Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Western Digital My Book Duo 6TB

Western Digital My Book Duo 6TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 955 Kč
Porovnat 9 obchodů
Přenášejte, ukládejte a chraňte svoje fotografie, videa, hudbu a další velké soubory. Uvolněte si místo v počítačích. Jednotka My Book Duo se vyznačuje úžasně rychlými přenosovými rychlostmi, místním zálohováním, zálohováním v cloudu i zálohováním na úrovni systému, hardwarovým polem RAID a ochranou heslem, a proto představuje špičkové úložné řešení nabízející takovou kapacitu a zabezpečení, jaké...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Western Digital My Book Duo 6TB

Popis Western Digital My Book Duo 6TB

Alza.cz píše:

Externí disk 2x 3TB, 3.5", USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBFBE0060JBK-EESN
WD My Book Duo 6TB nabízí vysokou rychlost, diskové pole RAID a velkou kapacitu pro ukládání videí, fotografií, hudby a dokumentů. V režimu RAID 0 dosahuje vysokého výkonu s rychlostí čtení až 360 MB/s díky přenosu přes USB 3.1 Gen 1 oboustranného typu C. Konfigurace RAID 1 pak zrcadlí data na obou vložených jednotkách, takže budete mít jistotu automatické zálohy veškerých uložených obsah. Disk má sice jako primární rozhraní USB C, ale je univerzálně kompatibilní s klasickým USB 3.1 Gen 1 a USB 2.0 (dodaný kabel). Pro připojování dalšího příslušenství poskytuje i USB 3.0 hub se 2 porty. Klíčové vlastnosti externího disku WD My Book Duo 6TBRAID 0 pro maximální výkon, RAID 1 pro redundanci nebo jednotky zvlášťOsazen disky optimalizovanými pro NAS (WD Red)Vysokorychlostní komunikace přes USB...

KASA.cz píše:

Disk My Book™ Duo nabízí enormní kapacitu pro ukládání fotografií, videí, dokumentů a hudby. Režim RAID-0 přináší superrychlou výkonnost sekvenčního čtení až 360 MB/s (při použití portu USB Type-C™). Konfigurace RAID-1 umožňuje využívat redundanci zrcadlení dat na použité disky WD Red™. Díky portu USB-C s kompletní kabeláží je disk univerzálně kompatibilní (podporuje USB 3.1 1. generace / 3.0 / 2.0). Dva porty USB 3.0 přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství.

Enormní kapacita
Uvolněte drahocenný prostor na všech svých počítačích. Ukládejte, třiďte a zálohujte své fotografie, videa, hudbu a důležité soubory na jediném spolehlivém místě.
Pole RAID-0 již továrně nastavené
Výchozí režim RAID-0 je připraven využívat maximální rychlost a kapacitu. Pomocí přiloženého softwaru WD Drive Utilities™ můžete úložiště překonfigurovat na redundanci RAID-1 (zrcadlení dat) nebo jej používat jako dva nezávislé disky (JBOD).
Disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID
Jednotka My Book™ Duo obsahuje dva disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID a představuje tak velmi rychlé, kvalitní a spolehlivé úložiště. Optimalizovaný firmware pro pole RAID je ideálním řešením pro systémy využívající dvoudiskové pole. Automatická správa diskových operací zajišťuje integritu dat v rámci cyklu čtení/zápis.
Vlastnosti:
Úložiště s enormní kapacitou s automatickým zálohováním a zálohováním systému
Pole RAID-0 již továrně nastavené
Disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID
2 porty rozbočovače USB 3.0 typu A
256bitové hardwarové šifrování AES a ochrana pomocí hesla
Tříletá omezená záruka
Technická specifikace:
Rozhraní: USB 3.1 1. generace typu C
Rychlost přenosu dat: USB 3.1 1. až 10 GB/s, USB 3.0 typu A až 5 GB/s
Napájecí zdroj: stejnosměrný vstup
Rozměry (V x Š x D): 180 x 100 x 160 mm
Hmotnost: 2,34 kg
Provozní teplota: 5 °C až 35 °C
Neprov...

Patro.cz píše:

Výrobce:
Western Digital

Třída produktu:
Pevné disky externí USB / FireWire / eSATA / Ether

Typ pevného disku:  
Standardní (magnetické plotny)

Formát (form factor):  
3.5 palců

Kapacita pevného

Digiboss.cz píše:

WD My Book Duo - 6TB (WDBLWE0060JCH-EESN) najdte na Digiboss.cz. WD My Book Duo - 6TB (WDBLWE0060JCH-EESN) nabízíme i na splátky. My Book® Duo představuje dokonalé úložné řešení s dvěma disky. Vyznačuje se úžasnými přenosovými rychlostmi, šifrovaným hardwarovým polem RAID a pestrou škálou možností místního zálohování i zálohování do cloudu. Nabízí takovou kapacitu a zabezpečení, jaké potřebujete.
Vlastnosti produktu:
* Vysoká rychlost přenosu souborů až 290 MB/s
* Šasi pro dva disky
* Pole RAID s 256bitovým hardwarovým šifrováním AES
* Více možností pro správu dat: režimy RAID 0,1; JBOD
* Dodáváno předem naformátováno pro systém Windows v režimu RAID 0
* Místní zálohování a...

MADER computer píše:

Disk My Book™ Duo nabízí enormní kapacitu a je tak ideální pro ukládání fotografií, videí, dokumentů a hudby. Je extrémně rychlý - díky použití disků WD Red™ a portu USB Type-C™ dosahuje rychlosti sekvenčního čtení až 360 MB/s1 . Díky tomuto portu USB typu C s kompletní kabeláží je disk univerzálně kompatibilní (podporuje USB 3.1 1. generace / 3.0 / 2.0). Dva porty USB typu A přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství.
Funkce produktu:
Enormní kapacita Disk My Book™ Duo nabízí 6TB za použití jediného kabelu. Uvolněte drahocenný prostor na všech svých počítačích. Ukládejte, třiďte a zálohujte své fotografie, videa, hudbu a důležité soubory na jediném spolehlivém místě.
Pole RAID-0 již továrně nastavené Výchozí režim RAID-0 JE PŘIPRAVEN VYUŽÍVAT MAXIMÁLNÍ RYCHLOST A KAPACITU. Pomocí přiloženého softwaru WD Drive Utilities™ můžete úložiště překonfigurovat na redundanci RAID-1 (zrcadlení dat) nebo jej používat jako dva nezávislé disky (JBOD)
Disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID Jednotka My Book™ Duo obsahuje dva disky WD Red™ optimalizované pro pole RAID a představuje tak velmi rychlé, kvalitní a spolehlivé úložiště. Optimalizovaný firmware pro pole RAID je ideálním řešením pro systémy využívající dvoudiskové pole. Automatická správa diskových operací zajišťuje integritu dat v rámci cyklu čtení/zápis
Kompatibilita s rozhraním USB 3.1 1. generace i USB 3.0 Disk My Book™ Duo je kompatibilní se sběrnicí USB 3.1 1. generace a USB 3.0, a přináší proto velmi rychlou konektivitu bez ohledu na použité rozhraní. Součástí balení jsou kabely USB Type-C™ na Type-C a Type-C na Type-A.

ELKRAM.cz píše:

Po připojení k bezdrátovému routeru získáte úložiště sdílené mezi všemi počítači. Technologie zrcadlení v poli RAID nepřetržitě zachovává druhou kopii všech souborů,čímž je zajištěna okamžitá záloha dat. Přistupujte k vašim souborům odkudkoli z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím zabezpečeného vzdáleného přístupu a mobilních aplikací. Díky vysoce výkonnému integrovanému procesoru získáte sílu potřebnou i pro ty nejnáročnější aplikace. Bezproblémové streamování a přesun souborů. Tento produkt lze snadno kombinovat s ostatními produkty společnosti WD a získat tak dokonale propojenou domácnost.

Popis výrobku
WD My Book Duo WDBFBE0060JBK - pole pevných disků

Typ zařízení
Pole pevných disků

Celková kapacita pole
6 TB

Rozhraní
USB 3.1

Počet instalovaných zařízení / modulů
2 (instalovaný) / 2 (max.)

Lokalizace
Evropa,Střední Východ a Asie

Vestavěné součásti
Rozbočovač standardu USB 3.0

Řadič diskového pole
RAID RAID 0,1,JBOD

Pevný disk
2 x 3 TB HDD

Požadovaný operační systém
Apple MacOS X,Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10

Napájení
AC 120/230 V - 47/63 Hz

Rozměry (ŠxHxV)
10 cm x 16 cm x 18 cm

Váha
2.34 kgVlastnosti produktu
Vaše média a soubory na vašem osobním řešení cloud
Vytvořte si své osobní řešení typu cloud a vyhněte se tak měsíčním poplatkům a nejistotě v souvislosti s neznámým místem uložení dat. Mediální a ostatní soubory si můžete uložit na jednotku a přistupovat k nim přes internet z jakéhokoli počítače. Nebo můžete použít mobilní aplikace společnosti WD a zajistit si snadný přístup pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Dvojitá ochrana zálohování pomocí technologie pole RAID 1
Nastavte systém na režim oc...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Externí HDD 3.5" WD My Book Duo 6TB USB 3.0 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-2040900004420 - Disk My Book™ Duo nabízí enormní kapacitu a je tak ideální pro ukládání fotografií, videí, dokumentů a hudby. Je extrémně rychlý - díky použití disků WD Red™ a portu USB Type-C™ dosahuje rychlosti sekvenčního čtení až 360 MB/s1 . Díky tomuto portu USB typu C s kompletní kabeláží je disk univerzálně kompatibilní (podporuje USB 3.1 1....

Parametry Western Digital My Book Duo 6TB

Výrobce Western Digital
Hmotnost 2180g
Thunderbolt Etrémně rychlý druh rozhraní, dosahující rychlosti přenosu až 10 GB/s. Ne
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne
Rozměr 3.5"
Kapacita 6000GB
Rozhraní USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: