Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Encyklopedie pro děti  >  Těšíme se do školy

Těšíme se do školy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Těšíme se do školy Hádanky, hry, úkoly, doplňovačky Počítej do deseti..., nauč se první písmena..., nakresli nebo obtáhni obrázek..., dokonči nebo vybarvi správnou barvou... To vše tě připraví do školy, pomůže ti zábavnou formou rozvíjet schopnosti, fantazii i logické myšlení. Pusť se do toho!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Těšíme se do školy

Popis Těšíme se do školy

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Ljuba Štíplová,
Pracovní sešit Těšíme se do školy oblíbené autorské dvojice Ljuby Štíplové a ilustrátorky Edity Plickové umožní všem budoucím prvňáčkům úspěšně vykročit do světa školáků.
Zábavnou formou si děti vyzkoušejí různé úkoly, hádanky, vytvoří si mnoho výrobků a přesvědčí se, že všechny povinnosti, které na ně v první třídě čekají, nakonec hravě zvládnou. Děti spontánně rozvinou svou paměť, představivost, fantazii a jemnou i hrubou motoriku.
Úspěchy při plnění zajímavých úloh v tomto pracovním sešitě zvednou předškoláčkům sebevědomí, přestanou se školy bát, ba naopak se do ní budou moc těšit.
Druh sortimentu : Kniha, Těšíme se do školy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 160

Megaknihy.cz píše:

Vaše dítě již brzy půjde do školy. Chcete zjistit, jak je na tento důležitý krok připraveno? Pak je tato kniha určena právě vám! Jde o nejúplnější sbírku testovacích cvičení, vypracovanou profesionáln

Knihy Dobrovský píše:

Těším se do školy Vaše dítě již brzy půjde do školy. Chcete zjistit, jak je na tento důležitý krok připraveno? Pak je tato kniha určena právě vám! Jde o nejúplnější sbírku testovacích cvičení, vypracovanou profesionálními pedagogy a psychology. S pomocí tohoto uceleného souboru testů stanovíte úroveň rozvoje vašeho dítěte a připravíte ho na školu. Přejeme všem hodně úspěchů! z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od Svojtka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Parametry Těšíme se do školy

Výrobce Fragment

Podobné produkty

Podobné fráze: