Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Sony HDSP1 1 TB

Sony HDSP1 1 TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 174 Kč
Porovnat 13 obchodů
Sony HD-SP1 Odolný externí pevný disk Odolnost vůči potřísnění vodou (norma IPx2) Odolnost vůči prachu (norma IP5x) Odolnost proti pádu ve vypnutém stavu (měl by vydržet pád z výšky 1,2 m) Dostupné aplikace FAT32 Formatter Nástroj pro formátování externího pevného disku pro použití s konzolí PS3™. Password Protection Manager Chraňte svá důležitá data doma i na cestách. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony HDSP1 1 TB

Popis Sony HDSP1 1 TB

Digiboss.cz píše:

Sony HD-SP1 - 1TB, modrá najdte na Digiboss.cz. Sony HD-SP1 - 1TB, modrá nabízíme i na splátky. HDD Sony HD-SP1Společnost Sony představuje externí pevný disk, který se skvěle hodí jako přenosné úložiště vašich dat. Disk je odolný proti nárazům, vodě a prachu, proto se nemusíte bát vzít ho sebou kamkoliv. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle a bezpečně s tímto externím diskem.
Mobilní velkokapacitní úložištěPřenosný pevný disk Sony HD-SP1 nabízí velkokapacitní úložiště 1 TB s typem rozhraní USB 3.0. Rozhraní USB 3.0 vám nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než klasické USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), díky tomu máte zaručen extrémně rychlý přenos dat.
OdolnýExterní...

SOFTCOM.cz píše:

Sony HD-SP1, 1TB 2.5'' USB 3.0 modrý
Nový systém zálohování přenese data z počítače rovnou do HDD, nebo uloží do Cloudu, pokud je HDD odpojeno a po připojení pak automaticky uloží na HDD.
• Nárazuvzdorný z výšky až 1,2 m
• IPX2 ochrana: Odolný proti zvýšené vlhkosti
• IP5X ochrana: Odolný proti prachu
• Gumový ochranný obal

Specifikace:
• Vysokorychlostní USB 3.0
• Kapacita: 1TB
• Kompatibilita: Microsoft Windows
• Urychlovač přenosu dat
• Ochrana heslem
• Formátovač FAT32
• Zálohovací manager 2
• Rozměry: 86.6 x 24 x 127 cm
• Hmotnost: 260g

Patro.cz píše:

; ; ; Vlastnosti:; HD-SP1 je HDD s vysokorychlostním rozhraním USB 3.0. Je nárazuvzdorný a je odolný proti zvýšené vlhkosti a prachu.; ; Nový systém zálohování přenese data z počítače rovnou do HDD, nebo uloží do Cloudu, pokud je HDD odpojeno a po

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! HDD 2.5" 1TB USB 3.0 modrý, odolný, externí harddisk Sony od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. DSK-SO1011 - Vlastnosti: HD-SP1 je HDD s vysokorychlostním rozhraním USB 3.0. Je nárazuvzdorný a je odolný proti zvýšené vlhkosti a prachu. Nový systém zálohování přenese data z počítače rovnou do HDD, nebo uloží do Cloudu, pokud je HDD odpojeno a po připojení pak automaticky uloží na HDD. • Nárazuvzdorný z výšky až 1,2 m • IPX2 ochrana:...

T.S.BOHEMIA píše:

elegantní odolný externí pevný disk, HDD, 2.5", 1TB, USB 3.0, napájení přes USB, barva modrá, odolnost vůči potřísnění vodou (norma IPx2), odolnost vůči prachu (norma IP5x), odolnost proti pádu.

MADER computer píše:

2,5" externí pevný disk se zvýšenou odolností proti postříkání vodou (IPx2), prachu (IP5x) a pádu (drop proof 1,2 m). Kapacita 1000 GB (1 TB). Barva modrá. Tělo pokryté gumovým obalem pro ochranu proti pádu. Rychlý přenos přes USB 3.0. Váha 260 g. Aplikace pro ochranu dat Password Protection Manager. Nový data Backup Manager 2 s cloudovým zálohováním + obvyklé aplikace Data Transfer Accelerator a FAT32 Formatter. Kompatibilní s iOS a MS Windows. Rozměry 86,6x24x127 mm.

Czechcom.cz píše:

HDD Sony HD-SP1
Společnost Sony představuje externí pevný disk, který se skvěle hodí jako přenosné úložiště vašich dat. Disk je odolný proti nárazům, vodě a prachu, proto se nemusíte bát vzít ho sebou kamkoliv. Přenášejte svoje dokumenty a data snadno, rychle a bezpečně s tímto externím diskem.

Mobilní velkokapacitní úložiště
Přenosný pevný disk Sony HD-SP1 nabízí velkokapacitní úložiště 1 TB s typem rozhraní USB 3.0. Rozhraní USB 3.0 vám nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než klasické USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), díky tomu máte zaručen extrémně rychlý přenos dat.

Odolný
Externí disk společnosti Sony je odolné a robustní zařízení, které velmi snadno odolá nárazům, vodě a prachu. Nemusíte se proto bát disk brát kamkoliv s sebou a to i do velmi náročného prostředí.

Systém souborů NTFS
Sony externí disk je předem formátovány souborovým systémem NTFS, a proto je okamžitě po připojení k portu USB připravený k použití.
Klíčové vlastnosti
Přenosný, velkokapacitní a velice odolný pevný disk o velikosti 1 TB s rozhraním typu 3.0. Rychlost přenosu dat max 5 Gb/s s USB 3.0 a max 480 Mb/s s USB 2.0, kompatibilita se systémem Windows a počítači Mac, Rozměry 86,6 x 24 x 127 mm. Hmotnost 260 gramů.

Parametry výrobku:
Značka
Značka Sony
Určení a typ
Provedení Externí
Typ HDD
Použití Externí - Odolné, Externí - Přenosné
Kapacita
Přibližná kapacita [GB] 1-4 TB
Kapacita disku [GB] 1000
Základní specifikace
Barva Modrá
Formát Klasický - 2.5" - externí
Rozhraní USB 3.0
Rychlosti
Rychlost otáček HDD [RPM] 5400
Cache [MB] 8
Pokročilé specifikace
Funkce RoHS
Materiál Guma
Výchozí formátování NTFS
Šifrování Softwarové (AES 256-bit)
Stav zboží
Stav Jen nové...

Electro World s.r.o. píše:

Odolný externí disk SONY HD-SP1 2.5 "s velikostí paměti 1 TB a rozhraním 3.0 USB, se může pochlubit robustním a pevným obalem z pryže a rychlým přenosem dat. Rychlost datového transferu z portu USB 3.0 je až 5 Gb / s. Tak se nebojte a vezměte svá data kamkoli s sebou, pouze s váhou 260 g.

Parametry Sony HDSP1 1 TB

Výrobce SONY
Odolný Pevné disky jsou velmi náchylné k nárazům, proto se některé prodávají v kvalitních nárazuvzdorných krytech, které by měly škody způsobené nárazy minimalizovat. Ano
Rozhraní USB 3.0
Kapacita 1000GB

Podobné produkty

Podobné fráze: