Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  ADATA UC350 16GB

ADATA UC350 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Flash disk ADATA UC350 16GB, USB 3.1, Type C, OTG, ve zlaté barvě, je přenosné úložiště dat disponující velkou rychlostí čtení i zápisu dat a jednoduchou manipulací. Nepotřebujete krytku, v elegantním designu s posuvným konektorem  můžete Flash disk ADATA děnně používat rychle a naprosto jednoduše. Kapacita flash disku ADATA UC350 je 16 GB, takže v něm můžete mít uloženou velkou spoustu potřeb...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA UC350 16GB

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis ADATA UC350 16GB

KASA.cz píše:

A-Data představuje novou generaci flash disků UC350, který vám přináší významný krok vpřed v pohodlí a výkonu. USB 3.1 pro nejrychlejší datový přenos a reverzibilní USB Type-C konektor pro okamžité připojení. UC350 pracuje s MacBooky, PC, iOS a Android zařízeními pro opravdový univerzální přístup.
USB Type-C dělá život jednodušší
S USB konektorem Type-C je přenos dat ještě jednodušší než dříve. Všichni jsme zažili tradiční USB konektory, při kterých jsme se snažili přijít na to, která strana je nahoru a která dolů. S reverzibilním USB typu C je to minulostí.
"U" značí univerzální
Větší univerzálnost je skutečně největší přínos USB typu C. Nyní můžete přesouvat soubory, fotografie, videa a jiný obsah mezi Mac OS, Windows PC, Android a iOS zařízeními s maximální pohodlí a plynulostí.
Přeneste svá data s největší rychlostí
UC350 dosahuje výborné výkonnosti díky konektoru USB 3.1. Až 100 MB/s pro čtení a 30 MB/s pro zápis, to je cca. dvojnásobný výkon oproti USB 3.0. Dalo by se doslova přenést kompletní 50 GB Blu-ray za 40 sekund, při zachování plné kompatibility s rozhraním USB 2.0 a USB 3.0. UC350 v sobě spojuje výhody Type-C s rychlostí rozhraní USB 3.1.
Zázrak víceúčelového inženýrství
Ve výchozím nastavení UC350 končí standardním konektorem USB , ale jedním jemným stiskem se promění na Type-C. Střídání jedním dotykem - není třeba zakoupit více flash disků, takže můžete získat nástroj pro všechny vaše soubory.
Atraktivní vzhled pro každou příležitost
UC350 je velmi reprezentativní. Hodí se pro vaše obchodní schůzky, stejně jako pro zábavu, společenské akce a cestování. Kamkoli půjdete, bue vypadat dobře.
Vlastnosti:
Reversibilní Type C konektor
Podpora OTG
Snadný přenos mezi zařízením a PC
Technická specifikace:
Kapacita: 16GB
Rychlost čtení: 100MB/s
Rychlost zápisu: 15MB/s
Konektor USB 3.1 typ C
Konektor USB 3.0
Odolný - kovové tě...

eoshop.cz píše:

Flashdisk Adata UC350 16 GB v elegantním zlatém provedení poskytuje rychlý přenos dat pomocí technologie USB 3.1 typu C. Kovové tělo zvyšuje odolnost UC350 při pádu či transportu. Flashdisk Adata UC350 16 GB poskytuje rychlý přenos dat pomocí technologie USB 3.1 typu C. Maximální rychlost čtení je úžasných 100 MB/s a rychlost zápisu skvělých 15 MB/s. Po vyjmutí těla flashdisku z pouzdra můžete vysunout z druhé strany i klasický USB 3.0 port pro širší variabilitu použití. Kovové pouzdro UC350 v elegantní zlaté barvě obsahuje také očko pro zavěšení flashdisku. Parametry: Rychlost čtení: 100 MB/s Rychlost zápisu: 15 MB/s Kapacita: 16 GB Konektor USB 3.1 typ C Konektor USB 3.0 Odolný - kovové tělo Bez snímatelného vršku Očko na zavěšení Barva: zlatá Rozměry: 29,3 x 18,8 x 7,8 mm Hmotnost: 5 g

MADER computer píše:

