Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  WESTERN DIGITAL My Passport for MAC 1TB

WESTERN DIGITAL My Passport for MAC 1TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 776 Kč
Porovnat 7 obchodů
Popis produktu WD My Passport Moderní design, rychlý a přenosný. Tak vypadá pevný disk Western Digital řady My Passport. Jedná se o ultratenký externí disk vhodný pro přenos a automatické zálohování dat včetně bezpečnostních funkcí pro systémy Apple. Již nemusíte mít strach, že se citlivá data dostanou do nepovolaných rukou. Pro systémy Apple Tento externí disk je vhodný pro počítače MacBoo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro WESTERN DIGITAL My Passport for MAC 1TB

Popis WESTERN DIGITAL My Passport for MAC 1TB

MALL.CZ píše:

My Passport™ for Mac je přenosné úložiště, které skvěle ladí s vaším mobilním životním stylem. Úložiště My Passport for Mac je kompatibilní se zařízeními s porty USB-C a USB-A a je tedy přizpůsobeno pro nejnovější technologie. V malém provedení, které se vejde do dlaně ruky, je přesto spousta místa pro uložení obrovského množství fotografií, videí, hudby a dokumentů. My Passport for Mac pomáhá udržet vaše soubory v bezpečí chráněné heslem a skvěle si rozumí se softwarem Time Machine společnosti Apple.

KASA.cz píše:

My Passport™ for Mac je důvěryhodné přenosné úložiště, které skvěle ladí s vaším mobilním životním stylem. Úložiště My Passport for Mac je kompatibilní se zařízeními s porty USB-C a USB-A a je tedy přizpůsobeno pro nejnovější technologie. V malém provedení, které se vejde do dlaně ruky, je přesto spousta místa pro uložení obrovského množství fotografií, videí, hudby a dokumentů. My Passport for Mac pomáhá udržet vaše soubory v bezpečí chráněné heslem a skvěle si rozumí se softwarem Time Machine společnosti Apple.

Navrženo pro Mac
Přenosné úložiště My Passport for Mac funguje ihned se zařízeními Mac, což usnadňuje jednoduché a rychlé přetahování souborů a přemisťování souborů, nebo nastavte zálohování pomocí softwaru Apple Time Machine, který pomůže chránit vaše fotografie, videa, hudby a dokumenty.
Ochrana heslem pomocí šifrování hardwaru
Zabudované 256-bitové šifrování hardwaru AES od společnosti My Passport pro Mac se softwarem WD Security ™ pomáhá udržet váš obsah soukromý a bezpečný. Stačí aktivovat ochranu heslem a nastavit vlastní osobní heslo.
Poznejte WD Discovery
Zahrnutý software WD Discovery ™ umožňuje připojení k oblíbeným službám sociálních médií a cloud storage, jako jsou Facebook, Instagram, Dropbox a Google Drive ™, takže můžete importovat své fotografie, videa a dokumenty do jednotky My Passport for Mac, která vám pomůže zachovat svůj online život. Služba WD Discovery může také spravovat vaši jednotku prostřednictvím nástroje WD Drive Utilities.
Model: WD My Passport for MAC
Kapacita: 4 TB
Typ disku [3,5''HDD, 2,5''HDD, SSD, hybrid] : 2,5'' HDD
Rozhraní: USB 3.0, (kompatibilní s rozhraním USB 2.0
Záruka: 3 roky
Rozměry: 81,5 × 110 × 13,6 mm
Obsah balení:
přenosný pevný disk
Kabel USB-C na USB Micro-B
Kabel USB-A na USB Micro-B (kompatibilní s USB 2.0)
Software WD Discovery™
Stručný průvodce instalací...

Parametry WESTERN DIGITAL My Passport for MAC 1TB

Výrobce Western Digital
Hmotnost 140g
Odolný Pevné disky jsou velmi náchylné k nárazům, proto se některé prodávají v kvalitních nárazuvzdorných krytech, které by měly škody způsobené nárazy minimalizovat. Ano
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 1000GB

Podobné produkty

Podobné fráze: