Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Sony HD-E1

Sony HD-E1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Externí pevný disk Sony HD-E1S Sony HD-E1S je stylové úložné řešení do kapsy. Tenký design s hliníkovou povrchovou úpravou vzbuzuje nádech lehké elegance. Externí disk Sony HD-E1S připojíte k počítači, televizi, DVD přehrávači nebo multimediálnímu centru přes vysokorychlostní USB 3.0 rozhraní a můžete si užívat obsah a navíc nepotřebuje žádné externí napájení. Užitečné funkce Pomocí předinstalov...

Všechny nabídky pro Sony HD-E1

Popis Sony HD-E1

Externí pevný disk Sony HD-E1S
Sony HD-E1S je stylové úložné řešení do kapsy. Tenký design s hliníkovou povrchovou úpravou vzbuzuje nádech lehké elegance. Externí disk Sony HD-E1S připojíte k počítači, televizi, DVD přehrávači nebo multimediálnímu centru přes vysokorychlostní USB 3.0 rozhraní a můžete si užívat obsah a navíc nepotřebuje žádné externí napájení.
Užitečné funkce
Pomocí předinstalovaného softwaru Backup Manager je zálohování opravdu hračkou, na systémech Windows snadno vytvoříte automatický plán zálohování. Dokonalé zabezpečení pak zaručuje šifrování dat pomocí 256bitového algoritmu AES a ochrana heslem, k vaším citlivým datům se tak nikdo jiný nedostane (předinstalovaný software je určen pouze pro systémy Windows)
Vynikající rychlost přenosů a praktické napájení
Zmíněné rozhraní USB 3.0 nabízí disku teoretickou přenosovou rychlost až 5 Gb/s, což zaručuje, v kombinaci s funkcí Data Transfer Accelerator, maximální využití rychlosti disku. Disk je vybaven pouze jedním USB 3.0 konektorem, který je zároveň i napájecí. Samozřejmostí je podpora Hot-swap, disk lze tedy k počítači kdykoliv připojit nebo odpojit bez nutnosti restartu systému.
Možnosti využití
Na tento pevný disk lze nahrát velké množství uživatelských dat a aplikací. Může sloužit jako úložiště a záloha fotografií a filmových snímků, dokumentů a dalších typů souborů. Díky externímu provedení jej lze snadno přenášet z místa na místo a mít svá data vždy při sobě.
Klíčové vlastnosti
Sony HD-E1S kompaktního provedení nabídne dostatečnou kapacitu 1 TB. Pevný disk formátu 2,5" se k počítači připojuje prostřednictvím moderního USB 3.0 rozhraní s teoretickou přenosovou rychlostí až 5 Gbps. Z rozhraní USB je také napájen. Jeho rozměry činí 80 x 16 x 126 mm a hmotnost pouze 230 gramů. Výrobce uvádí kompatibilitu s operačními systémy Windows 8 (32bitový/64bitový), Windows 7 (32bitový/64bitový), Windows Vista (32bitový/64bitový), Windows XP (32bitový)...

Parametry Sony HD-E1

Výrobce SONY
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: