Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  Lenovo ThinkPad Portable Secure 500GB

Lenovo ThinkPad Portable Secure 500GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 802 Kč
Porovnat 4 obchody
Externí pevné disky Lenovo ThinkPad Portable Secure Externí pevné disky od výrobce notebooků a počítačů Lenovo patří do rodiny produktů Portable Secure, která se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení a štíhlým designem. Skvěle se tak hodí pro uživatele požadující vysokou spolehlivost pro zálohu citlivých dat. Přednosti Série pevných disků Portable Secure poskytuje báječnou konektivitu pomocí USB r...

Všechny nabídky pro Lenovo ThinkPad Portable Secure 500GB

Popis Lenovo ThinkPad Portable Secure 500GB

Externí pevné disky Lenovo ThinkPad Portable Secure
Externí pevné disky od výrobce notebooků a počítačů Lenovo patří do rodiny produktů Portable Secure, která se vyznačuje vysokou úrovní zabezpečení a štíhlým designem. Skvěle se tak hodí pro uživatele požadující vysokou spolehlivost pro zálohu citlivých dat.
Přednosti
Série pevných disků Portable Secure poskytuje báječnou konektivitu pomocí USB rozhraní. Jedná se o 2.5" pevné disky, které nepotřebují externí napájení z elektřiny, neboť jsou napájeny přímo z USB portu pomocí USB Y kabelu. Mohou se připojit např. k notebooku či počítači.
Záloha a ochrana dat
Pomocí integrované vysoce kvalitní klávesnici můžete navolit 8 nebo 16místné digitální heslo pro jedno uživatelské ID a jednoho uživatele pro administraci. Zabezpečení napomáhá 256bitové šifrování AES (Advanced Encryption Standard). Pokud tak požadujete vysokou úroveň ochrany a zabezpečení svých dat, je tento externí pevný disk tou pravou volbou právě pro Vás.
Klíčové vlastnosti
Lenovo ThinkPad Portable Secure nabídne vysokou kapacitu 500 GB s 5400 otáčkami. Připojuje se prostřednictvím rychlého USB 3.0 rozhraní, které je samozřejmě zpětně kompatibilní se starším standardem USB 2.0. Kompatibilní je s operačními systémy Windows 7, Vista a XP.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Druh pevného disku: Externí
Formát disku [palce]: 2,5
Kapacita [GB]: 500
Technologie
Technologie pevného disku: Magnetický

Parametry Lenovo ThinkPad Portable Secure 500GB

Výrobce Lenovo (IBM)
SSD SSD disky jsou mnohem rychlejší než klasické disky, ale bývají násobně dražší. Ne
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 3.0
Otáčky 5400ot./min
Kapacita 500GB

Podobné produkty

Podobné fráze: