Eisbär Lien black

0 %
(0 hodnocení)

Vysoce kvalitní palčáky. Složení: 100 % čistá střižná vlna (merino) O Eisbär Většina produktů se stále vyrábí v zakladatelském závodě ve Feldkirchenu an der Donau v Horním Rakousku. Eisbär se cítí být zavázán lidem v regionu a rakouskému prostředí. Bezpečnost, zdraví a udržitelné zpracování jsou pro nás nejdůležitější. Postupně pracujeme na zlepšeních a udržitelných opatřeních ve všech oblastech. Ochrana životního prostředí je součástí naší DNA. Neklademe důraz jen na naše výrobní procesy,... Celý popis

Koupit za 750 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Vysoce kvalitní palčáky.
Složení:

100 % čistá střižná vlna (merino)

O Eisbär

Většina produktů se stále vyrábí v zakladatelském závodě ve Feldkirchenu an der Donau v Horním Rakousku.
Eisbär se cítí být zavázán lidem v regionu a rakouskému prostředí. Bezpečnost, zdraví a udržitelné zpracování jsou pro nás nejdůležitější. Postupně pracujeme na zlepšeních a udržitelných opatřeních ve všech oblastech.
Ochrana životního prostředí je součástí naší DNA. Neklademe důraz jen na naše výrobní procesy, ale podílíme se na projektech, jejichž cílem je učinit náš svět lepším místem pro každého.

Prémiové materiály

Klademe nejvyšší nároky na ekologickou a sociální kompatibilitu. Používáme ekologické a vysoce kvalitní suroviny.
V budoucnu bude Eisbär stále více využívat recyklované materiály – jako je přepracovaná vlna nebo rouno z PET lahví – a již nyní se 100 % zavázala k merino vlně bez mulesingu.

Nejlepší pohodlí při nošení

Nepřekonatelná kombinace funkčnosti, pohodlí a dokonalého střihu činí z pokrývek hlavy Eisbär ideálního společníka – ať už na sport nebo volný čas, na hory nebo do města, v létě nebo v zimě.
Pečlivě zkoumáme všechny vlastnosti materiálu a vybíráme ty nejlepší pro každý model. To nám umožňuje vytvářet pokrývky hlavy pro všechna roční období – lehké a ochlazující nebo prodyšné a hřejivé – přičemž se zároveň snadno udržují.

Jedinečný styl

Kolekce Eisbär zahrnuje více než 2 000 variací – včetně čepic, čelenek, rukavic a doplňků. Pletení je naší vášní, sport je v naší DNA a příroda nám přirostla k srdci – to se odráží v každém jednom produktu. Eisbär znamená správný postoj k životu a sportovní životní styl.

Oddaný tradici. Od rodinné firmy po globální provoz.

Nezávislá rakouská společnost je postavena na dlouholeté tradici a praktikuje hodnoty rodinného podniku, sahající až ke svým zakladatelům Franzi a Marii Wössovým.
Eisbär podporuje zimní sporty již více než 60 let. Narozen v 50. letech 20. století, dodavatel pro týmy rakouského lyžařského svazu od samého začátku, pro známé lyžařské hvězdy jako Karl Schranz a Annemarie Moser-Pröll nebo Marcel Hirscher, Anna Veith či Anna Gasser. V této tradici budou pokračovat i další generace rakouské reprezentace.
Dnes je Eisbär mnohem víc než jen nedílnou součástí alpského lyžování – je synonymem pro vynikající pletené výrobky – zejména pokrývek hlavy – s výrazným komfortem a viditelnou kvalitou, které jsou nezbytné pro každého, kdo miluje pobyt venku.
Tím, že jsme si našli přátele po celém světě a neustále se rozrůstáme, jsme naplněni hrdostí a motivováni vydat ze sebe to nejlepší.
Zobrazit více

Parametry

Druh rukavic palcové
Druh sportu multisport