Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Ekodrogerie  >  Ekologické praní prádla  >  Lovela Color 5,4 k

Lovela Color 5,4 kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Prací prašek Lovela Color na barevné prádlo vyvinutý speciálně pro praní dětského prádla a osob s velmi citlivou pokožkou. Výborně se rozpouší i při nízkých teplotách. Lovela Color je prací prostředek vhodný na praní oblečení pro děti, které mají jemnou a citlivou pokožku. * Byl speciálně vyvinut pro osoby, které trpí alergiemi a podrážděním, způsobené agresivními pracími prostředky. * Nen...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lovela Color 5,4 kg

Popis Lovela Color 5,4 kg

Ageo.cz píše:

Lovela je prací prášek vhodný pro citlivou pokožku dětí a miminek. Lovela vypere všechno Vaše prádlo dokonale, ale přitom velmi šetrně. Výborně se rozpouští i při nízkých teplotách a spolehlivě odstraní i odolné skvrny. Prášek můžete použít jak na praní v pračce, tak i na ruční praní.
Prací prášek Lovela byl dermatologicky testován a doporučuje ho Ústav pro péči o matku a dítě nebo Sdružení Dětem zdraví (Sdružení pro pomoc dětem trpícím alergickými a chronickými respiračními nemocemi).

MALL.CZ píše:

Prací prášek na barevné prádlo značky Lovela má speciální klinicky testované a hypoalergenní složení pro citlivou dětskou pokožku a pro pokožku náchylnou k alergiím. Odstraňuje skvrny i při nižších teplotách a vystačí na 40 praní.

Alza.cz píše:

Prací prášek hypoalergenní na barevné prádlo
Lovela Prací prášek Colour je speciálně vyvinutý prací prostředek na barevné prádlo pro starostlivé maminky. Tento prášek dokonale vypere a zachová barevnou stálost oblečení, zároveň zůstává velmi šetrný k citlivé dětské pokožce. Všechny výrobky Lovela podléhají přísné kontrole a jsou testovány přímo pro jemnou dětskou pokožku. Jejich každodenní použití doporučuje "Institut pro péči o Matku a Dítě" a "Sdružením Dětem zdraví" - sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi. Klíčové vlastnosti100% zaměření na dětské praníŠetrné k dětské pokožceOd prvního dne života dítětePrací formule testované v institutu Matka & DítěKlinicky testovánoExkluzivní hypoalergické složeníPříjemně jemná vůněJasné a přehledné benefity na obaluVylepšené složení speciálně na "dětské" skvrnyFarmaceutický rozměr produktu Složení < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo,...

Proděti.cz píše:

Lovela prášek na barevné prádlo 5 kg
Prací prostředek na barevné prádlo pro starostlivé maminky. Dokonale vypere a rozjasní prádlo, ale zároveň zůstává velmi šetrný k citlivé dětské pokožce.
Speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku a pro osoby, které trpí alergiemi a podrážděním, způsobené agresivními pracími prostředky.
Zaměřeno pro děti již od 1. dne života.
Účinně odstraňuje nečistoty při všech teplotách – 30°C, 40°C, 60°C, 90°C.
Dermatologicky testováno.
Doporučeno Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a Sdružením Dětem zdraví – sdružení pro pomoc dětem trpícím alergiemi.
Neobsahuje optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani alergeny.
Dobře se vyplachuje při pracím procesu ždímání.
Příjemná neutrální vůně.

Feedo.cz píše:

2× BELLA PANDA Newborn 58ks (2–5 kg) –jednorázové plenyPopis:Miminko se vyvíjí, postupně roste a sílí. Stejně tak se mění i jehoplenka. Ta za žádných okolností nesmí miminko škrtit, dráždit čiodírat. Zároveň musí být dostatečně savá, aby se v ní dítě cítilopohodlně.Detailní informace:Pleny Panda jsou absorpční hygienické výrobky pro naše nejmenší.Prodyšnost, anatomický tvar a boční elastické volánky zajišťují volnýpřístup vzduchu k dětské pokožce a zmenšují tak riziko vzniku jejíhopodráždění.Plenky Bella Panda 1 jsou vhodné pro děti o váze od 2 do 5 kg.V balení je 58 ks plen.Několik tipů pro přebalování:– K přebalování miminka volte vždy takové místo, abyste sek dítěti nemuseli hrbit a naklánět.- Všechny věci si nachystejte dopředu (čistou plenku a oblečení, ubrouskyna utření, krém na zadeček, sáček na použitou plenu).- Vždy držte dítě alespoň jendou rukou, nikdy jej neponechávejte napřebalovacím pultu samotné!- Během přebalování mějte zavřená okna. Snažte se přebalováníurychlit, aby miminko netrpělo zimou.

Parametry Lovela Color 5,4 kg

Výrobce Lovela

Podobné produkty

Podobné fráze: