje rychlosti čtení až 120 MB/s a zápisu až 45 MB/s. Kingston DataTraveler R30 G2 je pogumovaný disk klasické konstrukce s krytkou konektoru pro každodenní použití.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 64
Funkce
Možnost zavěšení: Ano...

Parametry Kingston R30 64GB

Výrobce Kingston
USB 3.0
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: