Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  ADATA UE710 32GB

ADATA UE710 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 984 Kč
Flash disk ADATA i-Memory UE710 Flash disk ADATA i-Memory UE710 je zajímavým řešením pro přenášení a zálohu dat mezi iOS zařízeními a desktop systémy Mac OS a Windows díky přítomnosti konektorů Lightning a USB 3.0. Je kompaktní, můžete si vybrat v několika kapacitách a podporuje řadu oblíbených formátů. Nezvyklá sestava konektorů i-Memory UE710 je výjimečný svou sestavou konektorů. Pro připo...

Všechny nabídky pro ADATA UE710 32GB

Popis ADATA UE710 32GB

Flash disk ADATA i-Memory UE710
Flash disk ADATA i-Memory UE710 je zajímavým řešením pro přenášení a zálohu dat mezi iOS zařízeními a desktop systémy Mac OS a Windows díky přítomnosti konektorů Lightning a USB 3.0. Je kompaktní, můžete si vybrat v několika kapacitách a podporuje řadu oblíbených formátů.
Nezvyklá sestava konektorů
i-Memory UE710 je výjimečný svou sestavou konektorů. Pro připojení k mobilním zařízením iPhone, iPad a iPod je vybaven konektorem Lightning a pro ostatní zařízení, jako desktor počítače pak poskytuje konektor USB 3.0.
Aplikace i-Memory app
Součástí disku je také praktická aplikace i-Memory app, která vám umožní snadnou správu všeho potřebného. Poskytuje náhled fotografii i videa, správu souborů a přesun obsahu fotoaparátu (vyjmout, kopírovat, vložit a přejmenovat) mezi flash diskem a zařízeními iOS.
Podpora všech oblíbených formátů
Flash disk je kompatibilní s vaším oblíbeným obsahem a dokonce zvládá přenos 4K Ultra HD videa, Apple AirPlay audia a video obsahu kompatibilního s Apple TV. Bez problémů si poradí s téměř 40 formáty obsahu.
Praktická konstrukce
Možná znáte situaci, kdy nenávratně ztratíte krytku konektoru. To se stává často u klasické konstrukce s krytkou. S i-Memory UE710 se již obávat nemusíte. Díky vysouvací konstrukci s jezdcem, můžete vysunout vždy ten konektor, který zrovna potřebujete, nebo nechat oba schované.
Klíčové vlastnosti
Flash disk ADATA i-Memory UE710 poskytuje kapacitu 32 GB. Dobře vám poslouží pro přenášení a zálohu dat mezi iOS zařízeními a desktop systémy Mac OS a Windows díky přítomnosti konektorů Lightning a USB 3.0. Vyznačuje se praktickou vysouvací konstrukcí konektorů a je kompatibilní se systémy Windows XP, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS 10.6 a vyšší a iOS 7.0 a vyšší. Součástí disku je také praktická aplikace i-Memory app dostupná na App Store.
    k dispozici je App imemory
    Podporuje 4K video
    Podpora Apple AirPl...

Parametry ADATA UE710 32GB

Výrobce A-Data
USB 3.0
Velikost 32GB

Podobné produkty

Podobné fráze: