Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Verbatim Store'n'Go 750GB

Verbatim Store'n'Go 750GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Aktuální výprodejová cena platí pouze do vyprodání skladových zásob na skladě Mironet Praha 7. Mironet si vyhrazuje právo na přepočet ceny v případě objednání zboží nad skladové zásoby výše uvedené. Jednotlivé slevy nelze sčítat. Verbatim Store'n'Go 750GB / 5400ot. / 2.5" / 8MB Cache / USB 3.0 / Stříbrný / Externí Přenosný externí pevný disk od firmy Verbatim osloví široké spektrum uživat...

Všechny nabídky pro Verbatim Store'n'Go 750GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Verbatim Store'n'Go 750GB

* Aktuální výprodejová cena platí pouze do vyprodání skladových zásob na skladě Mironet Praha 7. Mironet si vyhrazuje právo na přepočet ceny v případě objednání zboží nad skladové zásoby výše uvedené. Jednotlivé slevy nelze sčítat.
Verbatim Store'n'Go 750GB / 5400ot. / 2.5" / 8MB Cache / USB 3.0 / Stříbrný / Externí
Přenosný externí pevný disk od firmy Verbatim osloví široké spektrum uživatelů. Mezi jeho přednosti patří především nízká hmotnost (150g), velká kapacita 750GB, vysoké přenosové rychlosti díky rozhraní USB 3.0 a bezpečnost pro Vaše data díky balíčku zálohovacího/vypalovacího softwaru Nero BACKITUP 4/BURN ESSENTIALS (v reálném čase+plánované;vypalování;obnova poškozených). Dále máte k dispozici software GREEN BUTTON, který šetří energii v době, kdy disk není využíván. Celkem lze využít tři různé úsporné režimy.  
Určitě oceníte fakt, že není třeba externí napájení, protože si vystačí s proudem dodávaným z USB. Uvnitř přístroje je použitý pevný disk s rychlostí 5400 otáček za minutu. K počítači se disk připojuje pomocí vysokorychlostního rozhraní USB 3.0, které je kompatibilní i se starší verzí USB 2.0. Jednoduché použití spočívá pouze v připojení disku do USB slotu (Plug&Play). Podporovány jsou operační systémy Microsoft Windows a MAC OS X (disk je naformátovaný na FAT32). Součástí balení je i propojovací kabel.
Specifikace:
Kapacita: 750 GB
Rozhraní: USB 3.0    
Rychlost otáček: 5 400 otáček za minutu
Formát: 2.5 "
Rozměry: 121 x 80 x 15 mm
Napájení: Bez externího napájení
Příslušenství: Propojovací kabel, manuály
Software: Nero BACKITUP 4, Nero Burn Essentials, Green Button (vše uloženo na pevném disku)
Podpora operačních systémů:
Windows 2000, XP, Vista, Windows 7
Mac OS X 10.4 a vyšší
Linux Kernel 2.6 a vyšší...

Parametry Verbatim Store'n'Go 750GB

Výrobce Verbatim
Kapacita 750GB
Hmotnost 150g
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
Otáčky 5400ot./min

Podobné produkty

Podobné fráze: