Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovní literatura a esoterika  >  Esoterika, astrologie  >  Čtení z ruky

Čtení z ruky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tato výborně pojatá kniha je úvodem do spirituální, psychologické a karmické praxe čtení z ruky. Zatímco poznáváme ruku jako součást celého člověka, rozšiřuje se naše znalost lidí, získáváme náhled do kosmických dimenzí země, člověka a nebe - a tak se čtení z ruky stává procesem rozšiřování vědomí.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Čtení z ruky

Popis Čtení z ruky

Patro.cz píše:

;
"Stejně jako oblázek hozený do vody vytváří vlny, naše myšlenky mají podobný účinek na naše dlaně." – Michael Scotts
;
Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Sasha Fentonová, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
"Stejně jako oblázek hozený do vody vytváří vlny, naše myšlenky mají podobný účinek na naše dlaně." – Michael Scotts Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat. Tato základní a srozumitelná kniha ukazuje, jak snadné je číst z ruky – ať už pro zábavu nebo zcela vážně. Naše ruce nám dávají nahlédnout do naší osobnosti, zdraví, silných a slabých stránek, a dokonce i do naší budoucnosti. Každý prst, bříško nebo čára na dlani je záchytný bod, který může být snadno dešifrován, pokud víte, jak na to. Autorka odhaluje základy čtení z ruky, jejích čar a prstů. Dozvíte se, jak vyčíst něčí charakter, zdraví, lásku, zájmy a osud. Kapitoly zahrnují: Mapu ruky Falangy (kosti mezi prsty a klouby) Hlavní a vedlejší čáry Jak si vyrobit otisky rukou Nádherná kniha pro začátečníky plná ilustrací vás provede světem věštění z ruky.

Kosmas.cz píše:

Studium ruky jejích tvarů a linií je jednou z nejstarších vědních disciplín lidstva. Čtení z ruky ovšem nemá nic společného s mystikou. Určovat rozlišující znaky v lidské dlani a poodhalovat tak osobnost se může naučit každý.

Fantasyobchod.cz píše:

Prohlédněte si své ruce. Možná jste si to neuvědomili, ale na rukou je znázorněn celý váš život: vaše povaha, nadání, vaše silné a slabé stránky, a všechny významné události, které vás v životě čekají. Vše, co o sobě potřebujete vědět, máte doslova ve svých rukou. Knížka Čtení z ruky obsahuje zábavný a podrobný návod, jak přečíst povahu i osud ze svých dlaní, nebo z dlaní svých přátel. Vše doplněno soupravou pro pořizování otisků rukou.

MALL.CZ píše:

Praktická příručka pro výklad osudu metodou čtení z ruky obsahuje fascinujicí podrobnosti o každé z čar na dlani a vysvětluje, co tyto čáry říkají o naší povaze, vztazích, kariérních schopnostech, finančních vyhlídkách a zdraví.

Parametry Čtení z ruky

Podobné produkty

Podobné fráze: