Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  E-knihy

E-knihy

Nalezeno:    5609 produktů

Dalajlámova mačka a umenie priasť, David Michie, e-kniha

Pred odchodom na prednáškové turné do Ameriky poverí dalajláma svoju milovanú mačku Jesku (JSK, Jej Svätosť mačku) úlohou: má objaviť pravú príčinu šťastia. Plnenie tejto úlohy zavedie mačku do netušených dobrodružstiev!

Více informací

Kuchařka při onemocnění dnou, Růžena Milatová, e-kniha

Kuchařka z edice Vaříme s dietní sestrou je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Kuchařka od nutriční terapeutky z IKEMu je návodem na stravování v akutním stadiu nemoci, ale i pomocníkem ve výběru potravin ve stadiu chronického onemocnění k předcházení problémů.

Více informací

Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec Barbora Charvátová ekniha

Pomalu a lahodně! Sbírka receptů od populární food blogerky. Pomalý hrnec se stal miláčkem českých domovu – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptu.

Více informací

Můj rok 1971 Martin Ježek ekniha

Kniha: Můj rok 1971; Autor: Ježek Martin; V úvodu najdeme přehled významných osobností, které se narodily v tehdejším Československu i v jiných státech. Práce dále přibližuje dění v oblastech literatury, filmu, hudby, výtvarného umění, architektury, módy, zdraví nebo sportu. ...

Více informací

Anglicko-český / česko-anglický fotbalový slovník TZ-One e-kniha

Tento anglicko-český a česko-anglický fotbalový slovník je praktická a jednoduchá pomůcka určená pro všechny uživatele se zájmem o terminologii z oblasti fotbalu, sportu a dalších souvisejících oborů. Slovník obsahuje téměř 4 000 hesel.

Více informací

Autenticita, Stephen Joseph, e-kniha

Snahou žít autenticky se v životě nezbavujeme bolesti, strachu, truchlení či smutku, ale získáváme možnost nacházet smysl v tom, co děláme, co cítíme a jak se chováme. Žijeme-li autenticky, jsme schopni lépe snášet těžkosti a překážky.

Více informací

Autobusy Karosa 700, Martin Harák, e-kniha

Fundovaný pohled do "dějin" tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy.

Více informací

Autoškola, Václav Minář, e-kniha

Velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol, kteří se potřebují naučit pravidla provozu na silničních komunikacích, nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek.

Více informací

Byznys má duši, Alan Cohen, e-kniha

Chcete úspěšně podnikat, a přitom si zachovat duševní integritu a nezradit svou duchovní cestu?

Více informací

Cesta důvěry a lásky, Philippe Jacques, e-kniha

Na mnoha příkladech ze života této malé mystičky je ukázáno, že některá její vnuknutí jsou nesmírně cenná i pro dnešního člověka.

Více informací

Černý krasavec A1/A2, Anna Sewell, Dana Olšovská, e-kniha

Kniha anglické spisovatelky Anny Sewellové vypráví o osudu krásného černého hřebce a provází nás celým jeho životem, od mládí až po stáří.

Více informací

Další osudy Popelky po svatbě, Jan Bílý, e-kniha

Třiadvacet konstelací pohádek a mýtů pro pokročilé dospělé, doplněno dvaadvaceti mytologickými a pohádkovými archetypy, jež žijí svůj skrytý život v každém z nás.

Více informací

Ekonomické bubliny Dominik Stroukal ekniha

Tato kniha je o bublinách. Poslední velká splaskla přesně před deseti lety, každý z nás ale zažil a zažívá ještě jednu mnohem větší. Tu, ve které žijeme nyní. Otázkou není jestli, ale kdy splaskne. A hlavně jak se na to připravit.

Více informací

Hity klasiky Akordeon (+online audio) Zdeněk Šotola ekniha

Noty na akordeon. Snadná aranžmá 28 nejznámějších klasických melodií v úpravě pro akordeon. Kniha obsahuje odkazy na audio ukázky všech skladeb, které si můžete stáhnout na svůj počítač nebo přehrát online.

Více informací

Hity klasiky Pětistrunné banjo (+online audio) Zdeněk Šotola ekniha

Noty, tabulatury na pětistrunné banjo. Snadná aranžmá 33 nejznámějších klasických melodií v úpravě pro pětistrunné banjo.

Více informací

Hrdina z hor, Suzanne Enoch, e-kniha

Skotsko, rok 1812. Je divoký a rozháraný do morku kostí, anglický voják, který je doma spíš na bitevním poli než v salonní společnosti. A když se major Gabriel Forrester dozví, že zdědil šlechtický titul a panství na Skotské vysočině ...

Více informací

Jóga v životě současného člověka, Květoslav Minařík, e-kniha

Práce vysvětlují, jaký smysl vlastně má jóga a jaké má místo v každodenním životě normálního občana, jak pomáhá řešit životní problémy.

Více informací

Jsi Čaroděj/ka? Inelia Benz ekniha

Kniha Jsi Čaroděj/ka? je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.

Více informací

Můj rok 1970, Jarmila Frejtichová, e-kniha

Rok 1970 asi nebude v českých dějinách zapsán zrovna zlatým písmem. Je to rok tvrdého nástupu normalizace, rok vyhazovů z práce i čistek ve straně. Ale žije tady s námi víc než 150 000 těch, pro které tento rok vůbec nebyl špatný. V tomto roce se totiž narodili a měli celý život před sebou.

Více informací

Nechtěné, Emily Gunnisová, e-kniha

Dopis, který nachází novinářka Samantha v domě své babičky, otevře Pandořinu skříňku tajemství a lží a dotkne se její vlastní rodiny těsněji, než by kdy čekala.

Více informací

Nezákonné války, Daniele Ganser, e-kniha

Kniha švýcarského historika na příkladu 13 zemí popisuje, jak byly v minulosti a jsou i v přítomnosti vedeny nezákonné války a opakovaně jsou porušovány zásady vyslovené v Chartě OSN, a tím je záměrně sabotován zákaz vedení válek.

Více informací

Pohádková logopedie, Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?, Irena Šáchová, e-kniha

Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout a zahrát si s nimi divadlo.

Více informací

Povrchové úpravy dřeva, Daniela Tesařová, e-kniha

Zkušená autorka vás seznámí s jednotlivými druhy nátěrových hmot vhodných pro dokončování materiálů na bázi dřeva a se způsoby nanášení ať už jde o lakování, moření, lazurování či lepení.

Více informací

Průvodce bytového designéra, Leona Fousková, Jana Boháčková, Tomáš Havránek, Zuzana Staňková, e-kniha

Kniha Průvodce bytového designéra je určena nejen budoucím interiérovým návrhářům, ale všem, kteří mají chuť podívat se pod pokličku profesionálům a využít získané informace při zařizování svého bytu či domu.

Více informací

Sabotáž, Sovák Roman, e-kniha

Bojkovice nedaleko Uherského Hradiště jsou místem, kde se potkávají oba dva příběhy ze spodních pater nebe.<b> Titul je nominován na Cenu Josefa Škvoreckého 2014.

Více informací

Skrytá krása Čech, Otomar Dvořák, Josef "Pepson" Snětivý, e-kniha

Na cestu za skrytou krásou Čech vás zvou zkušení spisovatelé a cestovatelé Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý. S kamerou a fotoaparátem – a s očima otevřenýma – se vydali do míst, jejichž krása je skrytá doslova (a jen místy vystupující na povrch),

Více informací

Stavba pece na pizzu a chleba, Jaroslav Závacký, e-kniha

Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru.

Více informací

Stavíme dům ze dřeva, Martin Růžička, e-kniha

Kniha, jejímž autorem je zkušený stavitel v oboru dřevostaveb, je určena nejen potenciálním stavebníkům rodinných domů, ale klade si za cíl oslovit také širokou stavební veřejnost.

Více informací

Školáci v pohybu, Hana Dvořáková, e-kniha

Publikace seznamuje učitele prvního stupně ZŠ, cvičitele a trenéry mladších školáků i rodiče se základními způsoby řízení a organizace tělesné výchovy. Ukazuje moderní možnosti realizace TV v praxi.

Více informací

Účetnictví pro úplné začátečníky 2018 Pavel Novotný e-kniha

Díky této knize získáte komplexní přehled v účetnictví. Je psána skutečně srozumitelnou formou právě pro vás - úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu. Stejně pomůže i zkušenému účetnímu pro opakování účetních souvislostí.

Více informací

Vánoční ozdoby z korálků, Sylva Šporková, e-kniha

Přinášíme knihu návodů na výrobu originálních vánočních ozdob inspirovaných tradičními českými výrobky, které již visely na vánočním stromečku v rodinách našich babiček a prababiček.

Více informací

Věřím v život věčný. Eschatologie Tomáš Špidlík e-kniha

Autor zkoumá patristické, zejména východní křesťanské prameny.

Více informací

Vrány, Petra Dvořáková, e-kniha

Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma.

Více informací

Vyšívání, Miroslava Kubišová, e-kniha

Kniha pojednává o základních technikách vyšívání a je určena pro ty, kteří nemají s těmito pracemi žádné nebo jen malé zkušenosti.

Více informací

Zahrady od Dany Makrlíková Dana e-kniha

Chcete si naplánovat vlastní zahradu a nevíte, jak začít? Tato kniha vás provede vším, na co byste při navrhování zahrady měli myslet – od zjištění, jaké podmínky nabízí váš pozemek, přes výběr zahradních prvků (pergola, terasa, bazén atd.) až po pečlivé zvážení toho, jaké rostliny a kam je vhodné vysadit.

Více informací

Základy praktické terminologie pro sestry, Lubomír Vondráček, Vlasta Wirthová, Jindra Pavlicová, e-kniha

Jednotná terminologie je základním předpokladem komunikace a bezproblémového kontaktu všech pracovníků poskytujících péči.

Více informací

Zdravotně-kompenzační cvičení, Blanka Hošková, Andrea Levitová, e-kniha

Publikace přináší soubory cviků, které se zaměřují na jednotlivé oblasti pohybového systému, a tím cíleně působí na zlepšení zdravotního stavu jedince, především na stav pohybového systému. Praktická obsahuje 127 instruktivních originálních obrázků.

Více informací

Zdravotní nauka 2. díl, Iva Nováková, e-kniha

Učebnice je určena žákům středních odborných škol oboru sociální péče i pracovníkům, kteří začínají se sociální prací v praxi.

Více informací

...a člověk stvořil Boha, Vladimír Němec, e-kniha

Sbírka povídek, která se vám dostává do ruky, má jednoho společného jmenovatele – Boha. Někdy vystupuje v hlavní roli, jindy je pouze tušený v pozadí, ale vždy má svou nezastupitelnou úlohu.

Více informací

(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality, Ludvík Filip, Jiří Šebestík, e-kniha

Řízení kvality je dnes pojmem, který používá při svém řízení většina firem, a určitě nejen na českém trhu. Naneštěstí se v dnešní době tento pojem řeší především zorným úhlem snižování nákladů a zvyšování efektivity v každodenním životě firmy.

Více informací

(ne)SLADKOSTI, Danielle, e-kniha

Kniha receptů je především určena všem, kteří trpí hyperurikémií (zvýšenou koncentrací kyseliny močové v krvi). Ta bohužel způsobuje bolest některých kloubů, může zapříčinit jejich deformaci a dochází také k tvorbě ledvinových kamenů.

Více informací

(NE)spokojený zákazník, náš cíl?!, Ivan Nový, Jörg Petzold, e-kniha

Služby poskytované zákazníkům, přístup prodejce a celé firmy, to, jak nákup proběhl a co jsme v jeho průběhu zažili, všechny pozitivní a negativní prožitky spojené s nákupem.

Více informací

#Murdertrending Gretchen McNeil e-kniha

Když se Dee probudí z bezvědomí na podlaze chabě osvětleného skladiště, pochopí, že se má stát další obětí aplikace Murdertrending, která dovolí zbytku světa sledovat online popravy odsouzených zločinců.

