Bambusový koupelnový nábytek od firmy Eisl/Schütte se vyznačuje vysokou kvalitou a nadčasovým designem. Bambusový materiál, ze kterého je nábytek vyroben je velmi odolný, zvláště v náročném prostředí koupelny. Díky teplému dřevěnému tónu koupelnového nábytku bude každá koupelna působit útulněji, zatímco hladký a pevný povrch nábytku umožňuje obzvláště snadné udržování a čištění. Z botanického hlediska je bambus tráva, která roste mnohem rychleji než jakýkoli strom. Bambusový materiál není v žádném... Celý popis

Koupit za 1 495 Kč

Popis

Bambusový koupelnový nábytek od firmy Eisl/Schütte se vyznačuje vysokou kvalitou a nadčasovým designem. Bambusový materiál, ze kterého je nábytek vyroben je velmi odolný, zvláště v náročném prostředí koupelny. Díky teplému dřevěnému tónu koupelnového nábytku bude každá koupelna působit útulněji, zatímco hladký a pevný povrch nábytku umožňuje obzvláště snadné udržování a čištění.
Z botanického hlediska je bambus tráva, která roste mnohem rychleji než jakýkoli strom. Bambusový materiál není v žádném případě horší než dřevo jehličnatých nebo listnatých stromů pokud jde o tvrdost, dlouhověkost nebo odolnost proti vlhkosti. Naopak, díky své vysoké odolnosti ve vlhkém prostředí je bambus ideální volbou pro všechny typy místností se zvýšenou vlhkostí. Proto je bambus jedním z nejpoužívanějších stavebních materiálů v Asii.

BAMBUS: zrcadlo BMBA02-SPKoupelnové zrcadlo bez osvětlení s integrovanou policí.

•  nadčasový, jednoduchý design

•  bambusový materiál, vysoce odolný zvláště ve vlhkém prostředí

•  integrovaná praktická police

•  snadno udržovatelný povrch

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Výrobce:
Eisl Sanitär

Rozměry (mm):
670 x 700 x 110

Materiál:
bambus, zrcadlovina

Barva:
přírodní bambus (světle hnědá)

Balení:
v kartónovém obalu

Záruka:
2 roky

Hmotnost (kg):
6,2
Zobrazit více

Podobné produkty