Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  ADATA HM900 6TB

ADATA HM900 6TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 990 Kč
Porovnat 5 obchodů
Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa Model: ADATA HM900 Kapacita: 6 TB Typ disku: externí HDD Rozhraní: USB 3.0, kompatibilni s USB 2.0 Napájení: průměr 12W Provozní teplota: 5°C (41°F) až 55°C (131°F) Rozměry: 190 .0 x 121.0 x 36.5 mm Hmotnost: 996 g ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA HM900 6TB

Popis ADATA HM900 6TB

MALL.CZ píše:

Externí 3,5" disk Adata HM900 s kapacitou 6 TB, elegantním designem a nejnovějším USB 3.0. Váš spolehlivý společník při zálohování dat nebo i jako zdroj multimédií pro váši televizi. G-shock senzor pro ochranu dat. Snadné zálohování pomocí jediného stisku tlačítka. Možnost 256 bitového šifrování.

KASA.cz píše:

HM900 External Hard Drive Nabízí pohodlné zálohování s pokročilou správou a byla navržena zejména pro ukládání multimediálních souborů. Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa
HM900 nabízí velké externí úložiště a další. Je navržen s ohledem na multimédia, zejména v oblasti videozáznamu a záznamu z televizního vysílání, při současném záznamu a přehrávání. K dispozici až do 6TB, poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblíbené přehlídky a filmy, a to i v ultra HD, včetně ceněného domácího videa. Pohodlí je nejvyšší prioritou s automatickým naplánováním nahrávání a ukládání a zálohováním jedním stisknutím. Velký a snadno použitelný, HM900 je prostorné paměťové médium, které potřebují nadšenci.
Současný záznam a přehrávání bez kompromisů
Dlouho očekávaná sportovní událost nebo zvláštní příležitost v televizi se děje současně s oblíbeným programem nebo filmem? Žádný problém. S HM900 můžete sledovat cokoliv i při nahrávání druhého, aby si mohl později vychutnat. Nemusíte se vzdát skvělých zážitků a je to ideální pro sdílení obsahu s přáteli a rodinou v době, která nejlépe vyhovuje všem.
Ochrana proti úrazu a vibracím
Model HM900 je vybaven inteligentními snímači otřesů a vibrací, které se automaticky přepnou do režimu ochrany dat, pokud je pohon vystaven náhlým pohybům, pádům nebo nárazům. Zastaví aktivitu pohonu, když je zjištěn šok, a automaticky se vrátí zpět do normálního stavu, to vše je jasně indikováno LED indikátory.
Silné šifrování chrání důvěrný obsah
Pokročilá ochrana heslem a 256-bitové šifrování AES chrání uložená data před vniknutím a náhodným smazáním. Zůstaňte v klidu s nejnovějšími opatřeními pro zabezpečení dat.
Model: ADATA HM900
Kapacita: 6 TB
Typ disku [3,5''HDD, 2,5''HDD, SSD, hybrid] : externí HDD
Rozhraní: USB 3.0, kompatibilni s USB 2.0 < br...

Parametry ADATA HM900 6TB

Výrobce A-Data
Hmotnost 996g
Kapacita 6000GB
Rozhraní USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: