Fisher-Price® Zklidňující vydra s melodiemi je unikátní hračka, která pomáhá zklidnit vaše děťátko tak, jak to dokážete jen vy. Její hebké bříško se pohybuje nahoru a dolů jako při pomalém dýchání a tím přirozeně zklidní vaše děťátko za doprovodu 30 minut relaxační hudby, zvukových efektů a příjemných světýlek. Se svou sladkou tvářičkou, hebounkým kožíškem a saténovým ocáskem je plyšová vydra perfektním kamarádem pro klidné hraní.    Popis , Fisher-Price Zklidňující vydra s melodiemi Uklidňující... Celý popis

Koupit za 1 297 Kč

Popis

 
Fisher-Price® Zklidňující vydra s melodiemi je unikátní hračka, která pomáhá zklidnit vaše děťátko tak, jak to dokážete jen vy. Její hebké bříško se pohybuje nahoru a dolů jako při pomalém dýchání a tím přirozeně zklidní vaše děťátko za doprovodu 30 minut relaxační hudby, zvukových efektů a příjemných světýlek. Se svou sladkou tvářičkou, hebounkým kožíškem a saténovým ocáskem je plyšová vydra perfektním kamarádem pro klidné hraní. 
 

Popis

,

Fisher-Price Zklidňující vydra s melodiemi

Uklidňující hudba, zvuky a příjemný materiál spolu s rytmických pohybem dýchání pomohou vaše dítě zklidnit
Extra měkký kamarád na doma i na cesty
Snadné nastavení podle potřeb vašeho dítěte
Vhodné pro děti již od narození

 

 

Měkký kamarád pro vaše miminko
Heboučký kožíšek, roztomilý obličej a příjemné melodie okouzlí vaše miminko již od narození. Zklidňující vydra s melodiemi od Fisher-Price se stane nedílnou součástí mazlícího se rituálu vašeho dítěte. Tento extra měkký kamarád bude vaše dítě doprovázet na jeho každodenních dobrodružstvích, ať už jste kdekoliv. 

Co všechno vydra dokáže?
Uklidňující kombinace hudby a zvuků (včetně bílého šumu, zvuků z dělohy, chrápání nebo tlukotu srdce) spolu s jemným světýlkem na břiše a pohyby napodobující dýchání pomohou vaše dítě uklidnit. Snadné nastavení vám umožní přizpůsobit vydru potřebám vašeho dítěte. Hlasitost můžete nastavit dle potřeby a světýlko spolu s pohybem dýchání lze kdykoliv vypnout. 

Relaxujte s dítětem již od narození

Důležité upozornění:
Z důvodu bezpečnosti nedoporučujeme produkt využívat v postýlce s dítětem při zapnutém monitoru dechu.
Vydra má 30 minut relaxační hudby.
Baterie 4 x AA (jsou součástí balení).
Vhodné pro děti od narození.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Určení pro kluky a holky
Druh uklidňující hračky
Typ usínáčci
Zvukové ano
Značka Fisher-Price
S vibrací ne