Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Epilátory  >  Philips SC1997/00

Philips SC1997/00

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 198 Kč
Porovnat 9 obchodů
PHISC199700 - Typ holicího strojku: IPL Použití a údržba: neomyvatelný Zdroj energie: síťový 230V Výměnné nástavce: Typ epilátoru: IPL (intenzivní pulzní světlo) Provedení výrobku: bílá barva, růžová barva

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips SC1997/00

Popis Philips SC1997/00

SkveleCeny.cz píše:

Systém Philips Lumea Advanced umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na těle a obličeji. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den.

DATART.cz píše:

IPL epilátor • žárovka s životností 250 000 záblesků • nástavec na tělo • nástavec na obličej • 5 úrovní světelné energie • integrovaný bezpečnostní systém • snímač odstínů pokožky • režim posunutí a záblesku • režim přitisknutí a záblesku Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Expert Elektro píše:

systém IPL na odstraňování chloupků pro hladkou pokožku až na 8 týdnů. 5 nastavení intenzity. Dermatologicky testováno. Režim Slide&Slash. Bez nutnosti dokupování náhradních dílů. >250 000 záblesků. Nástavce: na tvář, na tělo. Pouzdro.

Okay.cz píše:

8 týdnů bez epilace Šetrné a dlouhodobé odstranění chloupků a to až na 8 týdnů nabízí IPL Lumea Advanced od Philipsu. Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii IPL světla (Intense Pulsed Light), která se používá v profesionálních salonech. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova. Hladká pokožka každý den Světlo pomocí záblesků působí přímo na kořínky. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Klinické studie...

MALL.CZ píše:

AKCE: 90 dní záruka vrácení peněz! Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 – prevence růstu nových chloupků. Použití na těle a obličeji, 15 minut na úpravu dolních částí nohou, >250 000 záblesků, mimořádně dlouhý kabel. Systém Philips Lumea Advanced umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na těle a obličeji. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den. Šetrné a dlouhodobé odstranění chloupků.

Alza.cz píše:

IPL epilátor 5 nastavení intenzity, více než 250 000 záblesků, nástavce na tvář a na tělo
Philips Lumea Advanced IPL  SC1997/00 Užívejte si až 6 měsíců hedvábně hladkou pokožkubez chloupkůToužíte po dokonale hladké pokožce bez zbytečných chloupků? Epilátor Philips Lumea Advanced IPL vám díky moderní technologii IPL nabízí řešení, jak se jich zbavit rychle, komfortně a bezbolestně – zajistí až 75% úbytek chloupků už po 4 ošetřeních.**Měřeno na nohách po počátečních 4–5 ošetřeních. Individuální výsledky se mohou lišit. Šetrné a dlouhodobé odstranění chloupků Profesionální IPL technologie...

Electro World s.r.o. píše:

Philips Philips SC1997 / 00 Lumea Ad je doslova zázračné řešení, které zabraňuje dorůstání chloupků na těle a obličeji. Pravidelné působení jemných světelných impulzů zaručí hedvábně hladkou pokožku každý den. Nabízí celkem pět různých nastavení světelné energie, díky kterým bude vaše epilace vždy šetrná a přitom účinná. Při správném použití je využívání IPL technologie maximálně jemné ik citlivé pleti a nijak nepodráždí ani citlivé oblasti na těle. Klinické studie prokázaly výrazné snížení množství chloupků již po čtyřech použitích jednou za dva týdny, výsledkem čehož je hladká pokožka bez chloupků. Potěší vás také velmi dlouhý přívodní kabel, jehož délka zajistí komfortní manipulaci s přístrojem během epilace.

KASA.cz píše:

Philips Lumea: 90 dní testování se zárukou vrácení peněz
Co musíte udělat, abyste dostali své peníze zpět?
Registrovat si svou Philips Lumea na philips.cz/myphilips do 21 dní od nákupu.
V případě, že chcete produkt vrátit, tak nejpozději do 90 dnů od nákupu odešlete žádost pro vrácení výrobku prostřednictvím webového formuláře.
Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně, vždy je třeba za tímto účelem vyplnit formulář.
Do této akce jsou zařazeny výrobky Philips Lumea IPL zakoupené v období od 15.04.2019 do 30.06.2019 na území ČR.
Úplná pravidla a registrační formulář naleznete ZDE.
Lumea Advanced IPL
Šetrné a dlouhodobé odstranění chloupků
Pro použití na těle a obličeji
15 minut na úpravu dolních částí nohou
250 000 záblesků
Mimořádně dlouhý kabel
Philips Lumea Advanced je systém IPL na odstraňování chloupků pro hladkou pokožku až na 8 týdnů.
Disponuje speciálně tvarovanými nástavci různé velikosti pro jednotlivé části těla.
Použití s napájecím kabelem.
Snímač, který automaticky přizpůsobí intenzitu epilace typu vaší pokožky.
5 nastavení intenzity.
Dermatologicky testováno.
Režim Slide/Slash pro snadné použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku.
Bez nutnosti dokupování náhradních dílů.
250 000 záblesků.
Nástavce: na tvář, na tělo.
Pouzdro.
Technické údaje
Vysoce výkonná žárovka - produkuje 250 000 záblesků

Oblasti aplikace
Oblast bikin Paže,Nohy,Břicho,Bikiny,Podpažní jamky
Oblasti obličeje Brada,Kotlety,Horní ret

Nástavce
Přesný nástavec (2 cm2) Pro bezpečnou aplikaci na obličeji
Nástavec na tělo (4 cm2) Pro použití pod linií krku

Balení obsahuje
Návod na použití Uživatelská příručka
Uskladnění Pouzdro < b...

Digital24.cz píše:

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 – odstraňování chloupků pomocí technologie IPL. Přizpůsobený k bezpečnému a efektivnímu použití v pohodlí domova. Unikátně tvarované nástavce, pro různé oblasti těla – nástavec na tělo, obličej, oblast bikin a podpaží. Neustále hladká pokožka s technologií Lumea IPLVhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožkyPoužití se šňůrou i bez níSpecializované ošetření různých oblastí tělaUnikátně zakřivené nástavce pro rozličné oblasti tělaNástavec pro podpaží, střední velikost, vyklenutý tvar pro podpažíNástavec pro třísla, zaoblený s průhledným filtrem pro tříslaNástavec na tělo se vyznačuje větší velikostí a prohnutým tvarem pro velké plochyNástavec na obličej s přesným tvarem a speciálním filtrem na obličejOdvozeno od profesionální technologie IPL, vyvinuto s dermatologySystém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která přeruší cyklus opětovného růstu chloupků. Jemné pulzy světla po několika ošetřeních znemožní kořenům chloupků stát se znovu aktivními. Zařízení Philips Lumea bylo odvozeno od profesionální technologie IPL a umožňuje vám snadno a efektivně využít tuto technologii z pohodlí domova. Zařízení Philips Lumea Prestige představuje vyvrcholení 14 let výzkumu a vývoje ve spolupráci s předními dermatology.Ověřená účinnostObjektivní studie prokazují významné omezení růstu chloupků po pouhých třech či čtyřech ošetřeních v rozestupu dvou týdnů, po nichž byla pokožka hladká a bez chloupků. Pro udržení těchto výsledků proveďte vždy po čtyřech až osmi týdnech drobné úpravy. – Chcete-li tento obrázek zvětšit, klikněte na něj v galerii obrázků v horní části této stránky.Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožkySystém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na I...

Parametry Philips SC1997/00

Výrobce Philio

Podobné produkty

Podobné fráze: