Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Seagate Backup Plus Hub 6TB

Seagate Backup Plus Hub 6TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 737 Kč
Porovnat 12 obchodů
Seagate Backup Plus Hub 6TB Udělejte si více místa pro svůj život Pevné disky Seagate® Backup Plus HUB jsou ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. K dispozici jsou v kapacitách až do 8 TB, díky rozhraní USB 3.0 je zajištěna vysoká přenosová rychlost a bez omezení umožňuje přenášet soubory mezi PC a Mac. Tento model je na přední straně navíc vybaven dvojicí pra...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Seagate Backup Plus Hub 6TB

Popis Seagate Backup Plus Hub 6TB

EuroKing píše:

Produktové vlastnosti:
Feature1: hdd
Feature2: usb-a-3-0-buchse
Model:
Model (palce "): 3,5
Model (cm): 8,89
Vybavení:
Typ paměti: HDD
Kapacita paměti (GB): 6000
NAS (Network Attached Storage): ne
Připojení:
FireWire: ne
Síť (RJ 45): ne
eSATA: ne
Konektivita:
WLAN: ne
Napájení:
zásobování energií: Síťový adaptér
Všeobecné:
Barva: černá
Šířka (mm): 41
Výška (mm): 118
Hloubka (mm): 198,1
Hmotnost (g): 1060

Expert Elektro píše:

Externí přenosný 3,5" harddisk v praktickém designu, kapacita 6 TB, připojení rychlým rozhraním USB 3.0 až 5 Gb/s. Disk je osazen 2x USB 3.0. konektory a slouží též jako HUB. Součástí balení USB 3.0 kabel, software Seagate Dashboard, ovladač NTFS pro Mac.

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

Technické specifikace
•Kapacita: 6 TB
•Rozhraní: USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A
•Formát disku: 3,5"
•Druh pevného disku: externí
•Rozměry: 118 x 41 x 198,1 mm
Výkonné řešení s kapacitou 6 TB pro zálohování souborů včetně fotografií či videí, které nabízí velmi rychlé rozhraní USB 3.1. Díky tomu, že je zařízení kompatibilní jak s platformou Windows, tak MAC OS X, lze snadno přenášet data mezi různými verzemi osobních počítačů.
Datové uložiště a dobíjecí stanice
Hub má na palubě dva USB porty a slouží tak nejen k rychlému transferu dat, ale také k nabíjení přenosné elektroniky. A to i v případě, že je vypnutý váš počítač. Váš telefon nebo tablet tak lze v jednom kroku nabíjet i automaticky zálohovat.
Snadné zálohování
Už jste vyzkoušeli programovou výbavu Seagate Dashboard? Snadno můžete díky ní zálohovat a spravovat všechny své dokumenty i multimediální soubory a to dokonce i ty, které jste uploadovali na Facebook nebo Flickr.

Alza.cz píše:

Externí disk 3.5", USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0)
Pevné disky Seagate® Backup Plus HUB Desktop jsou ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. Udělejte si více místa pro svůj život Pevné disky Seagate® Backup Plus HUB Desktop jsou ideální nástroj pro zálohu a sdílení vašeho celého digitálního světa. K dispozici jsou v kapacitách až do 8 TB, díky rozhraní USB 3.0 je zajištěna vysoká přenosová rychlost a bez omezení umožňuje přenášet soubory mezi PC a Mac. Tento model je na přední straně navíc vybaven dvojicí praktických USB 3.0 konektorů. VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Využijte disk Backup Plus HUB, který funguje jako vše v jednom - datové úložiště a dobíjecí stanice s fenomenální kapacitou. Váš telefon nebo...

Electro World s.r.o. píše:

Externí HDD disk Seagate Backup Plus Hub 3,5" v černé barvě představuje výkonné zařízení pro správu a zálohování dat. Disponuje kapacitou 6 TB, 2 porty USB 3.0 a podporou nabíjení zařízení. Tak poslouží kromě rychlého přenosu dat také k nabíjení mobilních zařízení. Zálohovací software Seagate Dashboard ochrání a zálohuje digitální soubory v počítači a mobilních zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android.

Parametry Seagate Backup Plus Hub 6TB

Výrobce Seagate

Podobné produkty

Podobné fráze: