Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  IMATION Apollo GEN2 640GB

IMATION Apollo GEN2 640GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 599 Kč
Provedení jednotky: externí Provedení disku ("): 2,5 Kapacita pevného disku (GB): 640 Typ pevného disku: HDD Napájení: napájení z portu Rozhraní: USB 2.0 Provedení výrobku: černá barva Přenosný pevný disk 2.5" Apollo od společnosti Imation nabízí vysokokapacitní mobilní uložení dat, fotografií, hudby a videa v lehkém a stylovém zařízení kapesní velikosti. Přenosný pevný disk Apollo v d...

Všechny nabídky pro IMATION Apollo GEN2 640GB

Popis IMATION Apollo GEN2 640GB

Provedení jednotky: externí
Provedení disku ("): 2,5
Kapacita pevného disku (GB): 640
Typ pevného disku: HDD
Napájení: napájení z portu
Rozhraní: USB 2.0
Provedení výrobku: černá barva
Přenosný pevný disk 2.5" Apollo od společnosti Imation nabízí vysokokapacitní mobilní uložení dat, fotografií, hudby a videa v lehkém a stylovém zařízení kapesní velikosti. Přenosný pevný disk Apollo v designu s černým zdrsněným povrchem se dodává v kapacitách 250, 320, 500 a 640 GB. Přenosný pevný disk Apollo je plně napájen přes USB 2.0 a nevyžaduje žádný další zdroj energie. Když probíhá přenos dat, svítí modrý indikátor přenosu dat. Tento přenosný pevný disk Apollo je dodáván společně se softwarem Total Media backup, jehož použití je velmi snadné a který je kompatibilní s osobními počítači i počítači Mac.
Vlastnosti a výhody
Pohodlí - ultratenký a lehký, přenosný pevný disk Apollo, navržený tak, aby se vám vešel do dlaně nebo snadno vklouzl do kapsy, nabízí jedinečnou kombinaci elegantního stylingu a kompaktní velikosti.
Jednoduchost - jednoduchá instalace a jednoduché použití Total Media backup softwaru.
Spolehlivost - uchování dat až 10let, dvouletá omezená záruka
Flexibilita - Mac- and PC- kompatibilní
Zálohovací software - Přenosný pevný disk Apollo je dodáván se softwarem Total Media backup, jehož instalace i použití je velmi snadné a který je předkonfigurován na zálohování dat, fotografií, hudby nebo videa. S tímto softwarem vhodným pro osobní počítače i počítače Mac, si můžete pouhým kliknutím tlačítkem myši zvolit, zda použijete funkci zálohování, plánování, synchronizace nebo obnovy.
Napájen přes USB 2.0 – Disk je plně napájen přes USB 2.0. Nevyžaduje tedy žádný externí zdroj energie.
Technické specifikace
Kapacita: 640 GB
Rozměry: 121 mm x 15 mm x 78 mm (D x Š x H)
Hmotnost: 160 gramů
Kompatibilita: Windows 7/XP/Vista Mac, OS X10.3 nebo vyšší
Sof...

Parametry IMATION Apollo GEN2 640GB

Výrobce Imation
Hmotnost 160g
Rozměr 2.5"
Rozhraní USB 2.0
Kapacita 640GB

Podobné produkty

Podobné fráze: