Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Kytary a příslušenství  >  Příslušenství ke kytarám  >  Efekty

Efekty

Výrobci:

Boss  •  Ibanez  •  Ebs
Nalezeno:    332 produktů

Boss AW 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Kytarový autowah

Více informací
od 3 120 Kč
Koupit nejlevněji

Boss SD-1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;SD-1 produkuje velice přirozené zkreslení přebuzených lampových zesilovačů. Se svým ’hladkým’ zkreslením je SD-1 ideální volbou pro bluesové a rockové hráče.<br />Popis:<br />• Kompaktní pedál s přirozeným kulatým zkreslením<br />• Unikátní asymetrické zapojení zkreslovacího obvodu pro docílení ’lampového’ zvuku’<br />• Nastavením barvy tónu a úrovně zkreslení docílíte žádaný zvuk<br />• Napájení 9V baterií s možností připojit BOSS napájecí adaptér</p> <p>Poslechněte ...

Více informací
od 1 250 Kč
Koupit nejlevněji

EBS EBS-VDR

baterie pro Panasonic VDR-D150EB-S 720mAh 720mAh/5,2Wh 7,2V Li-Ion

Více informací
od 304 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg SSWB4

Produkt Stagg SSWB4, nožní přepínač 4 kanálový zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006112, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 229 Kč
Koupit nejlevněji

Boss AB 2

<p>Signálový přepínač</p>&nbsp;Tento přepínač je možné nastavit jako přepínač se dvěma vstupy a jedním výstupem nebo dvěma výstupy a jedním vstupem. Díky tomu můžete například dle libosti přepínat mezi dvěma nástroji nebo dvěma zesilovači.

Více informací
od 1 160 Kč
Koupit nejlevněji

Boss AC 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Kolikrát jste se už octli na jevišti nebo ve studiu s elektrickou kytarou a přáli si, abyste u sebe měli akustickou? Pro hudebníky, cestující polehku, není tahání kytary navíc zrovna ideální představou. Zachrání vás BOSS AC-3! Tento kompaktní pedál nové generace, využívající technologie modelování COSMŽ,přemění jakoukoliv elektrickou kytaru v akustický nástroj s pestrou škálou nádherných barev.</p> <p>Pokročilé modelování</p> <p>Technologie akustického modelování COSM...

Více informací
od 2 970 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BD 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Blues Driver - kvalitní zkreslení lampového typu, vítěz testů kytaristů z Etc. Výborné k tranzistorovým zesilovačů na imitaci lampového zvuku.

Více informací
od 2 430 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BF 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Nominální úroveň vstupu: -20 dBu<br />Impedance na vstupu:: 1 M ohm<br />Nominální úroveň na výstupu: -20 dBu<br />Impedance na výstupu: 1 k ohm<br />Doba zpoždění: 0.3 mS až 14.4 ms (GUITAR IN), 0.3 ms až 6.3 ms (BASS IN)<br />LFO speed: 100 mS až 18 S<br />Zbytkový šum: -95 dBu (IHF-A Typ.)<br />Ovládací prvky: Pedal Switch, MANUAL Knob, RES Knob, DEPTH Knob, RATE Knob, MODE Knob<br />Jacky: GUITAR IN Jack, BASS IN Jack, OUTPUT A (MONO) Jack, OUTPUT B Jack, AC Adapt...

Více informací
od 3 290 Kč
Koupit nejlevněji

Boss BOSS RC-3

<p>Kytarový looper</p>&nbsp;BOSS slaví 10. výročí uvedení svého prvního Loop Stationu novou dynamickou řadou, kterou stanovuje nový standard pro Loop stationy. </p> <p>RC-3 Loop Station je přenosný, jednostopý, stereo pedál. Krabička disponuje nadmíru komfortní velikostí interní paměti, nabízí 99 paměťových stop pro okamžité ukládání nápadů a je schopna uložit až tři hodiny stereo smyček. K vytváření smyček vhodná funkce Auto Record spustí nahrávání v okamžiku, kdy se opřete do strun nebo zapne...

Více informací
od 3 170 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CE 5

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;CE-5 Chorus Ensemble patří mezi klasické kvalitní chorus pedály s širokým frekvenčním rozsahem. Kvalitní filtry umožnují široké spektrum zvuků - od mírných chorus efektů až po průbojné stereo chorus efekty, které jsou velmi často používané v soudobé hudbě.

Více informací
od 2 430 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CEB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Chorus vyladěný speciálně pro basové kytary má rozdělené ovládání vyšších a spodních frekvencí. Umí tedy aplikovat bohatý chorus na výšky bez toho, aby docházelo k zamlžování spodních poloh. Maximálního prostorového efektu dosáhnete pomocí stereo výstupu.

Více informací
od 2 510 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CS 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;CS-3 Compression Sustainer umožňuje kompresi hlasitých signálů a zesílení signálů s menší hlasitostí bez degradace původního signálu. Dozvuk kytary je s tímto pedálem delší a tak Vaše kytara zní daleko lépe. Vhodný pedál pro Ty, kteří chtějí mít ten nejlepší zvuk.

Více informací
od 2 170 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DD 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Delay nejvyšší kvality v kompaktním pedálu.</p> <p>Tato nejlépe prodávaná klasika nabízí hudebně přívětivý delay s mimořádnou zvukovou kvalitou a jednouchou obsluhou.</p> <p>Výkonný pedál pro delay se třemi různými režimy. Variabilní ovládač Delay Time vytváří zpoždění od 12,5 ms do 800 ms.Funkce Hold vytváří repetice od "této chvíle" do nekonečna.

Více informací
od 3 040 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DD 7

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Další krok ke kompaktnímu Delay</p> <p>I přes nejlepší prodejnost efektů delay v historii kompaktních pedálů, BOSS pokračuje ve vývoji a inovacích. Nový DD-7 čerpá z nejlepších vlastností jeho předchůdců a rozšiřuje tvůrčí potenciál režimu Modulation Delay, klasických modelů v režimu Analog Delay, možnosti ovládání externích pedálů, delší dobu zpoždění a další.</p> <p>Rozšířená doba zpoždění, až na 6.4 sekundy<br />Režim Modulation Delay nabízí přirozené zvuky typu ch...

Více informací
od 3 550 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DS 1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Díky velké oblibě se dnes pedál DS-1 řadí mezi klasiku. Je určen pro všechny kytarové a klávesové hráče, kteří chtějí docílit zkresleného zvuku. Pedál zachovává dynamiku i při velkém zkreslení. Patří mezi nejprodávanější zařízení svého druhu.

Více informací
od 1 400 Kč
Koupit nejlevněji

Boss DS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;DS-2 Turbo Distortion je vylepšená verze klasického pedálu DS-1. Dva TURBO módy s nastavitelnou úrovní dávají široké spektrum zkreslených zvuků. S tímto univerzálním pedálem můžete hrát všechny hudební žánry - od bluesových "nakřáplých" rytmů až po jasná zkreslená sóla.

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

Boss FZ 5

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;FZ-5 je moderní pedál, budovaný pro moderní kytaristy, ale zvuky z FZ-5 jsou čistě retro. Pohlédneme-li zpět na slavné rockové zvuky ’60 a ’70 let, FZ-5 restauruje jejich vintage roztřepanost díky nejmodernější technologii COSM® BOSS. Můžete vzkřísit dojem těchto klasických pedálů jako jsou Maestro FZ-1A, Fuzz Face a Octavia pedály a upravte je přebuzením díky knobu Boost FZ-5. Vlastní COSM technologie BOSS umožňuje kytaris-tům obnovit klasické ovládání fuzz BOOST pro...

Více informací
od 2 790 Kč
Koupit nejlevněji

Boss GE 7

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Guitar Equalizer - vhodný pro el. i ak. kytary, i pro zvýraznění sól. Tvaruje zvuk podle potřeby vaší kytary a eliminuje zpětnou vazbu pomocí 7pásmového ekvalizéru.</p> <p>GE-7 pracuje ve frekvenčním pásmu od 100Hz do 6,4kHz a má pro každé pásmo výkonný 15dB boost/cut.

Více informací
od 2 430 Kč
Koupit nejlevněji

Boss GEB 7

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Bass EQ, důležitý pomocník při finální úpravě zvuku baskytary / aparatury . Garantuje precizní ovládání tónu.<br />Vzhledem k frekvenčnímu pásmu od 50Hz do 10kHz je GEB-7 ideální pro všechny basové kytary včetně pětistrunných. Sedm pásem umožňuje lepší ovládání kritických středních frekvencí.

Více informací
od 2 670 Kč
Koupit nejlevněji

Boss CH 1

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Super Chorus - populární efekt základní výbavy každého kytaristy. Efekt produkuje jasný chorusový zvuk s křišťálově čistými výškami a unikátním stereo efektem, který je variabilní v levém a pravém reproduktoru. Funkce EQ upravuje tonalitu chorusového zvuku.<br />

Více informací
od 1 920 Kč
Koupit nejlevněji

Boss LMB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Limiter poskytuje pomocí ovladačů Threshold a Ratio komplexní kontrolu dynamiky a eliminuje ostré výkyvy hlasitosti, zatímco Enhancer zvýší čitelnost basové linky. Tento typ pedálu se nejčastěji používá v kombinaci se slapem, tappingem nebo jinými technikami hry, které vyžadují jistou dynamickou korekci.

Více informací
od 2 720 Kč
Koupit nejlevněji

Boss LS 2

<p>Signálový přepínač</p>&nbsp;Jednoduchý způsob přepínání nastavení mezi několika efekty či zesilovači nebo směrování vstupních a výstupních signálů.</p> <p>Pokud je použit s AC adaptérem, může LS-2 napájet několik pedálů BOSS najednou.

Více informací
od 2 260 Kč
Koupit nejlevněji

Boss MD 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;MD-2 Mega Distortion pedál umožňuje vytvářet silně zkreslené zvuky, které jsou slyšet u moderních metalových hráčů. Tento tón je vytvářen ve vícestupňovém zkreslovacím zesilovači. "Bottom control" umožňuje vytvořit silně zkreslený zvuk s bohatými basy. Tento pedál ocení především kytaroví hráči moderního metalu.

Více informací
od 1 890 Kč
Koupit nejlevněji

Boss MT 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;BOSS Metal Zone je nejlepší volbou pro ty, kteří požadují silně zkreslený zvuk. Tento pedál je vhodný pro hard-rock,metal či punk. Používá zapojení duálního gainu pro hutnou elektronkovou intenzivní distortion s těžkými středovými a hlubokými polohami a s dlouhým sustainem.</p> <p>Třípásmový EQ se semiparametrickými středy přivede váš zvuk de extrémních poloh.

Více informací
od 2 490 Kč
Koupit nejlevněji

Boss NS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Eliminuje nežádoucí šumy a hučení a nemění přitom váš tón. Unikátní obvod detekce šumu zachovává přirozený attack a envelope a neovlivňuje styl hraní ani dynamiku.

Více informací
od 2 430 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OC 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Dokonalý oktávový pedál.<br />OC-3 snoubí nové polyfonní oktávové efekty, režim Drive s efektem distortion a původní efekt OC-2 v jednom pedálu.

Více informací
od 3 020 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OD 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;OD3 patří mezi špičkové pedály určené pro zkreslený tón. Při hraní přes tento ’stompbox’ budete mít pocit, že hrajete přes zkreslený kanál dospělého ’stack’ zesilovače. Jasně definovaný tón ocení každý rockový hráč na kytaru.

Více informací
od 2 500 Kč
Koupit nejlevněji

Boss ODB 3

<p>Baskytarový efekt</p>&nbsp;Tento kompaktní Overdrive pokrývá celé frekvenční pásmo basových kytar, včetně pětistrunných. Je vybavený dvoupásmovým ekvalizerém pro detailní nastavení charakteru zkreslení, které je možné dále míchat (Balance) s čistým vstupním zvukem.

Více informací
od 2 530 Kč
Koupit nejlevněji

Boss OS 2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Univerzální pedál OS-2 je určen pro kytaristy, kteří potřebují nejen silně zkreslené, subtilní tóny (fuzz distortion) pro sólovou hru, ale i méňe výrazné, zkreslené tóny přebuzeného zesilovače (overdrive) pro doprovody. Tyto dva druhy zkreslení máte možnost v tomto pedálu libovolně prolínat. Ideální pedál, který se uplatní zejména při hraní rockových zkreslených doprovodů.

Více informací
od 2 410 Kč
Koupit nejlevněji

Boss PH 3

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Moderní fázování se synchronizací Tap Tempo.</p> <p>Legendární fázovací efekty společnosti BOSS včetně 4-, 8-, 10- a 12-fázového fázovače. Navíc nové efekty "Rise" a "Fall" pro jednosměrné fázování. Dále je k dispozici synchronizace Tap Tempo nebo ovládání rychlosti v reálném čase přes vstup Expression/Pedal.</p> <p>• Nominální vstupní úroveň: -20 dBu <br />• Vstupní impedance: 1 M&#937; <br />• Nominální výstupní úroveň: -20 dBu <br />• Výstupní impedance: 1 k&#937; ...

Více informací
od 3 050 Kč
Koupit nejlevněji

Boss SYB-5

<p>Baskytarový syntezátor</p>&nbsp;SYB-5 využívá nejnovější poznatky v technologii DSP a věrně reprodukuje klasické zvukové charakteristiky analogových syntezátorů. Jedenáct interních zvuků tohoto pedálu vytváří hutný a agresivní tón. Zvuky vychází z oscilačních vln typu Saw, Square a Pulse, které lze dále upravovat filtrem a LFO. SYB-5 je navíc vybavený vstupem pro volitelný expression pedál umožňující kontrolu filtru a LFO během hry.

Více informací
od 4 190 Kč
Koupit nejlevněji

Boss TR-2

<p>Kytarový efekt</p>&nbsp;Reprodukuje klasické tremolové efekty legendárních zesilovačů šedesátých let s použitím nízkofrekvenčního oscilátoru (LFO). Křivka LFO má proměnlivý tvar (od trujúhelníkového po čtvercový) a vytváří nejrůznější klasické tóny.

Více informací
od 2 110 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Delay Pedal DLP- 1

Produkt Dimavery Delay Pedal DLP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-002754, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 439 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Distortion Pedal DP- 1

Produkt Dimavery Distortion Pedal DP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004260, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

Dimavery Overdrive Pedal OP- 1

Produkt Dimavery Overdrive Pedal OP- 1 zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004979, výrobce: Dimavery

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

Ibanez WD 7

efekt pro el. kytaru, Weeping Demon Wah Pedal

Více informací
od 3 600 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- BOOST

Produkt Stagg BX- BOOST, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004283, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- DIST B

Produkt Stagg BX- DIST B, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-004169, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- DRIVE B

Produkt Stagg BX- DRIVE B, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006028, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- EQ 5B

Produkt Stagg BX- EQ 5B, kytarový ekvalizér zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-002252, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- FLANGER

Produkt Stagg BX- FLANGER, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006810, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg BX- FUZZ

Produkt Stagg BX- FUZZ, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-006223, výrobce: Stagg

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg UPC- 535, kufr na kytarové efekty

Produkt Stagg UPC- 535, kufr na kytarové efekty zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-005884, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 450 Kč
Koupit nejlevněji

Stagg UPC- 688, kufr na kytarové efekty

Produkt Stagg UPC- 688, kufr na kytarové efekty zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-001527, výrobce: Stagg

Více informací
od 1 779 Kč
Koupit nejlevněji

Thorndal Duane 69

Produkt Thorndal Duane 69 Effect pedal, kytarový efekt Overdrive/ Boost zařazený v: Hudební nástroje &gt; Kytary &gt; Pedály, Objednací kód: NA-007062, výrobce: Thorndal

Více informací
od 13 290 Kč
Koupit nejlevněji

Mad Professor Mellow Yellow Tremolo HW

...ry i se zkreslením. Ovladače v podobě tří potenciometrů s tradičními funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Potenciometr Level navíc umožňuje zesílit výstupní signál a tím i zvýraznit vyznění efektu. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Mad Professor Tiny Orange Phaser HW

... hudebním, tónem, který vás zcela jistě nadchne. Ovládání v podobě čtyř potenciometrů s jasně stanovenými funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Stačí sešlápnout přepínač a experimentovat se zvuky. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

tc electronic Afterglow Chorus

...analogový chorus pedál s výrazným tónem klasických okruhů bucket-brigade. Ty zprostředkovávají pravý vintage sound od jemných záchvěvů až po ty nejdivočejší rozkmity. Pedál je vybavený standardními ovladači Rate, Depth, Mix, a když není aktivní, zapojení True Bypass zajišťuje naprosto čistý průchod signálu. Tento malý zázrak je zasazený do kompaktního kovového šasi a ve vašem pedalboardu si díky svému retro zvuku své nezastupitelné místo jistě najde.

Více informací

tc electronic Corona Mini

...ouží tři potenciometry. Speed a Depth určují rychlost a hloubku modulace, pomocí FX Level se nastaví výraznost efektu. Lze si tak vyhrát s velmi jemným nastavením. Přímo v pedálu jsou zabudované módy TriChorus a SCF Chorus, další zvuky nabízí využití technologie TonePrint. TC Electronic Corona Mini je velmi kvalitní efektový pedál, který zaujme především zvukovými možnostmi, ale i technickou výbavou. Ve Vašem pedalboardu si tak jistě může najít své místo…

Více informací

Digitech JamMan Express XT

smyčkovač a nahrávač frází pro kytaru, ukládání do vnitřní paměti, kapacita 10 minut, overdubbing bez limitu, indikace stavu třemi LED, true bypass, 2x mono vstup, 2x mono výstup, možnost řetězení více jednotek do sebe, rozměry 5,84 x 4,58 x 11,18 cm, hmotnost 365 g, v ceně 9V baterie, provoz i na síťový zdroj

Více informací

Digitech Polara

efekt pro el. kytaru, Lexicon reverby, True Bypass, v ceně StompLock a Pad

Více informací

TOMSLINE ABT-3 Blackteeth

efekt pro el. kytaru, Vintage distortion, teplý, hladký, široký zvuk

Více informací

Marshall RG-1 Regenerator

...o výstup a připojení externího expression pedálu. Marshall Regenerator je vynikajícím efektem, který Vám v jedné krabičce nabídne všechno podstatné, co budete potřebovat při modulaci zvuku. Kvalitní tón za každých okolností… Technické údaje • kytarový efekt • typ: Chorus / Flanger / Phaser • 6 módů • ovládání: Speed, Depth, Regen • stereo výstup • možnost zapojení externího expression pedálu (nutno dokoupit) • pasivní bypass • napájení: 9 V

Více informací

TC Electronic Dark Matter Distortion

efekt pro el. kytaru, distortion, 2-pásmový ekvalizér, přepínač basové odezvy Voice, režimy True Bypass/Buffered Bypass

Více informací

Zoom G1on

multiefekt pro el. kytaru, 75 efektů, 5 efektů lze použít současně, looper se 30 sekundami záznamu, zabudovaná ladička, 68 rytmů, 100 pamětí, vstup Aux, 24-bitové převodníky, provoz i na 4x AA baterie, rozměry 155 x 146 x 43 mm, hmotnost 380 g, za příplatek síťový zdroj

Více informací

Zoom G1Xon

multiefekt pro el. kytaru, expression pedál, 80 efektů, 5 efektů lze použít současně, looper se 30 sekundami záznamu, zabudovaná ladička, 68 rytmů, 100 pamětí, vstup Aux, 24-bitové převodníky, provoz i na 4x AA baterie, rozměry 155 x 237 x 50 mm, hmotnost 640 g, za příplatek síťový zdroj

Více informací

Zoom B1on

multiefekt pro baskytaru, 75 efektů, 5 efektů lze použít současně, looper se 30 sekundami záznamu, zabudovaná ladička, 68 rytmů, 100 pamětí, vstup Aux, 24-bitové převodníky, provoz i na 4x AA baterie, rozměry 155 x 146 x 43 mm, hmotnost 380 g, za příplatek síťový zdroj

Více informací

Zoom B1Xon

multiefekt pro baskytaru, expression pedál, 80 efektů, 5 efektů lze použít současně, looper se 30 sekundami záznamu, zabudovaná ladička, 68 rytmů, 100 pamětí, vstup Aux, 24-bitové převodníky, provoz i na 4x AA baterie, rozměry 155 x 237 x 50 mm, hmotnost 640 g, hmotnost 380 g, za příplatek síťový zdroj

Více informací

Zoom AC-3

multiefekt pro akustickou kytaru, 16 typů těl kytar, 15 modelů kytar, funguje rovněž jako kvalitní předzesilovač a DI box, 9 efektů, kompresor, anti feedback, 3-pásmový ekvalizér, chromatická ladička, USB pro stahování nejnovějších updatů, provoz na 2x AA baterie nebo síťový zdroj (v ceně)

Více informací

Mad Professor Electric Blue Chorus

... nastavení se zvuk nepropadne do bahna chaosu a čirého hluku, ale zůstává muzikální. Dalším plusem je schopnost efektu pracovat nejen s čistým zvukem, ale i se zkresleným, což vám většina chorus krabiček s takto uspokojivým výsledkem neumožní. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

Tech 21 SansAmp Blonde V2

efektový pedál pro el. kytaru, víceúčelový simulátor zvuku lampových aparátů Fender, kovové šasi

Více informací

Tech 21 SansAmp British V2

efektový pedál pro el. kytaru, víceúčelový simulátor zvuku lampových aparátů Marshall, kovové šasi

Více informací

Tech 21 SansAmp VT Bass V2

efektový pedál pro baskytaru, víceúčelový simulátor zvuku aparátů Ampeg, kovové šasi

Více informací

Dimavery kufr na efekty, malý

Produkt Dimavery kufr na efekty, malý zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-006291, výrobce: Dimavery

Více informací

Stagg BX- METAL, kytarový efekt

Produkt Stagg BX- METAL, kytarový efekt zařazený v: Hudební nástroje > Kytary > Pedály, Objednací kód: NA-005599, výrobce: Stagg

Více informací

Dunlop GCB95F

efekt pro el. kytaru, Crybaby Classic Wah Wah pedál, původní obvody a původní cívky, rychlý a výrazný průběh efektu, velký rozsah kváknutí

Více informací

Boss AD-2

předzesilovač pro akustickou kytaru, malé rozměry a intuitivní ovládání, notch filter pro redukci zpětné vazby, symetrický DI výstup, mute funkce, rozměry 73 x 129 x 59 mm, hmotnost 450 g, provoz na 9V baterii až 6 hodin

Více informací

Razzor Chorus

...í konektor pro 9V adaptér. Efekt lze napájet i pomocí baterie. Spuštění efektu je signalizováno LED diodou vedle footswitche. Razzor Chorus je velmi dostupný, ale také velmi kvalitní efektový pedál, který ocení nejen začínající kytaristé, ale i pokročilejší hráči, kteří hledají vybavení se skvělým poměrem ceny a kvality. Technické údaje• kytarový podlahový efekt• typ: Chorus• ovládání: Rate, Width• napájení: 9 V baterie / adaptér• kovové šasi

Více informací

TC Electronic Flashback Mini Delay

efekt pro el. kytaru, ovládání: Delay, Feedback, FX Level, True Bypass, max. čas prodlevy: 7 sekund, Audio-Tap technologie, TonePrint pro nahrávání presetů, napájení síťovým zdrojem nebo 9V baterií, malé rozměry

Více informací

TC Electronic The Dreamscape

kytarový efekt, John Petrucci signature modulační pedál, režimy: Chorus, Flanger, Vibrato, podpora TonePrint, Ovládání: FX Level, Speed, Depth, 3 polohový přepínač (Bright, Normal, Dark), 6 polohový přepínač pro přepínaní režimů, napájení 9 V baterií nebo externím zdrojem

Více informací

Strymon Ola

...p efektu dynamika hry. Citlivost se nastaví knobem Env. V Ramp módu se efekt aktivuje po přidržení pedálu Bypass a rychlost jeho nástupu lze regulovat ovladačem Ramp. Oblíbený zvuk lze uložit a rychle vyvolat sešlápnutím switche Favorite. Získáváte tak vlastně dva pedály v jednom. Stereo vstup a výstup rozšiřuje možnosti využití efektu jak na pódiu, tak i ve studiu, kde určitě oceníte frekvenční rozsah 20Hz – 20kHz a A/D, D/A převodníky ve kvalitě 24bit/96kHz.

Více informací

Dunlop 535Q

efekt pro el. kytaru, Crybaby Wah pedál

Více informací

Eden WTDI

předzesilovač pro baskytaru, DI box, tři pásmové korekce, dva filtry, compressor, enhancer, XLR linkový výstup

Více informací

Boss ME-50B

multiefekt pro baskytaru, COSM efekty, 24-bitové převodníky, 24 presetů, 20 analogových ovladačů, bytelná kovová konstrukce, cena bez síťového zdroje

Více informací

Boss GT-001

multiefekt pro el. kytaru, COSM efekty včetně preamp sekce, 24-bitové převodníky, 200 + 200 presetů, XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením, Aux vstup, zabudované audio/MIDI rozhraní, rozměry 211 x 135 x 58 mm, hmotnost 500 g, v ceně síťový zdroj

Více informací

Boss RV-6

efekt pro el. kytaru, zpěv a klávesy, Digital Reverb, 8 režimů, stereo vstup i výstup, vstup pro expression pedál, rozměry 73 x 129 x 59 mm, hmotnost 450 g

Více informací

Boss RC-202

looper, 2 stopy, XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením, 64 pamětí, spousty efektů, 17 rytmických doprovodů, vstup Aux, MIDI, USB, rozměry 239 x 175 x 55 mm, hmotnost 1 kg, vhodný pro beatbox

Více informací

Aer Dual para eq

...irozený akustický zvuk vašeho nástroje. Dual Para je kompaktní parametrický dvoupásmový ekvalizér, kterým zesílíte, nebo naopak potlačíte, konkrétní zvolené frekvence. S jeho pomocí utlumíte nežádoucí zpětnou vazbu a srovnáte frekvenční nevyváženost signálu. Kromě dvoupásmové ekvalizéru disponuje tlačítkem na obracení fáze a funkcí bypass. K napájení ekvalizéru slouží 24V adaptér. Technické údaje: • Rozměry: 65 x 105 x 135 mm• Hmotnost: 0,43 kg

Více informací

Electro Harmonix Knockout

...Stratocaster jako Telecaster nebo naopak, vše záleží jen na Vaší představivosti a nastavení. Potenciometry Low (nízké frekvence), Dry (původní signál) a High (vysoké frekvence) ovlivňují to, jak moc hlasitě bude hrát frekvenční oblast jim určená. Spuštění ekvalizéru je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Neo Clone

...ru. A proč to dělat složité, když to jde jednoduše – pro ovládání tohoto efektu stačí jen jeden potenciometr, který určuje, jak moc rychle bude chorus „kmitat“, a přepínač, u kterého lze volit mezi dvěma módy toho, jak moc výrazných chorus bude. Spuštění chorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Pulsar

... určuje rozsah zesílení/zeslabení, Rate ovládá rychlost změny hlasitosti a Shape je ovladač tvaru křivky průběhu efektu, který pracuje v závislosti na nastavení Shape přepínače – modifikuje křivku buď ve tvaru trojúhelníku, nebo čtverce. Spuštění Pulsaru je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má bypass s kvalitním bufferem, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Clone Theory

...zitu. V modu CH1 lze měnit nastavení Rate, ale Depth je nastaveno fixně na hodnotu, jakou u EHX považují za optimální pro dosažení perfektního efektu, u CH2 je možné ovládat oba dva tyto prvky, mód Vibr přepíná na Vibrato, znovu s aktivními oběma prvky. Spuštění Theory je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu vůbec neovlivňuje signál. O napájení se stará buď 9-voltová baterie, nebo adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Wiggler

...ou společné potenciometry ovládající hlasitost (Volume), rychlost modulace (Rate) a její intenzitu (Intensity). Pro přesné nastavení je zde zabudována LED, která bliká ve stejné rychlosti jako probíhá modulace. Sepnutí Wigglera je signalizováno červenou LED diodou, efekt je zcela analogový a osazený dvěma elektronkami typu 12AX7WB. Samozřejmě má i True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak novlivňuje Váš signál. Napájení probíhá pomocí přiloženého adaptéru.

Více informací

Electro Harmonix Tube EQ

...on pedálu bude tento ovládat funkci frequency a vytvoří tak efekt jako wah-pedál. Pro to je nutné mít potenciometr Freqency nastaven na vyšší úroveň, protože pak bude tato úroveň brána jako horní maximum wahu. Sepnutí Tube EQ je signalizováno červenou LED diodou, efekt je zcela analogový a osazený dvěma elektronkami typu 12AX7WA. Samozřejmě má i True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak novlivňuje Váš signál. Napájení probíhá pomocí přiloženého adaptéru.

Více informací

Electro Harmonix Flanger Hoax

...ední dvě části už konkrétně nastavují Fixed a Swept Phasery a v každé je jeden potenciometr – Delay Amount, který lze nastavit v rozsahu 1 až 11 milisekund a zpožďuje modulovanou kopii signálu. Phaserovací jednotky jde vypnout separátními bypass přepínači, u Fixed Phaseru lze navíc ještě dále převrátí fázi o 180°. Spuštění Hoaxu je signalizováno červenou diodou, stompbox má samozřejmě True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje Váš signál.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Polychorus

...Width jsou inaktivovány. Ve Flange funguje Feedback zcela stejně jako ve Filter Matrix, Rate udává rychlost modulace, Tune a Width její rozsah – Tune nastaví středovou frekvenci a Width jak daleko od ní bude maximum a minimum. Pro upravení zvuku lze zapnout Sweep Filter, který zvuk více zakulatí, avšak nedoporučuje se používat při pomalém flangeru. Spuštění Polychorusu je signalizováno červenou diodou, stompbox je analogový. O napájení se stará přiložený adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Stereo Electric Mistress

...mu měnění frekvence nahoru a dolů) a může pracovat jak v mono, tak stereo režimu. Ovládá se pomocí následujících prvků: díky potenciometru Rate se určuje rychlost modulace flangeru, Depth nastavuje hloubku modulace zvuku a je separátní jak pro flanger, tak pro chorus. Tyto efekty tedy mohou pracovat nezávisle jeden na druhém a buď dohromady, nebo jen jeden z nich. Spuštění Electric Mistress je signalizováno červenou diodou a o napájení se stará přiložený adaptér.

Více informací

Electro Harmonix Good Vibes

...tní krabičky najdeme 3 potenciometry, pomocí nichž lze ovládat Volume, Intensity a Speed efektu. Přepínat je možné mezi charakterem efektu: Chorus/Vibrato. Praktickou záležitostí je také vstup pro Expression pedál, jehož pomocí můžete ovládat míru Speed, nebo Intensity. Napájení probíhá prostřednictvím adaptéru, který je součástí. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika.

Více informací

Electro Harmonix Super Pulsar

...no in/mono out. K dispozici máte 3 základní typy vln (sine, triangle a pulse) a 9 rytmických vzorů. Rychlost modulace nastavíte pomocí ovladače Rate, tlačítkem Tap Tempo, externím footswitchem nebo externím masterclockem. Zajímavého zvuku dosáhnete i použitím funkce Wave Invert, který otočí výsledný zvukový efekt. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika. Součástí je adaptér.

Více informací

Electro Harmonix 22500

...ní smyček a Reverse pro přehrávání smyček pozpátku. K looperu lze připojit mikrofon s možností fantomového napájení a vlastním ovladačem hlasitosti. K dispozici je také 16 bicích doprovodů. Smyčky lze ukládat na SD kartu (4 – 32 GB) až do 100 bank a pro připojení k počítači je k dispozici USB port. Tlačítko Stop/Tap lze naprogramovat buď pro zastavení smyčky, nebo jako Tap tempo pro synchronizaci tempa v reálném čase. Celkem lze nahrát až 12 hodin záznamu.

Více informací

Waldorf 2-pole

efekt pro el. kytaru nebo klávesy, analogový filtr (preamp - filter - overdrive), LFO, True Bypass

Více informací

Marshall JH-1 Jackhammer

efekt pro el. kytaru, Jackhammer, distortion

Více informací

Boss RC-505

looper, 5 stop, XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením, 99 pamětí, spousty efektů, 85 rytmických doprovodů, vstup Aux, MIDI, USB, rozměry 420 x 210 x 68 mm, hmotnost 1.4 kg, vhodný pro beatbox

Více informací

DigiTech Dirty Robot

kytarový a baskytarový syntezátor, 2 vstupy, 2 výstupy, 2 syntezátorové moduly, True Bypass, provoz na 9V baterii nebo síťový zdroj (za příplatek), rozměry 112 x 67 x 51 mm, hmotnost 450 g

Více informací

Hartke Bass Attack 2

předzesilovač/direct box pro baskytaru, efekt overdrive, 2-pásmový ekvalizér s ovladačem Shape, linkový výstup s XLR konektorem a spínači Pre/Post a Ground Lift, napájení: 2x AA baterie nebo síťový zdroj (není součástí), phantom, kovové tělo

Více informací

Korg Nuvibe

efekt pro el. kytaru, Vibrato/Chorus, legendární modulační efekt, Wave táhla, rozměry 260 x 170 x 67 mm, hmotnost 1.5 kg, provoz na 6x AA baterie (až 4 hodiny) nebo síťový zdroj, v ceně expression pedál, baterie a stereo kabel

Více informací

Electro Harmonix 720 Stereo Looper

...ebovat a spoustu dalších užitečných funkcí. Jak název napovídá, je opatřen stereo vstupy a výstupy, takže do něj lze zapojit dva nástroje najednou, například kytaru a baskytaru. Pro nahrávání je k dispozici celkem 12 minut a 10 nezávislých smyček. Nechybí funkce Undo/Redo pro rychlé opravy, přehrávání nahrané smyčky pozpátku (Reverse), zpomalení nahrané smyčky na poloviční rychlost nebo režim Loop Fadeout, díky kterému smyčka po zastavení plynule odezní.

Více informací

Electro Harmonix Neo Mistress

...í, je asi zcela jasné – jde o Flanger, který signál „naklonuje“ a u jeho kopií způsobí pomalé postupné měnění frekvence nahoru a dolů. Ovládá se pomocí následujících prvků: díky potenciometru Rate se určuje rychlost modulace, Feedback pak barvu tónu. Spuštění Neo Mistress je signalizováno červenou diodou, stompbox je samozřejmě analogový a má True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje signál.. O napájení se stará 9V baterie nebo adaptér.

Více informací

Gator GPT-PRO

pedalboard, rozměry desky 30 x 16 cm, vyroben z velmi tuhé překližky, v ceně černý nylonový obal

Více informací

Vox V847-A

efekt pro el. kytaru, Wah, reedice originálního pedálu ze 60. až 70. let, chromované provedení, napájení 9V baterií, v ceně přepravní obal

Více informací

Vox V846-HW

efekt pro el. kytaru, Wah, ručně pájené obvody, napájení 9V baterií, v ceně přepravní obal

Více informací

Vox Lil’ Looper

looper, 2 nezávislé smyčky s kapacitou až 90 sekund, 12 efektů, metronom, mikrofonní vstup, vhodný pro beat box

Více informací

Vox StompLab 1G

multiefekt pro el. kytaru, 103 efektů, až 8 efektů najednou, 100 + 20 programů, chromatická ladička, napájení 4x AA baterie ( v ceně) nebo síťový zdroj

Více informací

Vox StompLab 1B

multiefekt pro baskytaru, 60 efektů, až 8 efektů najednou, 100 + 20 programů, chromatická ladička, napájení 4x AA baterie ( v ceně) nebo síťový zdroj

Více informací

Vox StompLab 2G

multiefekt pro el. kytaru, 104 efektů, až 8 efektů najednou, 100 + 20 programů, expression pedál, chromatická ladička, napájení 4x AA baterie ( v ceně) nebo síťový zdroj

Více informací

Vox StompLab 2B

multiefekt pro baskytaru, 61 efektů, až 8 efektů najednou, 100 + 20 programů, expression pedál, chromatická ladička, napájení 4x AA baterie ( v ceně) nebo síťový zdroj

Více informací

Vox Trike Fuzz

efekt pro el. kytaru, analogový, rozměry 87 x 132 x 63 mm, hmotnost 420 g (bez baterie), provoz na 6x AA baterie nebo síťový zdroj

Více informací

Gallien-Krueger Plex Preamp

předzesilovač a DI box pro baskytaru, 2 kanály, 4-pásmový ekvalizér, kompresor, overdrive, zabudovaná ladička, v ceně síťový zdroj

Více informací

tc electronic Ditto X4 Looper

...terea. Dokonalou synchronizaci loopů a efektů s externím MIDI zařízením umožňují dva pětipinové konektory. Zálohování nahraných smyček do PC, stejně jako import MP3 a WAV souborů do pedálu zajišťuje USB rozhraní. Čtyři dvoupolohové přepínače dále poskytují širší možnosti nastavení samotných pedálů jako například pořadí REC/PLAY/OVERDUB nebo i typ Bypass módu při nečinnosti looperu (True/Buffered Bypass). Součástí výbavy je 9V adaptér a USB kabel.

Více informací

Gator GPT-PRO-PWR-CE

pedalboard, rozměry desky 30 x 16 cm, vyroben z velmi tuhé překližky, v ceně černý nylonový obal a napájecí zdroj

Více informací

Gator G-Mega Bone

pedalboard, vyroben z polyethylénu, pojme až 10 efektů, obal je vybaven zdrojem pro napájení s výstupy 9V, v ceně černý obal na přenášení s prostory pro kabeláž a doplňky, různé barvy

Více informací

Strymon Orbit

...vyklý mód Thru0, který umožňuje opravdu extrémní zpracování signálu. Prostřednictvím volitelného expression pedálu můžete po navolení ovládat jakýkoliv parametr. Oblíbený zvuk lze uložit a rychle vyvolat sešlápnutím switche Favorite. Získáváte tak vlastně dva pedály v jednom. Stereo výstup rozšiřuje možnosti využití efektu jak na pódiu, tak i ve studiu, kde určitě oceníte frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz a A/D, D/A převodníky ve kvalitě 24bit/96kHz.

Více informací

Boss ML-2

efekt pro el. kytaru, Metal Core, ultra-heavy distortion se se značně ostrým nástupem metalových riffů

Více informací

Boss RC-30

looper, 2 synchronizované stereo stopy, maximální čas smyčky 180 minut, XLR mikrofonní vstup s phantomovým napájením, 99 pamětí, rytmické doprovody, vstup Aux, USB 2.0

Více informací

Digitech Element XP

multiefekt pro el. kytaru, expression pedál, 12 simulací aparátu, 9 simulací reproboxu, 37 efektů, 100 přednastavených + 100 uživatelských presetů, 45 bicích patternů, funkce Tone Bank + FX Bank, chromatická ladička, v ceně síťový zdroj

Více informací

Boss GP-10GK

multiefekt pro el. kytaru, COSM efekty včetně preamp sekce, 13-pin vstup pro kytary s GK snímačem, 24-bitové převodníky, 99 presetů, Aux vstup, zabudované audio/MIDI rozhraní, rozměry 251 x 207 x 93 mm, hmotnost 1.9 kg, v ceně síťový zdroj, snímač GK-3 a kabel GKC-3

Více informací

Markbass Super Synth

programovatelný baskytarový syntezátor, 12 uživatelských pozic, USB, rozměry 166 x 142 x 53 mm, hmotnost 731 g, v ceně síťový zdroj a editační SW

Více informací

Digitech RP1000

multiefekt pro el. kytaru, 160 modelovaných aparátů, 100 továrních + 100 uživatelských presetů, frázový sampler, kovová konstrukce, chromatická ladička, USB, symetrické XLR výstupy, v ceně síťový zdroj a SW Cubase LE4

Více informací

Vox V845

efekt pro el. kytaru, Wah, reedice originálního pedálu ze 60. až 70. let, napájení 9V baterií nebo síťovým zdrojem

Více informací

Digitech DOD Carcosa Fuzz

efekt pro el. kytaru, Fuzz, 2 režimy, true bypass, provoz na 9V baterii nebo síťový zdroj (za příplatek)

Více informací

Mad Professor Tiny Orange Phaser

... hudebním, tónem, který vás zcela jistě nadchne. Ovládání v podobě čtyř potenciometrů s jasně stanovenými funkcemi nabízí v rámci zvukových nastavení vše, co budete opravdu potřebovat. Stačí sešlápnout přepínač a experimentovat se zvuky. Finská firma Mad Professor se od roku 2002 věnuje výrobě kytarových/baskytarových efektů a zesilovačů. Jejich ručně vyráběné krabičky jsou charakteristické výborným zpracováním a kvalitními použitými komponenty.

Více informací

tc electronic Ditto Looper

...tisknutím, dlouhým stisknutím či dvoujšlápnutím. Paměť Ditto dokáže zaznamenat až 5 minut smyček. Výhodou je, že ty zůstávají v paměti i po odpojení napájení a vypnutí. Samozřejmostí je možnost overdubu, tedy vrstvení smyček, a to kolikrát budete chtít. Sečteno a podtrženo, Ditto Looper je pedál s velmi intuitivním ovládáním, dobrou výbavou a skvělým zvukem. Pro práci se smyčkami je to ideální volbou, ať již začínáte nebo máte léta zkušeností.

Více informací

Dunlop GCB95

efekt pro el. kytaru, Original Crybaby Wah Wah pedál

Více informací

Podobné fráze: