Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Elektronické cigarety  >  Elektronická cigareta  >  eGo-W 650mAh

eGo-W 650mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sada 2ks Elektronických cigaret eGo-W (650 mAh), 2x cartomizér, 2 x krytka s klipem, zdroj, nabíječka Elektronická cigareta eGo-W je na trhu od léta roku 2011. Z modelu eGo-T převzala všechny její výhody včetně uzamykatelné baterie, avšak navíc zde přibyla krytka, která jednak zaručuje hygienu při úschově cigarety, a jednak má krytka na sobě klip, kterým můžete cigaretu jednoduše přicvaknout n...

Všechny nabídky pro eGo-W 650mAh

Popis eGo-W 650mAh

Sada 2ks Elektronických cigaret eGo-W (650 mAh), 2x cartomizér, 2 x krytka s klipem, zdroj, nabíječka
Elektronická cigareta eGo-W je na trhu od léta roku 2011. Z modelu eGo-T převzala všechny její výhody včetně uzamykatelné baterie, avšak navíc zde přibyla krytka, která jednak zaručuje hygienu při úschově cigarety, a jednak má krytka na sobě klip, kterým můžete cigaretu jednoduše přicvaknout např. ke kapse v košili.
EGO-W je ověřený model na trhu e-cigaret. Vyznačuje se převratným způsobem plnění, kdy liquid dokapáváte již přímo do atomizéru, nikoli do vatičky nebo cartridge (náustku). Díky tomu má i větší dýmivost a pocit z kouření se tak stává mnohem příjemnějším. Tato velmi povedená e-cigareta eGo-W je nástupcem předchozího modelu eGo-T.
E-cigareta eGo-W je osazena cartomizérem s knoty, které přivádí eliquid ke žhavící spirálce. Vytváří velmi hustý dým, přičemž pocit v krku je obdobný pocitu při kouření klasické cigarety.
E-cigareta eGo-W je osazena cartomizérem s knoty, které přivádí eliquid ke žhavící spirálce. Vytváří velmi hustý dým, přičemž pocit v krku je obdobný pocitu při kouření klasické cigarety.
Tuto cigaretu doporučujeme silným kuřákům a kuřákům, kteří preferují pohodlné a bezstarostné e-kouření.
Baterie je uzamykatelná! 5× krátce zmáčknout a baterie se uzamkne. Pro odemčení opět 5 krátkých za sebou jdoucích stisknutí. Zabráníte tak nechtěnému zapnutí např. v kapse.
Tato sada neobsahuje žádný e-liquid, proto doporučujeme zároveň s balením přikoupit nějaký z našich e-liquidů.
Kapacita přiložených baterií je 650 mAh (cca 650 potáhnutí). Elektronická cigareta eGo-W tak vydrží nabitá přibližně 5x déle než obyčejná e-cigareta. Nemusíte tedy baterie tak často dobíjet.
Baterie je vybavena spínacím tlačítkem namísto membrány a podtlakového spínače jako je tomu u obyčejných e-cigaret. To znamená, že pára se netvoří potažením z elektronické cigarety, ale je nutno stisknout tlačítko umístěné uprost...

Parametry eGo-W 650mAh

Výrobce Ego

Podobné produkty

Podobné fráze: