Echt HX050 černé

0 %
(0 hodnocení)

Pánské prstové zimní rukavice Prstové teplé zimní rukavice , z rubu je flauš,  na zápěstí je  stahovací gumka + suchý zip na stažení, palec + dlaňová část je pogumovaná, na konci rukavic je olivka na stažení. složení - 100% polyester, prací symboly - praní při 30 st.,  nedávat do sušičky. Rozměr rukavic:  velikost L -  délka od prostředníčku ke konci palce je 19 cm + 6 cm od konce palce dolů k zápěstí (celkem 25 cm - délka celé rukavice) velikost XL -  délka od prostředníčku ke konci palce je... Celý popis

Koupit za 259 Kč

Popis

Pánské prstové zimní rukavice

Prstové teplé zimní rukavice , z rubu je flauš,  na zápěstí je  stahovací gumka + suchý zip na stažení, palec + dlaňová část je pogumovaná, na konci rukavic je olivka na stažení.
složení - 100% polyester,
prací symboly - praní při 30 st.,  nedávat do sušičky.

Rozměr rukavic: 
velikost L -  délka od prostředníčku ke konci palce je 19 cm + 6 cm od konce palce dolů k zápěstí (celkem 25 cm - délka celé rukavice)
velikost XL -  délka od prostředníčku ke konci palce je 20 cm + 9 cm od konce palce dolů k zápěstí (celkem 26 cm - délka celé rukavice)
velikost 2XL -  délka od prostředníčku ke konci palce je 21 cm + 9 cm od konce palce dolů k zápěstí (celkem 27 cm - délka celé rukavice)
 
 
 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100 % polyester
Barva černá