Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  WD My Book - 3TB

WD My Book - 3TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 849 Kč
Porovnat 16 obchodů
WD My Book My Book je představitelem další generace externích disků firmy Western Digital. Má vysokou kapacitu a provedení pro rychlé rozhraní USB 3.0 s vynikajícím výkonem. Jedná se o ideální řešení k pro bezpečnou zálohu dat, včetně potřebných softwarových aplikací. Disk je rovněž vhodný pro přehrávání filmů a ostatních multimediálních dat. Záloha snadno a rychle Software pro automatické zál...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro WD My Book - 3TB

Doprava: zdarma
= 3 423 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis WD My Book - 3TB

ElektroCR píše:

Důvěryhodné a velmi oblíbené vyskokapacitní úložiště v novém provední.
Kompaktní velikost. Vysoký výkon. Stolní úložiště My Book vám umožní ukládat obrovské množství fotografií, videí a dokumentů.
Nové provedení
Překvapivě kompaktní design stolního úložiště My Book vyzařuje sebevědomí pramenící z jeho spolehlivosti. Díky úložné kapacitě až 8 TB můžete disku My Book svěřit roli centrálního úložiště vašeho digitálního života.
Kompletní záloha
Pevný disk pro stolní počítače My Book je vybavený softwarem WD Backup pro Windows a Apple Time Machine pro kompatibilitu s počítači Mac a může zálohovat vaše fotografie, videa, hudbu a dokumenty. Pevný disk pro stolní počítače My Book také skvěle funguje se softwarem Acronis® True Image™ WD Edition pro plánování kompletních záloh systému.
Ochrana heslem
Díky vestavěnému 256bitovému hardwarovému šifrování AES v kombinaci se softwarem WD Security stačí jen nastavit osobní heslo a vaše data budou zabezpečená.
Spolehlivost produktů WD
Miliony lidí po celém světě svěřují svá data stolnímu úložišti My Book. Naše osvědčené stolní úložiště My Book, navržené tak, aby vyhovovalo náročným požadavkům WD na životnost, odolnost proti nárazu a dlouhodobou spolehlivost, zálohujeme (slovní hříčka!) 2letou zárukou.
Technické údaje
•Kapacita: 3 TB
•Rozměr disku: 3.5"
•Provedení disku: Externí
•Rozhraní: USB 3.0 / kompatibilní s rozhraním USB 2.0
•Formátováno systémem souborů exFAT pro okamžitou kompatibilitu se systémy Windows and Mac. Operační systém: Windows® 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X El Capitan, Yosemite nebo Mavericks. Použití v jiných operačních systémech může vyžadovat přeformátování. Kompatibilita se může lišit v závislosti na konfiguraci hardwaru a operačním systému uživatele.
Další podrobnosti
•Automatické zálohování kompatibilní se softwarem WD Backup a Time Machine
•Ochrana heslem s hardwarovým šifrováním
•2l...

ELKRAM.cz píše:

Kompaktní velikost. Vysoký výkon. Stolní úložiště My Book vám umožní ukládat obrovské množství fotografií,videí a dokumentů.

Popis výrobku
WD My Book WDBBGB0030HBK - pevný disk - 3 TB - USB 3.0

Typ
Pevný disk - externí (stolní)

Kapacita
3 TB

Šifrování hardwaru
Ano

Algoritmus šifrování
AES 256 bitů

Rozhraní
USB 3.0

Přenosová rychlost
5.0 Gbps (USB 3.0) / 480 Mbps (USB 2.0)

Vlastnosti
Ověření hesla,šifrování hardwaru,automatické zálohování,kompatibilní s Apple Time Machine,formátování exFAT

Zdroj napájení
Adaptér střídavého napětí zahrnut

Barva skříně
Černá

Rozměry (ŠxHxV)
49 mm x 139.3 mm x 170.6 mm

Váha
960 g

Lokalizace
Evropa,Střední Východ a AsieVlastnosti produktu
Kompletní záloha
Pevný disk pro stolní počítače My Book je vybavený softwarem WD Backup pro Windows a Apple Time Machine pro kompatibilitu s počítači Mac a může zálohovat vaše fotografie,videa,hudbu a dokumenty. Pevný disk pro stolní počítače My Book také skvěle funguje se softwarem Acronis True Image WD Edition pro plánování kompletních záloh systému.
Ochrana heslem
Díky vestavěnému 256-bitovému hardwarovému šifrování AES v kombinaci se softwarem WD Security stačí jen nastavit osobní heslo a vaše data budou zabezpečená.
Spolehlivost produktů WD
Miliony lidí po celém světě svěřují svá data stolnímu úložišti My Book. Osvědčené stolní úložiště My Book vyhovuje náročným požadavkům na životnost,odolnost proti nárazu a dlouhodobou spolehlivost.
Kompaktní design
Překvapivě kompaktní design stolního úložiště My Book vyzařuje sebevědomí pramenící z jeho spolehlivosti. Díky velké úložné kapacitě můžete disku My Book svěřit roli centrálního úloži...

Alza.cz píše:

Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBBGB0030HBK-EESN
Pevný disk pro stolní počítače My Book je vybavený softwarem WD Backup pro Windows a Apple Time Machine pro kompatibilitu s počítači Mac a může zálohovat vaše fotografie, videa, hudbu a dokumenty. My Book také skvěle funguje se softwarem Acronis True Image WD Edition pro plánování kompletních záloh systému. Díky vestavěnému 256bitovému hardwarovému šifrování AES v kombinaci se softwarem WD Security stačí jen nastavit osobní heslo a vaše data budou zabezpečená.VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxuKompletní zálohaPevný disk pro stolní počítače My Book je vybavený softwarem WD Backup pro Windows a Apple Time Machine pro kompatibilitu s počítači Mac a může zálohovat...

MALL.CZ píše:

3TB externí disk My Book nabízí dokonalé možnosti zálohování – software WD SmartWare Pro pro místní zálohování a zálohování do cloudu i software Acronis True Image WD Edition pro zálohování na úrovni systému.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Externí HDD 3,5" WD My Book 3TB USB 3.0. od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-204090000380 - Důvěryhodné a velmi oblíbené vyskokapacitní úložiště v novém provední. Kompaktní velikost. Vysoký výkon. Stolní úložiště My Book vám umožní ukládat obrovské množství fotografií, videí a dokumentů. Nové provedení Překvapivě kompaktní design stolního úložiště My Book vyzařuje sebevědomí pramenící z jeho spolehlivosti. Díky úložné kapacitě až 8 TB...

Digiboss.cz píše:

WD My Book 3TB (WDBFJK0030HBK-EESN) najdte na Digiboss.cz. WD My Book 3TB (WDBFJK0030HBK-EESN) nabízíme i na splátky. WD My Book 3TB, externí 3.5" USB 3.0
Western Digital My Book Desktop storage nabízí kompletní zálohování a ochranu dat.. Poplatky : 0.000000

Parametry WD My Book - 3TB

Výrobce Western Digital
Hmotnost 320g
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne
Rozměr 3.5"
Kapacita 3000GB
Rozhraní USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: