Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  ADATA i-Memory AI920 64GB

ADATA i-Memory AI920 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 357 Kč
Porovnat 10 obchodů
ADATA i-Memory AI920 64GB růžová AI920 je přídavná paměť o kapacitě 64GB pro iPhone, iPad, iPod apod. Kombinuje lightning konektor a USB 3.1 konektor. USB 3.1 je 5x rychlejší než klasické USB 2.0 Tato flashka je voděodolna i prachu odolná. Rychlost čtení dosahuje až 150MB/s a zápisu až 50MB/s. Přehrávání dat mezi PC a Apple produkty nikdy nebylo snažší. * USB 3.1 * Lightning * Rozměry ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA i-Memory AI920 64GB

Popis ADATA i-Memory AI920 64GB

SOFTCOM.cz píše:

ADATA i-Memory Flash Drive AI920, 64GB, Lightning / USB 3.1 Gen1, růžová
Kapacita paměti (flash) 64 GB
Paměťové rozhraní
USB 3.1
USB 3.0
USB 2.0
Lightning
Rychlost čtení
150 MB/s
30 MB/s
Rychlost zápisu
50 MB/s
20 MB/s
Vestavěná čtečka paměťových karet Ne
Šířka 16,9 mm
Výška 6,9 mm
Hloubka 37,8 mm
Podporované OS
Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows XP
MAC OS 10.6 nebo vyšší
iOS 8
iOS 9

KASA.cz píše:

Nahrávání a přímé ukládání
AI920 podporuje všechny formáty souborů a standardy fotografování smartphonů. Zahrnuje podporu pro Live Photos v iOS, režim burst a akční snímky. Zařízení AI920 vám umožňuje uchovat vzácné momenty.
Filtry a efekty
Aplikace i-Memory obsahuje vlastní fotoaparát s různými filtry, náladovými efekty a dalšími vylepšeními, které lze použít na fotografování. Upravte fotky pro sebe nebo sdílení na sociálních médiích jedním dotykem.
Záloha jedním stiskem
Práce s aplikací ADATA i-Memory umožňuje jediným stisknutím zálohovat obsah z vašeho inteligentního zařízení. Jednoduše vše zvýrazněte, klepněte na tlačítko a aplikace za vás udělá zbytek.

Podpora titulků pro přehrávání médií
Sledujte filmy a televizní pořady bez ztráty přesného titulkování a získávejte plnohodnotný zážitek ve více jazycích. Přesné, plně synchronizované a čitelné titulky jsou pro filmové fanoušky zásadní.
Zálohování v režimu Live Photo
Jednoduše připojte zařízení AI920 k vašemu zařízení iOS a přímo zálohujte Live Photos. S Live Photos můžete sdílet vše v živých detailech.
Vysoce kvalitní zvuk
Kvůli kompresi a dekompresi souborů ve většině případů nezískáte při poslechu hudby na elektronických zařízeních plnohodnotní zážitek. Do AI920 bylo integrováno pokročilé bezztrátové zpracování kodeků, aby zahrnovalo celé zvukové spektrum. Ať už jste fanouškem opery nebo basové hudby, uslyšíte skladby tak, jak byly zaznamenány.
Vlastnosti:
Velmi tenký a kompaktní
Certifikace MFi (Made For iPhone)
Čtení rychlostí 150 MB/s
Jednodotykové zálohování fotografií a videí
Podpora nahrávání 4K
Ochrana souborů pomocí šifrování heslem
Odolnost proti vodě a prachu
Podpora zálohování živých fotografií
Podporujte obsah Chromecast obsažený v televizorech
Podpora přehrávání titulků
Pokročilý zvukový kodek
Technická specifikace:
Rozměry (D x Š x ...

Okay.cz píše:

Univerzální pomocník USB flash disk ADATA AI920 64 GB se pyšní spoustou vychytávek, díky kterým najde uplatnění ve světě mobilních telefonů, ale i počítačů. Svou unikátnost ukazuje již designovým provedením, kterému vévodí ultra tenké povedení se šířkou pouhých 6,9 mm společně s 3,6 g hmotnosti. Po připojení, nevypadá jako objemná nástavba, ani nepřináší obtěžující zátěž. Místo toho se jedná o elegantní rozšíření, které se nikdy postaví do cesty užívání telefonu nebo vaší produktivitě a vždy přidává...

Parametry ADATA i-Memory AI920 64GB

Výrobce A-Data
Velikost 64GB
Rychlost při zápisu 50MB/s

Podobné produkty

Podobné fráze: