Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Feromony a afrodiziaka  >  HOT V ACTIV Penis Power Cream for Men 50ml

HOT V ACTIV Penis Power Cream for Men 50ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další

Všechny nabídky pro HOT V ACTIV Penis Power Cream for Men 50ml

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis HOT V ACTIV Penis Power Cream for Men 50ml

Erekční krém poskytující nové prožitky z milování. Primárním účinkem krému je dokonalé prokrvení a oteplení penisu vedoucí k silné erekci a vyšším sexuálním prožitkům. Díky dalším podmanivým látkám, je penis více citlivější na podněty, které přinesou uživateli intenzivnější prožitky, včetně udržení erekce a výkonu po delší dobu.
Určeno pro: muže
Funkce: podpora erekce, zvýšení sexuálního prožitku
Hlavní účinné látky: Vanillyl butyl ether, Capsicum
Aplikace:
cca 10min. před pohlavním aktem naneste přiměřené množství krému na penis a rozetřete jej po celé jeho délce včetně žaludu (v průběhu můžete pocítit mírné pálení)
Složení:
Voda, Cetyl alkohol (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Ceteareth-20 (změkčovadlo a stabilizátor olejů), Dimethicone (hydratující účinky), Glycerin (používá se jako hydratační složka ve většině kosmetických přípravků, zubních past či jako změkčovadlo v léčivech), Cetyl (zahušťovadlo často používané v kosmetickém průmyslu), Triticum vulgare (wheat) germ oil (olej z pšeničných klíčků, zdroj vitamínů B, E, vápníků apod. pro zdravou pokožku), Vanillyl butyl ether (činidlo mající funkci oteplení a prokrvení), Helienathus annuus (sunflower) seed oil (lehce jantarová tekutina ze slunečnicových semen užívaná v produktech osobní hygieny), Sorbitol (přírodní stabilizátor a zahušťovadlo), Tocopheryl acetate (vitamín E acetát s antioxidačními účinky), Propyleneglykol (zvlhčovalo), Xhanthanová guma (přírodní látka pro stabilizaci a spojení), Glyceryl linoleáte (hydratační složka), Fenoxyethanol ( olejovitá kapalina často používaná v dermatologických přípravcích), Methylisothiazolinone (konzervační prostředek používaný v produktech osobní péče), Cesium frutescens resin (pryskyřice z jihoamerického stromu s antibakteriálními a antiseptickými účinky), Capsicum Annám extract (tepelně stimulující a dráždící látka, extrahovaná z papriky rostoucí v Jižní Americe)
Výrobek byl dermatologick...

Parametry HOT V ACTIV Penis Power Cream for Men 50ml

Výrobce HOT

Podobné produkty

Podobné fráze: