Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Elektronické cigarety  >  E-liquidy  >  ARAMAX USA Tobacco 10ml 18m

ARAMAX USA Tobacco 10ml 18mg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jemná tabáková příchuť s nádechem medu pro čistou a nezapomenutelnou chuť.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ARAMAX USA Tobacco 10ml 18mg

Popis ARAMAX USA Tobacco 10ml 18mg

BESTecig.cz píše:

USA Tobacco představuje neutrální cigaretovou chuť, kterou můžete bez starostí vapovat celý den a nepřestane vás bavit.
Při odběru 2 kusů a více sleva pro registrované uživatele 20% Liquidy musí být vždy dva se stejnou příchutí a sílou nikotinu. (sleva se započte v košíku)

e-cigaretashop.cz píše:

Speciální řada e-liquidů Aramax nabízí kvalitní cenově dostupné náplně pro každodenní vapování.
USA Tobacco jemná tabáková příchuť zvýrazněná kapkou medu vám přinese čistou a příjemnou dochuť.

Trafika12 píše:

Speciální řada e-liquidů Aramax nabízí kvalitní cenově dostupné náplně pro každodenní vapování.Jemná tabáková příchuť zvýrazněná kapkou medu vám přinese čistou a příjemnou dochuť.Levné neznamená nutně nekvalitní! Aramax e-liquidy neobsahují diacetyl ani acetoin, výroba probíhá za přísného dodržování norem ISO 9001 a ISO 8317 a pečlivý je také výběr dodavatelů jednotlivých surovin potřebných k výrobě hotové náplně.Kontrolám podléhají dokonce samotné lahvičky, které jsou důkladně očištěny a ve vakuu testovány proti případnému protečení. Náplně jsou po celý výrobní proces kontrolovány a díky tomu je zajištěna stálá kvalita hotového produktu.Aramax e-liquidy obsahují kvalitní neutrální příchutě, které se neztratí ani ve výkonnějších zařízeních a nikotin té nejčistší kvality. Najdete v nich také 50% VG (rostlinného glycerolu), což napomáhá zvýšené produkci páry.Tuto náplň můžete použít do všech dostupných typů elektronických cigaret na trhu.

Kourimlevne.cz píše:

„Pravá a ničím nenahraditelná cigarteová chuť červených cigaret, kterou můžete bez starostí vapovat celý den a nikdy vás nepřestane vás bavit. E-liquid výrobce Aramax.”E-liquidy Aramax jsou cenově dostupné náplně do elektronické cigarety, vhodné pro všechny typy, včetně elektronických dýmek. Díky vyváženému podílu PG a VG 50:50 vytvářejí dostatečnou produkci páry.Náplně Aramax jsou vyrobeny z kvalitních surovin, které před použitím prochází velmi důkladnou kontrolou a splňují veškeré požadavky pro prodej nejen v EU, ale po celém světě. Všechny lahvičky Aramax jsou vybaveny úzkým kapátkem pro pohodlné doplnění e-liquidu a samozřejmostí je také dětská pojistka. E-liquidy Aramax neobsahují diacetyl ani acetoin a samotná výroba probíhá za přísného dodržování norem ISO 9001 a ISO 8317 a velmi pečlivý je také výběr dodavatelů jednotlivých surovin potřebných k výrobě. Kontrole rovněž podléhají také samotné lahvičky, které jsou pečlivě testovány proti případnému protečení. Samotné náplně jsou kontrolovány po celý výrobní proces, čímž je zajištěna stálá kvalita v průběhu celé výroby.Náplně Aramax obsahují pouze kvalitní neutrální příchutě, které najdou uplatnění i ve výkonnějších zařízeních, a zároveň obsahují nikotin té nejvyšší a nejčistší kvality.Klíčové vlastnosti e-liquidu AramaxVýrobce AramaxVyvážený poměr PG a VGPraktické kapátkoPrvotřídní kvalitaVhodné pro všechny e-cigaretyParametry a specifikace náplně AramaxVýrobceAramaxCelkový objem10mlObsah nikotinu18mg/1mlPříchuťUSA TobaccoPoměr PG/VG50:50Co je to e-liquid?Náplň do elektronické cigarety, tedy e-liquid, je v drtivé většině založen na Propylenglycolu (PG) nebo Vegetable Glycerinu (VG) nebo směsi obou složek (VPG). Obsahuje aromatické látky, většinou buďto potravinářská aromata nebo speciálně pro tento účel vytvořená aromata tabákových příchutí.Obsah balení náplně Aramax1x samostatná lahvička náplně Aramax výše uvedených parametrů opatřená dětskou pojistkou  E-liquidy AramaxNáplně Aramax jsou vyrobeny z kvalitníc...

MojeElektronickáCigareta.cz píše:

Tento e-liquid je určen do všech elektronických cigaret na trhu. Je vhodný do všech cartomizérů, clearomizérů, tank systémů, cartridgí či ostatních.
Zvýhodněné balení Aramax 4x10ml.

Parametry ARAMAX USA Tobacco 10ml 18mg

Výrobce Aramax

Podobné produkty

Podobné fráze: