Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Digitální fotoaparáty - příslušenství  >  Filtry  >  Hoya PL-CIR UV HRT 72mm

Hoya PL-CIR UV HRT 72mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 299 Kč
Porovnat 4 obchody
Hoya PL-CIR UV 72mm (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru. Hoya PL-CIR UV 72mm (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru. Pro fotografování krajiny, lesklých nekovových materiálů, nebo povrchy, jako je voda, sklo, hodinky, obrazy, atd. Průměr ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hoya PL-CIR UV HRT 72mm

Popis Hoya PL-CIR UV HRT 72mm

Hoya PL-CIR UV 72mm (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru. Hoya PL-CIR UV 72mm (HRT) filtr má revoluční design, který kombinuje dva filtry, UV a okružní Polariser do jedné vysoké kvality filtru.
Pro fotografování krajiny, lesklých nekovových materiálů, nebo povrchy, jako je voda, sklo, hodinky, obrazy, atd.
Průměr filtru: 72 mm
Filtr PL-CIR (HRT) eliminuje odrazy a ultrafialové (UV) záření k řezu přes oslnění. Vysoké rozlišení a přenos polarizačního filmu (HRT) pomáhá zajistit, živé a syté barvy, s lepším kontrastem. Sytost barev a míra potlačení reflexí se mění v průběhu pootáčením příruby filtru a nastavením správné polohy.
Polarizační filtry cirkulární jsou určeny především pro nové autofokusové zrcadlovky, u nich by při použití lineárního filtru mohlo docházet k odchylkám, vhodné pro použití na většinu SLR fotoaparátů a videokamer.
Cirkulární polarizační filtr Hoya HRT při stejné účinnosti polarizace propouští o 25% víc světla, což pro fotografa znamená zisk 1/3 clonového čísla. Filtr obsahuje zároveň i vrstvu absorbující UV záření.
Ilustrační foto.

Parametry Hoya PL-CIR UV HRT 72mm

Výrobce Hoya

Podobné produkty

Podobné fráze: