Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  DVD přehrávače  >  Philips DVP2880

Philips DVP2880

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DVD přehrávač Philips DVP2850/58 DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2880/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů přehrát prakticky každý disk. Je vybaven kvalitním převodníkem pro zpracování videa s ostrým a přirozeným obrazem a funkcí CinemaPlus pro lepší, ostřejší a čistší obraz. S připojením USB snadno přehrajet...

Všechny nabídky pro Philips DVP2880

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Philips DVP2880

DVD přehrávač Philips DVP2850/58
DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2880/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů přehrát prakticky každý disk. Je vybaven kvalitním převodníkem pro zpracování videa s ostrým a přirozeným obrazem a funkcí CinemaPlus pro lepší, ostřejší a čistší obraz. S připojením USB snadno přehrajete média z jednotek USB Flash a s převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou FullHD získáte ostřejší obraz.
Optická jednotka ProReader
Jednotka ProReader vám umožňuje, abyste si filmy a videa užívali bez starostí. I když jsou na starých discích šmouhy či škrábance, můžete si být jisti, že se přehrají celé od začátku až do konce – bez jakékoli známky, že by byly poškozené. Jednotka ProReader využívá nejmodernější technologii, aby slabé analogové signály převedla na silné digitální, přičemž získává údaje umožňující bezproblémové přehrání ne zrovna dokonalých disků.
Dodejte své sbírce DVD ostřejší obraz
Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou vysokému rozlišení 1080p pro ostřejší, živější a křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v plném vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Video s nižší kvalitou obrazu bude vypadat i na velkém televizoru dobře.
Praktické funkce
Funkce CinemaPlus optimalizuje celkovou ostrost a barevnou stabilitu zkoumáním každého pixelu v každém snímku a inteligentním algoritmem nastaví ideální hodnoty pro nejostřejší obraz. Funkce přizpůsobení velikosti obrazovky zajistí, že obraz vyplní celou obrazovku je skvělá pro stále optimální sledování. Přehrávači nechybí ani certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX. Funkce EasyLink slouží k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače.
Klíčové vlastnosti
DVD přehrávač Philips DVP2880/58...

Parametry Philips DVP2880

Výrobce Philips
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano
USB port Ano
HDMI výstup Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: