Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  E-knihy

E-knihy

Nalezeno:    7921 produktů

Ecce homo Forman, Radim Kratochvíl, e-kniha

eBook:,Máte rádi knihy o životě slavných a inspirativních osobností? Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít novou publikaci s názvem Ecce homo Forman, kterou má na svědomí Radim Kratochvíl. Přináší totiž jedinečnou možnost poznat slavného režiséra Miloše Formana tak, jak si ho pamatují lidé, kteří měli to štěstí s ním nějaký čas pobývat nebo spolupracovat. Jeho životní příběh totiž dodnes baví, ale také inspiruje velkou spoustu lidí.Převážnou část knihy tvoří vzpomínky samotného Radima Kra...

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Fantom vraždí za soumraku (18 detektivních povídek), Houdek Jiří, e-kniha

Kromě novely Fantom vraždí za soumraku najdete v této knize ještě dalších sedmnáct napínavých krimi povídek. Jsou to příběhy, v nichž vládne napětí, záhadné zločiny a hrdinové se dostávají do nebezpečných situací.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Jawa 250/350 Pérák, Hubert Procházka, e-kniha

Publikace nám představuje nesmrtelný motocykl Jawa 250 Pérák, který byl oficiálně představen na výstavě v Paříži v roce 1946.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

Uzení, nakládání a konzervování masa, Bernhard Gahm, e-kniha

Vepřové, hovězí, jehněčí, drůbeží nebo zvěřina — ze všech těchto druhů masa lze díky vhodným receptům připravit domácí trvanlivé pochoutky. Autor této knihy, zkušený amatérský řezník, ukazuje, jak se má maso správně nasolit, sušit, udit a vařit.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Vše o uzení, Vladimír Dyk, e-kniha

Užitečné rady a skvělé recepty, které těží z mnohaletých zkušeností autora i starých mistrů uzenářů. Nepostradatelná příručka pro všechny milovníky uzení, ať již udí doma, na chatě či chalupě.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

¿QUÉ PASA? Slovník slangu a hovorové španělštiny, Lingea, e-kniha

eBook:,Současná hovorová a slangová španělština se velice rychle vyvíjí a mění a díky televizi, filmové tvorbě, internetu a dalším médiím se také rychle šíří do všeobecného povědomí. Z některých slangových termínů se tak časem stávají termíny běžně používané a rozšířené. Díky mnohovýznamovosti velkého množství španělských slov mívají běžná slova kromě svého oficiálního významu i několik významů slangových, které lze často rozlišit až podle kontextu nebo prostředí, z něhož text pochází. Uživatel...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

...a člověk stvořil Boha, Vladimír Němec, e-kniha

Sbírka povídek, která se vám dostává do ruky, má jednoho společného jmenovatele – Boha. Někdy vystupuje v hlavní roli, jindy je pouze tušený v pozadí, ale vždy má svou nezastupitelnou úlohu.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

...a vztáhl pak ruku na život bližního, Roman Cílek, e-kniha

Nakladatelství tento soubor jeho reportáží před vydáním pracovně nazývalo „Výběr toho nejlepšího z Cílka“…

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

"Láskyplné" povídky, Daniela Kovářová, e-kniha

eBook:,"Láskyplné" povídky tvoří sedmnáct příběhů, které spojuje láska a vztahy mezi muži a ženami, rodiči a dětmi a občas i něco navíc. Autorka – mimo jiné advokátka, ministryně spravedlnosti a ředitelka Justiční akademie – žije s manželem, dvěma dětmi a mnoha zvířaty v západních Čechách a v nepatrných zbytcích času publikuje povídky, fejetony a odborné články v novinách a časopisech. Je možné, že jste si knihu chtěli přečíst, když vyšla poprvé ještě pod autorčiným pseudonymem Ida Sebastiani, ...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality, Ludvík Filip, Jiří Šebestík, e-kniha

Řízení kvality je dnes pojmem, který používá při svém řízení většina firem, a určitě nejen na českém trhu. Naneštěstí se v dnešní době tento pojem řeší především zorným úhlem snižování nákladů a zvyšování efektivity v každodenním životě firmy.

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

(Ne)skutečno, Janiel Kaffe, e-kniha

Debutová kniha mladého talentovaného autora. Hlavním hrdinou je mladý strážce, který bojuje proti zlu a postupně zjišťuje, jakou moc mohou mít zdánlivě neškodné myšlenky.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

(ne)SLADKOSTI, Danielle, e-kniha

Kniha receptů je především určena všem, kteří trpí hyperurikémií (zvýšenou koncentrací kyseliny močové v krvi). Ta bohužel způsobuje bolest některých kloubů, může zapříčinit jejich deformaci a dochází také k tvorbě ledvinových kamenů.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

(NE)spokojený zákazník, náš cíl?!, Ivan Nový, Jörg Petzold, e-kniha

Služby poskytované zákazníkům, přístup prodejce a celé firmy, to, jak nákup proběhl a co jsme v jeho průběhu zažili, všechny pozitivní a negativní prožitky spojené s nákupem.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

(R)evoluční ekonomie, Tomáš Sedláček, David Graeber, Roman Chlupatý, e-kniha

eBook:,Respektovaný ekonom Tomáš Sedláček si s publicistou Romanem Chlupatým k debatě přizval amerického anarchistu Davida Graebera, jednoho z vůdců světového hnutí Occupy, ale též uznávaného antropologa a autora světového bestselleru Dluh: prvních 5000 let.(R)EVOLUČNÍ EKONOMIE: O SYSTÉMU A LIDECH je střetem dvou pohledů na životaschopnost systému, ve kterém žijeme. Férově vedená diskuze reflektuje stále častěji kladenou otázku: Je možné současný dům jen poopravit, anebo je lepší (či nevyhnutel...

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

10 kroků k vyššímu výkonu pracovníků, Jan Urban, e-kniha

eBook:,Jak zlepšit výkonnost vašich pracovníků? Zkušený autor a poradce srozumitelně a na mnoha příkladech ukazuje hlavní příčiny výkonových nedostatků i to, jak deseti jednoduchými kroky výkon vašeho týmu, firmy či organizace zvýšit. Dozvíte se, jak stanovit úkoly, aby byly pracovníkům jasné, jak dosáhnout toho, aby je uměli samostatně řešit, chápali jejich smysl a priority, jak je správně motivovat, předávat jim zpětnou vazbu, jak odstraňovat překážky v práci i jak využívat sankcí nebo řešit ...

Více informací
od 168 Kč
Koupit nejlevněji

10 způsobů, jak se (ne)nechat připravit o peníze, Tomáš Tyl, e-kniha

Tato vysoce aktuální a praktická kniha si bere za cíl komplexním způsobem popsat nástrahy finančního světa, v němž žije každý z nás. Existuje celá řada publikací, jejichž tématem jsou rady, jak dosáhnout finančního úspěchu nebo jak zhodnotit prostředky.

Více informací
od 246 Kč
Koupit nejlevněji

100 infekcí, Dana Göpfertová, Petr Pazdiora, e-kniha

Publikace podává ucelený přehled o aktuálním stavu základních odborných znalostí o etiologii, výskytu, diagnostických možnostech, epidemiologických charakteristikách a protiepidemických preventivních i represivních opatřeních infekčních nemocí.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

100 let od založení Československa, Institut Václava Klause, e-kniha

eBook:,Vznik Československé republiky, jehož sté výročí si letos připomínáme, je příležitostí k ohlédnutí se za naší moderní historií, jejími vrcholy i tragickými periodami, výzvou k hledání poučení z ní a především k úvahám o budoucnosti naší republiky a hrozbám a rizikům, která jsou před námi. Generace našich předků v čele s TGM dokázala využít válečné porážky Rakousko-Uherska a Německa a vzala osud naší země po dlouhých staletích do vlastních rukou. Moderní českou státnost nebylo lehké vytvo...

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

100 let proher a vítězství, Jaroslav Bálek, e-kniha

Hlavní postava knížky se zamýšlí nad tím, co vše zažila během dvacátého století. České dějiny tohoto období představovaly vskutku velké drama s fascinujícími zápletkami....

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

100 písní a fotografií, Bob Dylan, e-kniha

100 nejlepších songů, které Bob Dylan za svou kariéru napsal, je doprovázeno dobovými fotografiemi, kompletními texty jak v originálu, tak v českém překladu, a notovým záznamem s akordy pro kytaru. Nechybí ani informace, kdy a jak která píseň vznikla.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

100 přání, Erica Bertelegniová, e-kniha

Je nedělení odpoledne a skoro třináctiletá Aurora Bílá právě vešla do knihkupectví, jehož prodavačka umí… létat!

Více informací
od 80 Kč
Koupit nejlevněji

100 statečných, e-kniha

Projekt 100 statečných navazuje na úspěšných 90 statečných, jimiž Český rozhlas vloni oslavil 90. výročí od začátku svého vysílání. V roce 2014 si moderátoři ukousli ještě větší sousto. Hostů bylo 100 a rozhovory trvaly 52 hodin.

Více informací
od 246 Kč
Koupit nejlevněji

100 tradičních stavebních detailů, ochrana proti vodě, Michael Balík, Jaroslav Solař, e-kniha

Kniha přináší výběr 100 tradičních, léty prověřených detailů týkajících se problematiky dodatečného odvlhčování zdiva, uváděných v odborných publikacích zejména na konci 19. a v první polovině 20. století.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

100 věcí, které dělají úspěšní lidé, Nigel Cumberland, e-kniha

eBook:,Co pro vás znamená slovo úspěch? Jakého úspěchu byste v životě chtěli dosáhnout? • Povýší vás? • Zhubnete? • Vydají vám knihu? • Dobře vychováte děti a dočkáte se toho, že založí vlastní rodiny? • Nebudete litovat toho, že jste šli za hlasem svého srdce? • Váš život bude plný báječných lidí? • Zotavíte se z vážné nemoci? • Ušetříte určitou finanční částku? • Budete šťastní a spokojení s tím, co máte? Úspěch je velmi osobní a jedinečná záležitost. A to, co představuje „úspěch“ pro jednoho...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi, Richard Templar, e-kniha

Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, budovat s nimi pevné vztahy a jak z nich dostat to nejlepší. Tato pravidla vám pomohou říkat a dělat správné věci a zvládnout každou situaci!

Více informací
od 237 Kč
Koupit nejlevněji

100+1 otázek a odpovědí o chůzi, nejen nordické, Eliška Sovová, Beata Zapletalová, Hana Cipryanová, e-kniha

Trávíte většinu času vsedě či vleže? Je vaše tělesná kondice špatná? Máte nadváhu? Pak je tato knížka určena právě vám. Renomované české autorky se zamýšlí nad chůzí, jakožto nejběžnější pohybovou činností člověka.

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

100+1 otázek a odpovědí o krevním tlaku, Eliška Sovová, e-kniha

Je známým faktem, že kardiovaskulární onemocnění patří na první místo v příčinách úmrtí ve vyspělém světě. Vysoký krevní tlak je jedním z nejvýznamnějších rizikových faktorů těchto onemocnění. Jak ale těmto rizikovým faktorům předejít?

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

100+1 otázek a odpovědí pro kardiaky, Eliška Sovová, Jan Lukl, e-kniha

V České republice je stále více než polovina úmrtí způsobena nemocemi srdce a cév. Kardiovaskulární onemocnění je tedy celospolečenským problémem, který musí být řešen komplexně.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

1000 čínských slovíček, Petra Ťulpíková, e-kniha

eBook:,Učte se důležitá slovíčka pomocí veselých obrázků! Zapamatujete si je rychleji a vštípí se vám i mnohem hlouběji do paměti! Ilustrace znázorňují běžné životní situace, které denně prožíváme, obsahují postavy a věci, se kterými se denně setkáváme. Ať jde již o domácnost, město, školu, přírodu, zábavu, cestování, sport ad. Obrázky jsou popsány, za slovíčky následuje výslovnost a český význam. Každý tematický celek je doplněn typickými frázemi. Na konci knihy se nachází souhrnný slovníček. ...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

1000 holandských slovíček, Aleš Čuma, Veronika terHarmsel Havlíková, Jana Pellarová, e-kniha

eBook:,Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování holandských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází souhrnný česko-holandský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

1000 švédských slovíček, Eliška Straková, e-kniha

Kniha: 1000 švédských slovíček; Autor: Straková Eliška; Tematicky uspořádaný ilustrovaný slovník znázorňuje běžné životní situace a je určen začátečníkům, zejména dětem. Slouží k názorné výuce a procvičování základní slovní zásoby. ...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

1000 věcí, co mě serou 1, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, e-kniha

Ve světě plném Likes přináší autoři každý všední den čtenářům svého blogu jeden Unlike. A čtenářům téhle knížky první dvoustovku hejtů, které na svém populárním blogu publikovali.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

1000 věcí, co mě serou 2, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, e-kniha

Dalších 200 hejtů o věcech, které trápí Achjo Bitch a Attilu, Biče Božího.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

1000 věcí, co mě serou 3, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, Curvekiller, e-kniha

Svazek dalších 200 hejtů o věcech, které trápí Achjo Bitch, Attilu Biče Božího a nově i Curvekillera.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

1000 věcí, co mě serou 4, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, Curvekiller, e-kniha

I čtvrtý svazek opulentního projektu 1000 věcí, co mě serou nabízí dvě stě hořce humorných fejetonů.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

1000 židovských anekdot, Pavel Šmakal, e-kniha

Kniha: 1000 židovských anekdot; Autor: Šmakal Pavel; – Karel Čapek kdysi řekl, že hledat nové anekdoty je prakticky nemožné. Existují prý na světě stejně dlouho jako lidé, a tak jen doznávají nových podob shodně s vývojem lidstva. Stejně nemožné by bylo hledat autory jednotlivých anekdot, a ...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

1001 receptur cocktailů, Miloš Tretter, e-kniha

Tato mezinárodně ceněná a originální kniha na světovém trhu v oboru barmanství je určena jak profesionalním barmanům, tak i laikům.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

101 nejčastějších otázek a nejlepších odpovědí u přijímacího pohovoru, Claus Peter Müller-Thurau, e-kniha

Jak nejlépe odpovědět na otázky týkající se vašich pracovních zkušeností? Co říci na dotazy zjišťující vaše schopnosti organizovat si svou práci, řídit projekty nebo vést podřízené?

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

101 příběhů a metafor z manažerské praxe, Petr Škrla, e-kniha

Autor prožil jako lektor a manažer velkou část svého života v Kanadě a Africe. Ve své nové knize prezentuje čtivým způsobem univerzální manažerské a životních principy.

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

106 zlatých pravidel pro spokojený život, Richard Templar, e-kniha

Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

111 her pro atraktivní výuku angličtiny, Petr Hladík, e-kniha

Knížka je jedinou tohoto typu na našem trhu. Hry jsou v knize rozděleny do šesti oblastí podle cíle na aktivizující hry, seznamovací hry, konverzační hry, konverzační a gramatické hry, gramatické hry a hry pro rozvoj psaní.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

111 her pro atraktivní výuku němčiny, Petr Hladík, e-kniha

Chcete vést výuku německého jazyka hravou a nenásilnou formou? Docházejí vám nápady, jak žáky zaujmout a udržet jejich pozornost? Inspiraci naleznete v knize 111 her pro atraktivní výuku němčiny, která je určena všem učitelům a lektorům.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

111 nových her pro atraktivní výuku jazyků, Petr Hladík, e-kniha

Kniha: 111 nových her pro atraktivní výuku jazyků; Autor: Hladík Petr; Hry jsou rozděleny do šesti oblastí podle cíle, a to na aktivizující, seznamovací, konverzační, gramatické a hry pro rozvoj psaní. U každé hry se dozvíte informaci o čase, který zabere, jazykové úrovni, pro kterou je určena, její ...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

1177 př. Kr. Zhroucení civilizace a invaze mořských národů, Eric Cline, e-kniha

eBook:,Kniha amerického archeologa a historika je pátráním po tom, co způsobilo oslabení a v některých případech i zánik vyspělých civilizací a měst ve východním Středomoří, jakými byly Egypt, Chetitská říše nebo třeba kosmopolitní obchodní přístav Ugarit na konci 13. století př. Kr. – v období, které můžeme s jistou rezervou označit jako „první mezinárodní věk“ v dějinách lidstva. Hledá odpovědi na otázku, jak vlastně v těchto oblastech došlo k nástupu „doby železné“ a jaký to mělo význam pro ...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

12 fází úspěšných prodejních rozhovorů, Hermann Scherer, e-kniha

V prodeji je úspěch a neúspěch velmi těsně spjat. Kdo ví, jak vést obchodní rozhovor opravdu profesionálně, je vítězem. Obchodníci, prodejci a obchodní manažeři se v této ojedinělé knížce dozví,

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

12 kroků ke štěstí, Bouillon Eveline, e-kniha

eBook:,Úporná honba za spokojeností a kvalitnějším životem se paradoxně stává překážkou ke šťastnému životu. Jak v sobě probouzet okamžiky radosti, propojení se sebou samým i ostatními, a jak zaměřit pozornost na správné postoje, které mi dělají dobře? Někdy postačí podívat se na život z jiné perspektivy, soustředit se na to hlavní, ale současně nepřehlédnout některé důležité detaily, umět se rozhodovat a poznat pohnutky svého jednání. Je to vlastně jednoduché: štěstí není nikde mimo nás, je ta...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

12.12., Vítězslav Jareš, e-kniha

Kapitán Karel Krol vyšetřuje hromadnou vraždu skupiny mladých rebelantských malířek, které si říkají Wild graffiti. Jak tento masakr souvisí s incidentem, jenž se odehrál na česko-rakouských hranicích před skoro čtyřiceti lety?

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

121 schodů k posteli, Cupal Ondřej, e-kniha

Nela miluje psy a ráda sportuje. Ondra nedá dopustit na povahu koček a často se schází s přáteli. Ale dokážou dělat věci i spolu. Fakt. Tak třeba občas lezou na stromy. Anebo, když někdo potřebuje pomoct na ulici, pomůžou. Tak se vlastně seznámili.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

13 povídek pro Klub knihomolů 2, Hana Militká, e-kniha

Potěšte se dalším pokračováním série „13 povídek Pro Klub Knihomolů 2“. Jedná se o povídky původně napsané pro elektronický magazín Klub knihomolů. Předmluvu vytvořila šéfredaktorka Klubu knihomolů Alena Badinová.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

13 povídek pro Klub Knihomolů, Hana Militká, e-kniha

Erotický nádech vtiskla autorka Hana Militká třetímu pokračování příběhů 13 povídek pro Klub knihomolů 3. Setkáme se zde s milostnými city, které člověka provázejí od útlého mládí až do konce života.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

133 her pro motivaci a rozvoj týmů, Jaroslava Ester Evangelu, Oldřich Fridrich, e-kniha

Publikace určená lektorům, manažerům, vedoucím týmů a personalistům umožňuje snadno a velmi efektivně zvyšovat motivaci a rozvíjet schopnosti a dovednosti týmů a jejich členů.

Více informací
od 246 Kč
Koupit nejlevněji

134 výletů za zvířátky, Lenka Pecharová, e-kniha

Poutavá a prakticky uspořádaná barevná příručka vás vybaví všemi potřebnými znalostmi o místech naší vlasti, kde se můžete setkat se zvířaty.

Více informací
od 161 Kč
Koupit nejlevněji

14 000 důvodů ke štěstí, Barbara Ann Kipferová, e-kniha

Autorka tohoto bestselleru, Barbara Ann Kipferová, si už jako dítě začala psát seznam věcí, které jí těší a dělají radost. Její seznam se postupem času rozrostl do této osobité, strhující a okouzlující knihy.

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

15 minus, Tomáš Zářecký, e-kniha

15mínus je zdánlivě nevinná televizní show. Skupina odvážlivců se snaží dostat skrz neznámé území na smluvené místo, kde na ně čeká odměna 60 milionů eur.

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

15 nejlepších metod, jak pomoci sám sobě, Marx Susanne, e-kniha

Po každé krizi následuje nový začátek. Abychom jej zvládli snadněji, existuje mnoho metod a technik, jimiž si můžeme pomoci.

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní, Luminita D. Saviuc, e-kniha

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vám pomůže vzdát se negativních myšlenkových návyků a dosáhnout opravdového štěstí a života svých snů. Nechte za sebou minulost a vydejte se hledat vlastní pravdu.

Více informací
od 212 Kč
Koupit nejlevněji

2 000 amerických a britských rockových skupin, Jozef Petro, e-kniha

eBook:,Výslovnostní slovník nejoblíbenějších amerických a britských rockových skupin od 50. let 20. století až po dnešek. Příručka pro všechny milovníky hudby a zejména pro hudební redaktory, moderátory, hlasatele a DJ, kteří chtějí správně vyslovovat jména rockových kapel.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

2 000 nejužívanějších anglických jmen, Jozef Petro, e-kniha

Výslovnostní slovník nejoblíbenějších anglických, amerických, skotských, irských, waleských a dalších křestních jmen používaných ve Velké Británii a v USA.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

2 000 nejužívanějších anglických příjmení, Jozef Petro, e-kniha

Výslovnostní slovník nejoblíbenějších anglických, amerických, skotských, irských, waleských a dalších příjmení používaných ve Velké Británii a v USA.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

2 povídky, Miroslav Krejčí, e-kniha

Dvě dobrodružné povídky z aktraktivních prostředí. Z Tibetu a Montany v USA. Co se stane, když se ztratí civilizovaný turista v drsném prostředí Himalájí a jedinou pomoc může očekávat od budhistického mnicha, pronásledovaného čínskými vojáky?

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

2/3 chlapa, Petr Soukup, e-kniha

2/3 chlapa je druhou sbírkou básní Petra Soukupa, která si jako hlavní úkol klade pobavit, byť neúmyslně. Sbírka je taková, jaký je její autor. Básně jsou krátké a občas se ani o básně nejedná, spíše hesla, slogany, nebo glosy.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

200 kg lásky, Jacinda Maple, e-kniha

Jsem tlustá, tak to prostě je. Nemám jen pár kilo nadváhy. Jsem slonice, rozežraná tlustá kráva. Tak nějak mě obyčejně častují ti, co mě potkávají na ulici. Proto už raději moc nevycházím, abych to nemusela poslouchat.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

200 neznámých hokejových příběhů, Tomáš Kučera, e-kniha

eBook:,Zábavné historky a zajímavosti z českého i světového hokeje Jak může obyčejný fotograf ovlivnit hokejové utkání? Jaká je největší krádež v dějinách ledního hokeje? Který komentátor kleje ze všech nejvíce a který brankář drží prvenství v nejmenším vzrůstu? To všechno a ještě mnohem více odhaluje Tomáš Kučera ve své knize zapomenutých, mnohdy zcela neznámých pikantností z prostředí nejoblíbenějšího ledního sportu na světě.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

2012, Miloslav Stingl, e-kniha

Cestovatel, etnolog a spisovatel Miloslav Stingl se v této knize vydává za tajemstvím indiánských měst a indiánských pyramid.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

2036. Tomáš Sedláček a hosté: Jak budeme žít za 20 let?, Tomáš Sedláček, e-kniha

Naše životy se za posledních dvacet let díky technologiím změnily k nepoznání. Jak budeme žít v roce 2036? Dvacet předních osobností se v unikátním souboru textů zamýšlí nad budoucností svých oborů i naší společnosti.

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

21 dní k celkové transformaci těla, Mark Sisson, e-kniha

V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

3 x Sherlock Holmes, Arthur Conan Doyle, e-kniha

Kniha: 3 x Sherlock Holmes; Autor: Doyle Arthur Conan; Reedice tří známých klasických detektivních příběhů, v nichž řeší složité případy nejlepší detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho nerozlučný společník doktor Watson. V prvním příběhu ("Skandál v Čechách") se v Doyleově fantazii ...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

30 dárků od srdce, Alena Isabella Grimmichová, e-kniha

eBook:,Ukažte svým blízkým, co pro vás znamenají, a potěšte je vlastnoručně vyrobeným dárkem s tematikou srdce. Autorka v knize představuje 30 originálních projektů různých obtížností, takže si na své přijdou tvořiví nováčci i ostřílení kreativci. Jednotlivé návody jsou představeny srozumitelným způsobem krok za krokem a doprovází je bohatá fotodokumentace, díky níž budete přesně vědět, jak postupovat. Na výrobu projektů z této knihy jsou použity lehce dostupné materiály, i přesto však okouzlí ...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

30 pravidel vítězů, Bodo Schäfer, e-kniha

Úspěch a naplněný život – kdo by po nich netoužil! Přesto se ale příliš často spokojíme s málem. Naše vize a sny musí ustoupit závazkům a každodenní rutině. Aby se to nepřihodilo i vám, je tu tato kniha!

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

333 tipů a triků pro Android, Martin Herodek, e-kniha

eBook:,Jste čerstvými majiteli telefonu či tabletu s operačním systémem Android nebo již patříte mezi zkušenější uživatele této platformy a chcete se o ní dozvědět více? Hledáte způsoby, jak využít svoje zařízení na maximum? V šestnácti tematických kapitolách se nenaučíte řídit svým tabletem jadernou elektrárnu ani pomocí telefonu ovládat raketoplán, najdete v nich však spoustu praktických rad a návodů, jak si svoje každodenní soužití s Androidem zpříjemnit či zefektivnit. Tipy a triky jsou urč...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

3x horory, Jana Pacáková, e-kniha

Souhrnné vydání tří úspěšných sbírek hororových příběhů Jany Pacákové – Závoj hrůzy, Červivé jablíčko a Temnota – které již dříve vyšly samostatně.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

40 dní pešo do Jeruzalema, Ladislav Zibura, e-kniha

Kniha: 40 dní pešo do Jeruzalema; Autor: Zibura Ladislav; – Dvadsaťdvaročný Ladislav Zibura v lete zbalil svoj život do 12 kilogramov, hodil si batoh na chrbát a vydal sa na púť do Jeruzalema. Bez mapy a orientačného zmyslu prešiel pešo 1 400 kilometrov naprieč rozpálenou krajinou Turecka a ...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

40 manažerských mýtů, které škodí vašemu byznysu, Jan Urban, e-kniha

Zkušený poradce a autor řady knih vám odkryje čtyřicet nejčastějších mýtů, kterým manažeři a organizace podléhají, a ukáže vám, jak se věci opravdu mají a jak postupovat při vedení lidí a firem správně.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

40 výletů do historie, Karel Kýr, e-kniha

V této publikaci autor čtyřicetkrát zabrousil do historie. Dovíte se například o tom, jak se stal syn českého krále prvním guvernérem Kanady. O obřím kole v Chicagu, nebo o tom, jak jedna pohlavní nemoc dostala jméno.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

5 kroků k úspěšnému projektu, Jan Doležal, Jiří Krátký, Ondřej Cingl, e-kniha

Publikace zkušených autorů přináší vše důležité, co potřebujete znát pro úspěšné řízení a dokončení projektu.

Více informací
od 246 Kč
Koupit nejlevněji

55 minut mezi životem a smrtí, Jozef Kollár, e-kniha

eBook:,Emigrovat z Československé socialistické republiky na Západ bylo snem snad každého normálního člověka v nenormálním systému, který komunistická strana udržovala v zemi od „vítězného února“ roku 1948 až do listopadové revoluce v roce 1989.Z železné klece se dalo uniknout několika způsoby, ale ani jeden nebyl bez rizika. Získat cestovní doložku od policie nebylo snadné, a pokud se o ni ucházela celá rodina, většinou neuspěla. Kdo chtěl odejít stůj co stůj, musel hranice překročit ilegálně....

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

55, James Delargy, e-kniha

Kniha: 55; Autor: Delargy James; 54 obetí... Kto bude číslo 55? Mestečko Wilbrook leží na okraji rozsiahlych, neprebádaných austrálskych pralesov. Policajný dôstojník Chandler Jenkins má svoj domov rád a je hrdý na to, že vo Wilbrooku vedie neveľké policajné oddelenie. ...

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

69, Sexy Lucca, e-kniha

Lechtivá knížka od Sexy Luccy. Obsahuje 69 erotických povídek, v nichž se zhmotní vaše tajné sny a sexuální fantazie, o nichž jste se báli komukoliv přiznat.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: