Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Bojlery  >  Elektrické bojlery  >  DRAŽICE OKHE 100 SMART

DRAŽICE OKHE 100 SMART

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 084 Kč
DRAŽICE OKHE 100 SMART Elektrický ohřívač s el. regulací 140811401 Závěsný inteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a s možností připojení na HDO (snížená sazba elektřiny)!Pro svislou montáž. Funkce SMART HDO přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potře a tím dosáhnete ještě větších úspor. Technické parametry: Třída energetické účinnosti: B Tepelné ztráty Wh/24h/...

Všechny nabídky pro DRAŽICE OKHE 100 SMART

Popis DRAŽICE OKHE 100 SMART

DRAŽICE OKHE 100 SMART Elektrický ohřívač s el. regulací 140811401
Závěsný inteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem a s možností připojení na HDO (snížená sazba elektřiny)!Pro svislou montáž.
Funkce SMART HDO přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potře a tím dosáhnete ještě větších úspor.
Technické parametry:
Třída energetické účinnosti: B
Tepelné ztráty Wh/24h/l: 7
Jmenovitý objem: 100 l
Doba ohřevu náplně (hod): 3
Spotřeba elektřiny na ohřev objemu z 15oC na 65oC v kWh: 6
Tepelné ztráty kWh/24h: 0,7
Výška: 887 mm
Šířka: 520 mm
Ohřívač je určen k tzv. akumulačnímu ohřevu užitkové vody elektrickou energií. Vodu ohřívá elektrické těleso ve smaltovaném tepelně izolovaném zásobníku. Těleso je v době ohřevu ovládáno elektronickým termostatem E1, který umožňuje několik režimů provozu a skýtá několik komfortních funkcí. Termostat obsahuje displej, nastavování se provádí pěti-klávesovou klávesnicí (šipky + OK). Po dosažení zvolené teploty se ohřev automaticky přeruší. Více o možnostech úspor energie naleznete v samostatném návodu k elektronickému termostatu E1 - viz.např. funkce SMART.
ÚSPORA NEJMÉNĚ O DALŠÍCH 10%
Přiklady režimů elektronickeho termostatu:
HDO:
Regulátor udržuje ohřívač na konstantní uživatelem nastavené teplotě v rozmezí 5 až 65 °C pouze v době, kdy je detekován nízký cenový tarif el. energie.
Smart HDO:
Bojler připojený na HDO nahřívá vodu, ale pokud zjistí, že nebyla za celý den vypotřebována nahřátá voda, následující den níží teplotu. Naopak v případě, že byla vypotřebována všechna nahřátá voda, teplotu zvýší a tak to opakuje, až se spotřeba srovná s teplem akumulovaným v ohřívači.

Parametry DRAŽICE OKHE 100 SMART

Výrobce Dražice
Objem 100l

Podobné produkty

Podobné fráze: