FIXED FIXCC15N-2UM-BK
Doprava:
Skladem
FIXED autonabíječk 2xUSB FIXCC15N-2UM-BK
Doprava:
Skladem
FIXED FIXCC15N-2UM-BK
FIXED Nabíječka FIXED 2xUSB,USB/micro USB kabel,1m, 15W FIXCC15N-2UM-BK
Nabíječka FIXED 2xUSB,USB/micro USB kabel,1m, 15W - FIXCC15N-2UM-BK
Popis
Hlavní přednosti
Kompletní set – nabíječka + kabel
Univerzální nabíječka do osobního i do nákladního auta
2 porty – nabíjení 2 zařízení současně
Ochrana proti zkratu, přepětí a přepólování
Minimalistické rozměry
Nabíjení více zařízení najednou
Bezpečný provoz a kompaktní rozměry
Specifikace
Značka: FIXED
Určení: nabíječka
Vstup: DC 12/24 V
Výstup USB-A: 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A
Nabíjecí výkon: až 15 W
Rozměry: 4,8 x 2,5 cm
Délka kabelu: 100 cm
Obsah balení
1x nabíječka do auta
1x kabel
Hlavní přednosti
Minimalistické rozměry
Specifikace
Značka: FIXED
Určení: nabíječka
Vstup: DC 12/24 V
Nabíjecí výkon: až 15 W
Rozměry: 4,8 x 2,5 cm
Délka kabelu: 100 cm
Obsah balení
1x nabíječka do auta
1x kabel
Parametry
| Výrobce | FIXED |
| Typ nabíječky | autonabíječky |
| Pro smartphony | ano |
| Hmotnost | 600 g |
| Přenosnost | kompaktní cestovní |
| Výstupní parametry | USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 15W |
| Rychlonabíjení | ano |
| Maximální výkon | 15 W |