USB Type-C makes life simpler
With Type-C, USB is even easier to use than before. We've all experienced flipping traditional USB connectors around to figure out which side is up and which is down. With USB Type-C, the connector is reversible, so that's a thing of the past. Whichever device you connect the UC350 to, it's so simple you don't even have to look at it.
The U stands for universal
Greater universality is indeed the biggest benefit of USB Type-C, and the super compact and ultra-light UC350 works with diverse devices. Move files, photos, videos, and any other content between Mac OS, Windows PCs, Android, and iOS devices with utmost convenience and fluidity.
Rev up your data with the fastest speeds
The UC350 pushes out truly impressive performance figures thanks to USB 3.1 implementation. Up to 100MB/s read and 30MB/s write, which is approx. twice the performance of USB 3.0. You could literally transfer an entire 50GB Blu-ray in around 40 seconds while keeping complete compatibility with USB 2.0/USB 3.0. The UC350 combines the convenience of Type-C with the speeds of USB 3.1: a winning combo.
Instantly access more capacity
Sure, it's wonderful that devices from ultrabooks to smartphones are getting thinner and lighter, but that often comes at the expense of built-in storage. Need more room? Well, the UC350 just so happens to have up to 64GB of space to give you the experience and enjoyment expansion you need, when you want it.
A marvel of dual-purpose engineering
We talked about the UC350 having a Type-C connector, but ADATA designers made sure the tiny drive offered total usability with a dual connector. By default, the UC350 ends in a standard Type-A USB plug, but with one gentle push transforms into Type-C. Alternate between the two with one touch - no need to purchase multiple Flash drives, so you get maximum utility for all of your content.
Great specs and attractive looks for an...

F-mobil.cz píše:

Flash disk ADATA UC350 16GB, USB 3.1, Type C, OTG, ve zlaté barvě, je přenosné úložiště dat disponující velkou rychlostí čtení i zápisu dat a jednoduchou manipulací. Nepotřebujete krytku, v elegantním designu s posuvným konektorem můžete Flash disk ADATA děnně používat rychle a naprosto jednoduše.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Flash USB A-Data UC350 16GB USB Type-C - zlatá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ADTAUC35016GCGD - Kapacita flash paměti: 16 GB Rychlost zápisu (MB/s): 30 Rychlost čtení (MB/s): 100 Rozhraní: USB-C Typ připojení: USB výsuvné Barva: zlatá Provedení výrobku: zlatá barva A-Data představuje novou generaci flash disků UC350, který vám přináší významný krok vpřed v pohodlí a výkonu. USB 3.1 pro nejrychlejší datový přenos a reverzibilní USB...

Alza.cz píše:

Flash disk USB 3.1 Gen 1 a USB-C 3.1 Gen 1, OTG, rychlost čtení až 100 MB/s, zápisu až 30 MB/s
 Obří kapacita, rychlý přenos dat. Sáhněte po elegantním flashdisku Adata UC350.S elegantním flash diskem od společnosti ADATA není přenos dat vůbec žádná věda. Univerzální kompatibilita umožňuje disk použít v kombinaci s kterýmkoliv PC, MacBookem, iOS anebo Android zařízením. USB disk je standardu USB 3.1, takže disponuje vysokými rychlostmi čtení (100 MB/s) i zápisu (30 MB/s) dat. Během přenosu objemných souborů tak můžete říct "sbohem" dlouhému čekání. Příjemná je i podpora funkce OTG, umožňující sdílení dat u kompatibilních smartphonů či tabletů. Kromě klasického USB konektoru pak můžete využít i nového symetrického konektoru USB-C.Univerzální konektoryUC350 samozřejmě nenabízí využití pouze v pracovní sféře. Bezpochyby zajásáte nad rychlým přenosem Blu-ray filmů,...

MALL.CZ píše:

A-DATA AUC350 s kapacitou 16GB a vysokou rychlostí čtení až 100 MB a zápisu 30 MB. Tento flash disk má výhodu v duálním konektoru – obsahuje jak klasické USB-A, tak i USB-C. Flash disk je ve zlatém provedení.

Electro World s.r.o. píše:

Flash disk A-DATA UC350 se může pochlubit vynikající přenosovou rychlostí a elegantním zlatým provedením. Disponuje dvojitým konektorem, který je ve výchozím nastavení ukončen standardním konektorem USB, ale jedním stiskem se Proměna na Type-C, což zaručí širší variabilitu použití. Odolné kovové tělo se vyznačuje vysokou odolností, díky které budete mít vaše data v bezpečí. Poskytuje úložné místo s kapacitou 16 GB, které bohatě vystačí pro ukládání souborů a multimediálního obsahu. Zásluhou rozhraní USB Typu-C můžete přesouvat soubory, fotografie, videa mezi Mac OS, Windows PC, Android a iOS zařízeními s maximálním pohodlím a plynulostí.

Parametry ADATA UC350 16GB

Výrobce A-Data
USB 3.1
Velikost 16GB

Podobné produkty

Podobné fráze: