DURA-UT Navrženo pro bagry, malé nakladače a teleskopické manipulátory. Vynikající stranová stabilita. Odolnost vůči proříznutí a průrazům. Vynikající záběr na tvrdých površích. Rovnoměrné opotřebení a dlouhá životnost. FIRESTONE Společnost na výrobu pneumatik Firestone založil v roce 1900 Harvey S. Firestone v Akronu ve státě Ohio. V roce 1932 Harvey S. Firestone, původně farmář, vyvinul první vzduchem plněnou pneumatiku pro traktory na světě. Dnes je značka Firestone součástí koncernu Bridgestone... Celý popis

Koupit za 25 076 Kč

Popis

DURA-UT

Navrženo pro bagry, malé nakladače a teleskopické manipulátory.
Vynikající stranová stabilita.
Odolnost vůči proříznutí a průrazům.
Vynikající záběr na tvrdých površích.
Rovnoměrné opotřebení a dlouhá životnost.

FIRESTONE
Společnost na výrobu pneumatik Firestone založil v roce 1900 Harvey S. Firestone v Akronu ve státě Ohio. V roce 1932 Harvey S. Firestone, původně farmář, vyvinul první vzduchem plněnou pneumatiku pro traktory na světě. Dnes je značka Firestone součástí koncernu Bridgestone Corporation, největšího pneumatikářského a gumárenského podniku na světě. Tato společnost zaměstnává více než 130 000 lidí a její roční tržby z prodejů daleko přesahují 25 miliard dolarů. Globální ústředí se nachází v Tokiu a evropská centrála sídlí v belgickém Bruselu. Bridgestone Europe provozuje vlastní Vývojové a výzkumné centrum, 8 výrobních závodů, má zastoupení ve více než 30 evropských zemích a zaměstnává více než 13 000 lidí.
Evropská produkce
Evropské zemědělské pneumatiky Firestone jsou evropské v pravém slova smyslu. Jsou navrhovány ve Vývojovém středisku v Itálii a vyráběny ve Španělsku. Celý proces konzultujeme s evropskými zemědělci.
Díky neustálému testování a zlepšování technologií jsme schopni představovat stále nové inovace, které vychází vstříc potřebám evropských zemědělců. Jiné zemědělské produkty Firestone jsou navrhovány a testovány v Ohiu (USA) a vyráběny v závodě Firestone v Des Moines (USA).
(zdroj:http://www.agri.firestone.eu/cz/about)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Firestone
Průměr 24 palce
Šířka 460
Konstrukce radiální
Profil 70
Provedení TL