Popis produktu: Přestože čekanková káva není vyrobena z kávových zrn, dodává jí výbornou chuť a je bez kofeinu! Čekanka obsahuje zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou a draslík, jakož i vitaminy A, B6, C, E a K. Čekanka, vysoký zdroj inulinu ze zázračné přírody. Z jejího sušeného kořenu se vyrábí čekanková káva. Inulin, důležitý zdroj probiotického vlákna pro metabolismus, je silné probiotikum, které replikuje počet prospěšných bakterií ve střevech. Snad nejvýznamnější složkou... Celý popis

Koupit za 247 Kč

Popis

Popis produktu:

Přestože čekanková káva není vyrobena z kávových zrn, dodává jí výbornou chuť a je bez kofeinu! Čekanka obsahuje zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou a draslík, jakož i vitaminy A, B6, C, E a K. Čekanka, vysoký zdroj inulinu ze zázračné přírody.

Z jejího sušeného kořenu se vyrábí čekanková káva. Inulin, důležitý zdroj probiotického vlákna pro metabolismus, je silné probiotikum, které replikuje počet prospěšných bakterií ve střevech. Snad nejvýznamnější složkou čekanky je vláknina, která podporuje správnou peristaltiku střev a zdravou činnost trávicího ústrojí.

- povzbuzuje činnost trávicí soustavy

- příznivé ovlivňuje pohyblivost střev a pomáhá odstraňovat zácpu

- snižuje krevní tlak, čistí krev a podporuje zdravý srdečně-cévní systém

- je vhodná pro diabetiky díky obsaženému inulínu

- podporují funkce nervové soustavy a má zklidňující účinky

- podporuje správný krevní oběh

- působí močopudné a napomáhá vylučovat škodlivé látky z těla

- ochraňuje zdraví slinivky a jater, obnovuje funkci slinivky,

- pomáhá z těla odstraňovat toxické látky

Návod na použití:
do šálku nasypte 1 – 2 čajové lžičky směsí instantního nápoje. Zalejte převařenou vodou, podle potřeby oslaďte cukrem, resp. přidejte mléko nebo sušené mléko.
Složení: čekankový extrakt (60 %), kávový extrakt (40 %). Může obsahovat sóju, lepek a mléko.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Farmasi