Více informací

1. škola účesů Anna Lukešová e-kniha

Kniha je určena všem slečnám školou povinným, které se chtějí naučit česat samy sebe. Autorky jim předkládají výběr vhodných účesů a poradí, jak postupovat krok za krokem a jak pečovat o svoje vlasy. A protože první dojem lze udělat jen jednou, shodnou se obě autorky na tom, že na účesu opravdu záleží.

Více informací

10 kroků k vyššímu výkonu pracovníků, Jan Urban, e-kniha

Jak zlepšit výkonnost vašich pracovníků? Zkušený autor a poradce srozumitelně a na mnoha příkladech ukazuje hlavní příčiny výkonových nedostatků i to, jak deseti jednoduchými kroky výkon vašeho týmu, firmy či organizace zvýšit.

Více informací

10 nejdražších manažerských chyb Jan Urban e-kniha

Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby. Manažeři, kteří při řízení svých lidí dělají ty nejzásadnější chyby, své firmě škodí a stojí ji spoustu peněz. Neděláte vy či vaši kolegové manažeři tyto chyby také?

Více informací

100 infekcí Dana Göpfertová Petr Pazdiora e-kniha

Publikace podává ucelený přehled o aktuálním stavu základních odborných znalostí o etiologii, výskytu, diagnostických možnostech, epidemiologických charakteristikách a protiepidemických preventivních i represivních opatřeních infekčních nemocí.

Více informací

100 let od začátku svobodného podnikání v Československu, Kamil Miketa, e-kniha

Přesně před 100 lety, 28. října 1918, se začíná psát nová éra svobodného podnikání v tehdy zrozeném Československu. Dvakrát je násilně přerušena. Druhou světovou válkou a komunistickým pučem v roce 1948.

Více informací

100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče e-kniha

Známé pohádky ve zkrácené verziJsou pro vás pohádky, které čtete svým dětem, příliš dlouhé? Usínáte u nich sami dřív, než drak osvobodí princeznu? Nebo chtějí děti vědět, jak to dopadlo se Smolíčkem, a vy máte ještě spoustu jiné práce?

Více informací

100 otázek a odpovědí jak se uzdravit po mozkové mrtvici Mike Dow David Dow Megan

Když David Dow prodělal masivní mozkovou mrtvici, bylo mu pouhých deset let. Lékaři nevěřili, že by už někdy mohl chodit. Dnes však David nejenom chodí, ale navíc žije aktivní, nezávislý život. Řídí a

Více informací

100 písní a fotografií, Bob Dylan, e-kniha

100 nejlepších songů, které Bob Dylan za svou kariéru napsal, je doprovázeno dobovými fotografiemi, kompletními texty jak v originálu, tak v českém překladu, a notovým záznamem s akordy pro kytaru. Nechybí ani informace, kdy a jak která píseň vznikla.

Více informací

100 přání, Erica Bertelegniová, e-kniha

Je nedělení odpoledne a skoro třináctiletá Aurora Bílá právě vešla do knihkupectví, jehož prodavačka umí… létat!

Více informací

100 statečných, e-kniha

Projekt 100 statečných navazuje na úspěšných 90 statečných, jimiž Český rozhlas vloni oslavil 90. výročí od začátku svého vysílání. V roce 2014 si moderátoři ukousli ještě větší sousto. Hostů bylo 100 a rozhovory trvaly 52 hodin.

Více informací

100 tajuplných záhad světa, Lamy Matt, e-kniha

Co tkví za tajemstvím jezera Loch Ness? Co prožívají lidé, kterých se dotkla smrt či byli označení za posedlé ďáblem? V čem spočívá Tutanchamonova kletba a existují skutečně zombie?

Více informací

100 tradičních stavebních detailů, ochrana proti vodě, Michael Balík, Jaroslav Solař, e-kniha

Kniha přináší výběr 100 tradičních, léty prověřených detailů týkajících se problematiky dodatečného odvlhčování zdiva, uváděných v odborných publikacích zejména na konci 19. a v první polovině 20. století.

Více informací

100 zlatých pravidel pro úspěšné vztahy s lidmi, Richard Templar, e-kniha

Sto zlatých pravidel vám ukáže, jak se s ostatními naladit na stejnou vlnu, jak druhé pochopit, budovat s nimi pevné vztahy a jak z nich dostat to nejlepší. Tato pravidla vám pomohou říkat a dělat správné věci a zvládnout každou situaci!

Více informací

100+1 otázek a odpovědí o chůzi, nejen nordické, Eliška Sovová, Beata Zapletalová, Hana Cipryanová, e-kniha

Trávíte většinu času vsedě či vleže? Je vaše tělesná kondice špatná? Máte nadváhu? Pak je tato knížka určena právě vám. Renomované české autorky se zamýšlí nad chůzí, jakožto nejběžnější pohybovou činností člověka.

Více informací

100+1 otázek a odpovědí o krevním tlaku, Eliška Sovová, e-kniha

Je známým faktem, že kardiovaskulární onemocnění patří na první místo v příčinách úmrtí ve vyspělém světě. Vysoký krevní tlak je jedním z nejvýznamnějších rizikových faktorů těchto onemocnění. Jak ale těmto rizikovým faktorům předejít?

Více informací

100+1 otázek a odpovědí pro kardiaky, Eliška Sovová, Jan Lukl, e-kniha

V České republice je stále více než polovina úmrtí způsobena nemocemi srdce a cév. Kardiovaskulární onemocnění je tedy celospolečenským problémem, který musí být řešen komplexně.

Více informací

1000 arabských slovíček, Hana Nováková, e-kniha

Kniha: 1000 arabských slovíček; Autor: Nováková Hana; Tematicky uspořádaný ilustrovaný slovník znázorňuje běžné životní situace a je určen začátečníkům, zejména dětem. Slouží k názorné výuce a procvičování základní slovní zásoby. ...

Více informací

1000 věcí, co mě serou 3, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, Curvekiller, e-kniha

Svazek dalších 200 hejtů o věcech, které trápí Achjo Bitch, Attilu Biče Božího a nově i Curvekillera.

Více informací

1000 věcí, co mě serou 4, Achjo Bitch, Atilla, Bič Boží, Curvekiller, e-kniha

I čtvrtý svazek opulentního projektu 1000 věcí, co mě serou nabízí dvě stě hořce humorných fejetonů.

Více informací

1000 židovských anekdot Pavel Šmakal e-kniha

Jistě se všichni shodneme v tom, že největší kouzlo mají židovské anekdoty, pokud je vyprávějí židé. Jejich neopakovatelný humor, leckdy tak trochu skrytý, podepřený příslovečnou železnou logikou, není jen prvoplánovým podnětem k smíchu, ale odrazem světa.

Více informací

101 pravidel jak zastavit úzkost Peterson J. Tanya e-kniha

V této knize najdete akční plán, který vám poskytne potřebné nástroje k tomu, abyste se osvobodili. Právě teď je nejlepší chvíle dát sbohem úzkosti a pokračovat dál ke svému vytouženému životu.

Více informací

101 příběhů a metafor z manažerské praxe, Petr Škrla, e-kniha

Autor prožil jako lektor a manažer velkou část svého života v Kanadě a Africe. Ve své nové knize prezentuje čtivým způsobem univerzální manažerské a životních principy.

Více informací

106 zlatých pravidel pro spokojený život, Richard Templar, e-kniha

Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem.

Více informací

107 zlatých pravidel úspěšného manažera Richard Templar e-kniha

Chcete patřit mezi manažery, kteří hladce a bez námahy postupují kupředu a budují úspěšně a rychle svou kariéru bez ohledu na zavedený systém, mezilidské problémy, nedosažitelné cíle a pracovní přetížení?

Více informací

13 povídek pro Klub knihomolů 2, Hana Militká, e-kniha

Potěšte se dalším pokračováním série „13 povídek Pro Klub Knihomolů 2“. Jedná se o povídky původně napsané pro elektronický magazín Klub knihomolů. Předmluvu vytvořila šéfredaktorka Klubu knihomolů Alena Badinová. Povídky jsou psány srdcem. Jedná se převážně o fantazii podloženou vlastními zkušenostmi a příběhy vyprávěnými přáteli. Přečtěte si povídky pro potěšení. Možná vám i něco připomenou. Přeji krásné chvíle plné napětí a pohody s knížkou. 13 povídek pro Klub knihomolů 2 - Hana Militká od ...

Více informací

13 povídek pro Klub Knihomolů, Hana Militká, e-kniha

Erotický nádech vtiskla autorka Hana Militká třetímu pokračování příběhů 13 povídek pro Klub knihomolů 3. Setkáme se zde s milostnými city, které člověka provázejí od útlého mládí až do konce života.

Více informací

13 věcí které psychicky silné ženy nedělají Amy Morinová e-kniha

Milé dámy, na stříbrném podnose tu máte každodenní cvičení, díky kterým budete odolnější proti stresu, výkonnější a celkově spokojenější se svým životem!

Více informací

13 věcí, které psychicky silní rodiče nedělají, Amy Morinová, e-kniha

Naučte své děti, jak si poradit i v nepříjemných situacích Chtěli byste svoje děti ochránit před nepřízní osudu a zajistit jim krásný život? Nejspíš je vám jasné, že to v rodičovských silách není. Co ale udělat můžete, je vybavit děti do života nástroji, díky nimž získají psychickou sílu.

Více informací

15 minus, Tomáš Zářecký, e-kniha

15mínus je zdánlivě nevinná televizní show. Skupina odvážlivců se snaží dostat skrz neznámé území na smluvené místo, kde na ně čeká odměna 60 milionů eur. Situaci ale komplikují dvě pravidla. Podle prvního se peníze rozdělí rovným dílem mezi všechny v cíli. Podle druhého soutěžící během hry nepodléhají žádným zákonům. Mají absolutní svobodu konání... Když se tyhle věci spojí dohromady, vznikne smrtící koktejl. Don přichází do soutěže s mladistvou naivitou. Záhy však pozná, že se musí mít ve stř...

Více informací

15 nejlepších metod, jak pomoci sám sobě, Marx Susanne, e-kniha

Po každé krizi následuje nový začátek. Abychom jej zvládli snadněji, existuje mnoho metod a technik, jimiž si můžeme pomoci.

Více informací

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní, Luminita D. Saviuc, e-kniha

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vám pomůže vzdát se negativních myšlenkových návyků a dosáhnout opravdového štěstí a života svých snů. Nechte za sebou minulost a vydejte se hledat vlastní pravdu.

Více informací

18. rukojmí James Patterson e-kniha

Tři ztracené ženy. Dva zdánlivě spolu nesouvisející případy. Jeden odhodlaný zabiják. Zdánlivě nevinná noc se pro tři učitelky z místní školy promění v horor a utrpení. Když jsou následující den pohřešovány, nevěstí to nic dobrého.

Více informací

1984 George Orwell e-kniha

Kniha, již autor dokončil v roce 1948, ukazuje s prorockou jasnozřivostí smrtelné nebezpečí ideologie zaštiťující se všeobecným dobrem, když žádá, aby se s ní lidé zcela ztotožnili.

Více informací

2. díl příkrmy mezi 6-8 měsícem od ukončeného 6. měsíce do neukončeného 8. měsíce Veronika

Elektronická kniha - autor Veronika Maršálková, 30 stran Tato kniha je nejen pro maminky a tatínky, které začínají vařit či připravovat pokrmy svým ratolestem, ale je také pro ty, které již dítkám vaří a chtějí se něco nového dozvědět, prohloubit anebo ověřit si své znalosti.

Více informací

200 kg lásky, Jacinda Maple, e-kniha

Jsem tlustá, tak to prostě je. Nemám jen pár kilo nadváhy. Jsem slonice, rozežraná tlustá kráva. Tak nějak mě obyčejně častují ti, co mě potkávají na ulici. Proto už raději moc nevycházím, abych to nemusela poslouchat.

Více informací

Podobné fráze: