Kde jsem: Katalog > Filtrační konvice Elemaris XL Meter 3,5L černá, BRITA

Filtrační konvice Elemaris XL Meter 3,5L černá, BRITA

Obrázek není k dispozici
Koupit za 950 Kč
Dostupnost: Skladem
950 Kč
Filtrační konvice BRITA Elemaris XL Meter černá o objemu 3,5l, k filtraci vody využívá patrony (filtry) BRITA Maxtra. Díky unikátní technologii dochází ke snížení tvrdosti vody a k výraznému snížení usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích, čímž se prodlužuje jejich životnost. Zvýrazňuje chuť připravovaných nápojů a pokrmů, neboť dojde k odfiltrování chlóru a vápníku, což jsou látky, kte...

Doporučujeme

Popis Filtrační konvice Elemaris XL Meter 3,5L černá, BRITA

Filtrační konvice BRITA Elemaris XL Meter černá o objemu 3,5l, k filtraci vody využívá patrony (filtry) BRITA Maxtra.
Díky unikátní technologii dochází ke snížení tvrdosti vody a k výraznému snížení usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích, čímž se prodlužuje jejich životnost. Zvýrazňuje chuť připravovaných nápojů a pokrmů, neboť dojde k odfiltrování chlóru a vápníku, což jsou látky, které negativné ovlivňují vnímání chuti. Filtrací vody také zredukuje přítomnost těžkých kovů, které se mohou uvolňovat z vodovodního potrubí a dochází také k odfiltrování pesticidů používaných v zemědělství. Nelze nezmínit finanční úsporu oproti nákupu balené vody a snížení spotřeby PET lahví.
Elegantní a precizně zpracovaná konvice na filtrování vody, využívající filtr BRITA Maxtra. Díky velkému objemu jistě poslouží i početnější rodině, nebo do kanceláří. Celkový objem konvice je 3,5 l, objem přefiltrované vody je 2,2 l (objem spodí části konvice). Díky technologii FlowControl dochází k optimálnímu přefiltrování celého objemu horní části konvice o objemu 1,3 l během 5 minut. Jednoduché plnění díky průtočnému víčku, které se pod proudem vody otevře. Ergonomické držadlo zajišťující, aby vám konvice nevyklouzla. Konvice je průhledná, máte tedy vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Pro větší bezpečnost při používání má dno protiskluzovou úpravu. Inteligentní digitální počítadlo Brita Meter vám napoví, kdy je doporučené vyměnit filtrační patronu.
Brita Meter - inteligentní počitadlo určuje optimální datum výměny patrony měřením 3 způsoby - doby používání filtru, tvrdosti vody a množství přefiltrované vody.
moderní stylový design s transparentní nálevkou
měkké ergonomické držadlo a protiskluzové dno konvice
pohodlné plnění jednou rukou zajišťuje unikátní automatické průtočné víčko
jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky
celkový objem 3,5 l
objem 2,2l filt...

Podobné fráze: