Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Encyklopedie pro děti  >  Zvířata Austrálie

Zvířata Austrálie

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pevná bez přebalu lesklá Česky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Zvířata Austrálie

Popis Zvířata Austrálie

Levneucebnice.cz píše:

Poznávej přírodu ! Na každém kontinentě žijou jiná zvířátka !
Nejdřív sestav mapu kontinentu uprostřed a potom rámeček okolo
tohoto puzzle.Tady najdeš živočišné druhy v jejich přirozeném
prostředí. Jsou vybrány takové druhy, které jsou typické pro
Austrál

Patro.cz píše:

Dětské deskové edukativní puzzle s 18 typickými druhy zvířat, které žijí na území Austrálie, jako jsou třeba emu, krokodýl, papoušci Kakadu, ptakopysk, ježura, wombat nebo klokani.; ; Nepravidelné dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s

Puzzle-puzzle.cz píše:

Dětské deskové edukativní puzzle s 18 typickými druhy zvířat, které žijí na území Austrálie, jako jsou třeba emu, krokodýl, papoušci Kakadu, ptakopysk, ježura, wombat nebo klokani.

Nepravidelné dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem. Uprostřed je další rámeček, do kterého se umisťují dílky s mapou Austrálie. Na jeho okraji jsou názvy jednotlivých druhů zvířat, která jsou nakreslena poblíž.

Puzzle je v češtině.

Puzzle nemá standardní tvar dílků jak je známe z klasického skládání, ale obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal.

Puzzle LARSEN má pevný okraj, aby bylo pro děti skládání jednodušší, a zespodu jsou otvory pro snadné vyjmutí dílků. Díky deskovému provedení se puzzle LARSEN dobře skladuje. Obrázky jsou graficky velmi poutavé, každý dílek je rozdílný a originální, čímž vybízí děti skládat jednotlivé motivy znovu a znovu.

Norský výrobce LARSEN s dlouholetou tradicí (první puzzle uvedl již v r.1953) se specializuje především na výrobu dětských vzdělávacích deskových puzzle. S tímto úzkým zaměřením se stal špičkou ve svém oboru, výrobky vyrábí až v 18 různých jazycích včetně češtiny. LARSEN má ve své nabídce více než 300 deskových puzzle a vyváží do více než 30 zemí světa.
Rozměr složeného puzzle 36,5 x 28,5 cm

Parametry Zvířata Austrálie

Podobné produkty

Podobné fráze: