Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovní literatura a esoterika  >  Esoterika, astrologie  >  Astrologie pro začátečníky

Astrologie pro začátečníky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kniha: William W. Hewitt: Astrologie pro začátečníkyJak snadno pochopit a vykládat horoskop

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Astrologie pro začátečníky

Popis Astrologie pro začátečníky

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : William W. Hewitt,
Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě z menších částí – a na to vše jsme my všichni nějakým způsobem nuceni reagovat. Horoskop, který se často sestavuje u příležitosti nejrůznějších okamžiků – uzavření manželství, narození dítěte, nové zaměstnání – je fotografickou momentkou této velkolepé kosmické hry.
Když se zahloubáte do uspořádání planet ve svém horoskopu, můžete tam objevit určité informace, které vám pomohou lépe a úspěšněji žít svůj život. Jde o způsob, jak uspořádat a pochopit své prožitky a zkušenosti, a také jak pochopit svou povahu – s jejími přednostmi i nedostatky, vlohami i problémy. Vyzbrojeni těmito informacemi budete lépe připraveni na různá rozhodování, na nichž závisí vaše budoucnost.
Tato příručka vynikajícího amerického astrologa vám bude spolehlivým a svěžím průvodcem v nedohledném moři informací, jež dokáží zájemce o tuto nauku doslova zahltit.
Druh sortimentu : Kniha, Astrologie pro začátečníky, Jazyk : Čeština, Počet stran : 268

Supermeda.cz píše:

Proč se učit astrologii? Tato věda je studiem nebeských cyklů a kosmických jevů, jež se odrážejí v našem pozemském světě. Vesmír je jako obrovské hodiny – kolečka uvnitř koleček, jež se skládají ještě

Parametry Astrologie pro začátečníky

Výrobce Fontána

Podobné produkty

Podobné fráze: