Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Duchovní literatura a esoterika  >  Esoterika, astrologie  >  Antares Zuzana Malá škola čarodějnictví

Antares Zuzana Malá škola čarodějnictví

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zuzana Antares studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka, hranice jeho možností a spolehlivost věšteckých umění od roku 1982. Po mnoho let se věnuje poradenství, kde využívá netradičních technik, kombinujících věštecké metody, praktické aplikace západních esoterických směrů a práci s osobností.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Antares Zuzana Malá škola čarodějnictví

Popis Antares Zuzana Malá škola čarodějnictví

Megaknihy.cz píše:

Zuzana Antares studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka, hranice jeho možností a spolehlivost věšteckých umění od roku 1982. Po mnoho let se věnuje poradenství, kde využívá netradi

Levneucebnice.cz píše:

Pravidla pro praktické magické konání v přírodní, čili tzv.
nižší magii.
Síla žen a jak s ní pracovat; ženská síla ukrytá v nevědomí muže a
jak ji využít. Lehký úvod do obecného čarodějnictví pro všechny
zájemce:
Základní pravidla čarodějnictví, jak má začít mladá či starší žena,
jak začíná muž. Historie, principy a pravidla; síla přírody, tj.
ženy, přednosti muže a jeho přístup ke stvořené přírodě; Slunce a
Luna jako magické síly; jak využít tajemství lunárních sil;
základní cvičení a rituály, několik návodů na vyzkoušení.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Zuzana Antares, Zuzana Antares studuje skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka, hranice jeho možností a spolehlivost věšteckých umění od roku 1982. Po mnoho let se věnuje poradenství, kde využívá netradičních technik, kombinujících věštecké metody, praktické aplikace západních esoterických směrů a práci s osobností.
V posledních pěti letech se stala známou popularizátorkou magie a - pokud to lze - i hermetismu. Malá škola čarodějnictví je její čtvrtou knihou. Postoje autorky k tématu jsou realistické a díla jsou čtivá - a snad právě proto si předchozí knihy vydobyly čelné místo v žebříčcích popularity.
Druh sortimentu : Kniha, Malá škola čarodejnictví, Jazyk : Čeština, Počet stran : 150

Kosmas.cz píše:

Pravidla pro praktické magické konání v přírodní, čili tzv. nižší magii. Síla žen a jak s ní pracovat; ženská síla ukrytá v nevědomí muže a jak ji využít. Lehký úvod do obecného čarodějnictví pro všechny zájemce.

Parametry Antares Zuzana Malá škola čarodějnictví

Podobné produkty

Podobné fráze: