Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Bytové doplňky  >  Kuchyňské potřeby  >  Filtrační konvice  >  BRITA Elemaris Cool

BRITA Elemaris Cool

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kvalitní konvice v černé barvě značky BRITA s celkovým objemem 2,4 litrů a inteligentním elektronickým indikátorem Brita Meter, který Vám automaticky připomene výměnu filtrační patrony. Konvice je určena pro filtrační patrony značky BRITA s označením Maxtra se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody. Konvice dále nabízí samoodklápěcí víčko pro snadné plnění, moderní design, konturov...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BRITA Elemaris Cool

Popis BRITA Elemaris Cool

TimKutil píše:

Filtrační konvice Brita Elemaris Cool chrom
•Elektronický indikátor výměny patrony automaticky upozorňuje na nutnost výměny filtrační patrony každé 4 týdny.
•Využívá Maxtra - novou filtrační patronu BRITA se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody.
•Unikátní integrované víčko konvice Brita Elemaris Coo nálevky, pro jednu ruku, snadné plnění.
•Moderní, stylové provedení konvice Brita Elemaris Coo
•Ideální do dveří ledničky nebo na jídelní stůl
•Ergonomické provedení zaručuje pohodlné uchopení
•Neklouzavé držadlo s měkkým povrchem
•Objem značený na konvici
•Kruhový pryžový podstavec
•Objem přefiltrované vody 1,4 l, celkový objem 2,4 l, Životnost britametru 6 měsíců.

SkveleCeny.cz píše:

Kvalitní konvice v černé barvě značky BRITA s celkovým objemem 2,4 litrů a inteligentním elektronickým indikátorem Brita Meter, který Vám automaticky připomene výměnu filtrační patrony. Konvice je určena pro filtrační patrony značky BRITA s označením Maxtra se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody. Konvice dále nabízí samoodklápěcí víčko pro snadné plnění, moderní design, konturované držadlo a navíc je přizpůsobená pro uskladnění ve dveřích Vaší lednice (nelze pro model XL), či pro umístnění na Váš jídelní stůl.

MALL.CZ píše:

Vodní filtr s novým designem a novým Brita metrem.Vodní filtr snižuje obsah chlóru, vodního kamene, některých pesticidů a těžkých kovů. Uchovává minerály, např. hořčík a vápník. Filtrovaná voda je čištější, čirá a má vynikající chuť. Vhodná k umístění do dveří chladničky. Objem přefiltrované vody je 1,4 l.

Popasta.cz píše:

Filtrační konvice Brita používají na filtraci vody patrony (filtry) Brita Maxtra+. Díky unikátní technologii dochází ke snížení tvrdosti vody a tím k výraznému snížení usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a tedy k prodloužení jejich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť připravovaných nápojů a pokrmů, protože dojde k odfiltrování chloru a vápníku, což jsou látky, které nepříznivě ovlivňují vnímání chuti. Filtrací vody také zredukujete přítomnost těžkých kovů, které se mohou uvolňovat z vodovodního řadu a dojde také k odfiltrování pesticidů používaných v zemědělství. Nelze opomenout finanční úsporu oproti nákupu balené vody a snížení spotřeby PET lahví. BRITA filtrační konvice Elemaris Cool. Elegantně a precizně zpracovaná konvice na filtrování vody, využívající filtr Brita Maxtra+. Svým rozměrům bezpečně pasuje do dveří všech typů chladniček, stejně tak ji můžete mít připravenou na stole. Celkový objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem zpod. Části konvice). Díky technologii FlowControl dojde k optimálnímu přefiltrované celého objemu horní části konvice o objemu 1 l po dobu 5 minut. Jednoduché plnění díky průtočnému víčka, který se pod proudem vody otevře. Ergonomické držadlo zajistí, že vám ani plná konvice nevyklouzne. Díky transparentnímu nálevce budete mít vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Pro větší bezpečnost při používání má dno protiskluzovou úpravu. Inteligentní digitální počítadlo Brita Meter vám napoví, kdy je optimální vyměnit filtrační patronu. Brita Meter -inteligentní počítadlo Brita Meter určuje optimální datum výměny patrony měřením 3 způsoby - doby používání filtru, tvrdosti vody a množství přefiltrované vody moderní stylový design s transparentní nálevkou měkké ergonomické držadlo a protiskluzové dno konvice pohodlné plnění jednou rukou zajišťuje unikátní automatické průtočné víčko jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky celkový objem 2,4 l obj...

Chefshop píše:

POPIS
Filtrační konvice Elemaris Cool od výrobce Brita obsahuje vodní filtr Brita Maxtra + a je vybavena inteligentním počítadlem Brita Meter, který určuje optimální datum výměny filtru. Počítadlo do výpočtu zahrnuje dobu používání filtru, tvrdost vody a množství přefiltrované vody. Celkový objem konvice je 2,4 l a množství přefiltrované vody 1,4 l.
Filtrovaná voda má sníženou tvrdost vody. Tím se výrazně redukuje usazování vodního kamene v kuchyňských spotřebičích, a tím prodlužuje jejich životnost. Filtrovaná voda je chutnější a také nápoje připravené z ní (káva, čaj apod.) mají lepší chuť. Filtrováním vody totiž dochází k odfiltrování chloru a vápníku, zredukuje se množství těžkých kovů a pesticidů. Navíc šetříte peníze a životní prostředí.
Díky technologii FlowControl dojde k optimálnímu přefiltrování celého objemu horní části konvice o objemu 1 l po dobu 5 minut. Filtrovací konvice se snadno čistí a můžete ji mýt v myčce na nádobí (počítadla). Je opatřena automatickým průtočným víkem pro pohodlné plnění jednou rukou a měkkou ergonomickou rukojetí pro pohodlnou manipulaci. Dno konvice je protiskluzové. Součástí balení je 1 filtr Brita Maxtra +. Konvice se vejde do dvířek lednice, a tak si můžete v horkých letních dnech filtrovanou vodu vychladit.
Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.
SPECIFIKACE
Celkový objem konvice: 2,4 l
Objem přefiltrované vody: 1,4 l
Barva: průhledná, černá
Filtry: Kompatibilní s filtry Brita Maxtra +
VÝHODY A NEVÝHODY


Filtrační konvice je vybavena inteligentní počítadlem pro určení optimálního datumu výměny filtru.
Redukce vodního kamene, odstranění těžkých kovů a chloru z pitné vody.
Chutnější voda a nápoje z ní připravené.
Ochrana kuchyňských spotřebičů před usazováním vodního kamene, a díky tomu prodloužení jejich životnosti.
Protiskluzové dno konvice.
Měkká ergonomická rukojeť.
Snadné plnění jednou rukou....

Parametry BRITA Elemaris Cool

Výrobce Brita

Podobné produkty

Podobné fráze: