Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Externí harddisky  >  ADATA HM900 3TB

ADATA HM900 3TB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 536 Kč
Porovnat 11 obchodů
Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa Model: ADATA HM900 Kapacita: 3 TB Typ disku: externí HDD Rozhraní: USB 3.0, kompatibilni s USB 2.0 Napájení: průměr 12W Provozní teplota: 5°C (41°F) až 55°C (131°F) Rozměry: 190 .0 x 121.0 x 36.5 mm Hmotnost: 851 g ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ADATA HM900 3TB

Popis ADATA HM900 3TB

KASA.cz píše:

HM900 External Hard Drive Nabízí pohodlné zálohování s pokročilou správou a byla navržena zejména pro ukládání multimediálních souborů. Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa
HM900 nabízí velké externí úložiště a další. Je navržen s ohledem na multimédia, zejména v oblasti videozáznamu a záznamu z televizního vysílání, při současném záznamu a přehrávání. K dispozici až do 6TB, poskytuje dostatek prostoru pro vaše oblíbené přehlídky a filmy, a to i v ultra HD, včetně ceněného domácího videa. Pohodlí je nejvyšší prioritou s automatickým naplánováním nahrávání a ukládání a zálohováním jedním stisknutím. Velký a snadno použitelný, HM900 je prostorné paměťové médium, které potřebují nadšenci.
Současný záznam a přehrávání bez kompromisů
Dlouho očekávaná sportovní událost nebo zvláštní příležitost v televizi se děje současně s oblíbeným programem nebo filmem? Žádný problém. S HM900 můžete sledovat cokoliv i při nahrávání druhého, aby si mohl později vychutnat. Nemusíte se vzdát skvělých zážitků a je to ideální pro sdílení obsahu s přáteli a rodinou v době, která nejlépe vyhovuje všem.
Ochrana proti úrazu a vibracím
Model HM900 je vybaven inteligentními snímači otřesů a vibrací, které se automaticky přepnou do režimu ochrany dat, pokud je pohon vystaven náhlým pohybům, pádům nebo nárazům. Zastaví aktivitu pohonu, když je zjištěn šok, a automaticky se vrátí zpět do normálního stavu, to vše je jasně indikováno LED indikátory.
Silné šifrování chrání důvěrný obsah
Pokročilá ochrana heslem a 256-bitové šifrování AES chrání uložená data před vniknutím a náhodným smazáním. Zůstaňte v klidu s nejnovějšími opatřeními pro zabezpečení dat.
Model: ADATA HM900
Kapacita: 3 TB
Typ disku [3,5''HDD, 2,5''HDD, SSD, hybrid] : externí HDD
Rozhraní: USB 3.0, kompatibilni s USB 2.0 < br...

Patro.cz píše:

Výrobce:
ADATA

Třída produktu:
Pevné disky externí USB / FireWire / eSATA / Ether
; Modelové číslo: HM900 3 TBHDD kapacita: 3000Formát HDD: 3,5"Technologie SSD: neUSB

Svět Počítačů píše:

Compromise-free simultaneous record and playback Long-anticipated sporting event or special occasion on TV happening at the same time as a favorite program or movie? No problem. With the HM900 you can watch one while recording the other to enjoy later. You don't have to give up great experiences, an

Digiboss.cz píše:

ADATA HM900 3TB External 3.5" HDD (AHM900-3TU3-CEUBK) najdte na Digiboss.cz. ADATA HM900 3TB External 3.5" HDD (AHM900-3TU3-CEUBK) nabízíme i na splátky. Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa
Model: ADATA HM900Kapacita: 3 TBTyp disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : externí HDD
Rozhraní: USB 3.0, kompatibilni s USB 2.0
Napájení: průměr 12WProvozní teplota: 5°C (41°F) až 55°C (131°F)Rozměry: 190 .0 x 121.0 x 36.5 mmHmotnost: 900g
Záruka: 3 roky
Další vlastnosti:
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10Mac OS X 10.6 or laterLinux Kernel 2.6 or later
free software...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! ADATA HM900 3TB External 3.5" HDD (AHM900-3TU3-CEUBK) od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-204A000001063 - HM900 External Hard Drive Nabízí pohodlné zálohování s pokročilou správou a byla navržena zejména pro ukládání multimediálních souborů. Multimediální disk a jednou z funkcí je simultánní nahrávání a přehrávání videa. Díky technologii TurboHDD a USB 3.0 je disk připraven i na sledování Ultra HD 4K videa Model: ADATA...

ElektroCR píše:

Compromise-free simultaneous record and playback
Long-anticipated sporting event or special occasion on TV happening at the same time as a favorite program or movie? No problem. With the HM900 you can watch one while recording the other to enjoy later. You don't have to give up great experiences, and it's perfect for sharing content with friends and family at a time that best suits everyone.
Shock and vibration-sensing data protection
The HM900 features smart shock and vibration sensors that automatically switch to data protection mode if the drive is subjected to sudden movements, falls, or shocks. It stops drive activity when a shock is detected, and auto-resumes when back to normal, all clearly shown by LED indicators.
Capacity keeps up with the times and your needs
Content keeps getting larger as quality gets better, with Ultra HD 4K increasingly popular. The HM900 is offered in 2TB, 3TB, 4TB, and 6TB, so you can choose the size and budget that's suitable for you. Whichever you pick, you're assured a combination of capacity and reliability for your videos, music, phots, and all other data.
Powerful backup made easy
With a dedicated backup button, the HM900 enables one-touch content saving that bypasses the many steps required by other drives. You can also auto-backup content, schedule backup, and sync data across multiple devices, all hassle-free.
Strong encryption defends confidential content
Advanced password safeguards and 256-bit AES encryption protect stored data against intrusion and accidental exposure. Rest easy with the peace of mind provided by the latest in data security measures.
TurboHDD accelerates data speeds and efficiency
Exponentially faster than USB 2.0, the HM900 integrates TurboHDD, applying custom profiles and algorithms to speed up data rates based on traffic and system resources. It fully utilizes USB 3.0 bandwidth to accelerate data transfer, providing tim...

Parametry ADATA HM900 3TB

Výrobce A-Data
Hmotnost 851g
Kapacita 3000GB
Rozhraní USB 3.0

Podobné produkty

Podobné fráze: