Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  DVD přehrávače  >  Philips DVP2850

Philips DVP2850

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DVD přehrávač Philips DVP2850/58 DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2850/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů přehrát prakticky každý disk. Je vybaven kvalitním převodníkem pro zpracování videa s ostrým a přirozeným obrazem a funkcí Smart Picture pro personalizované nastavení obrazu. S připojením USB snadno přeh...

Všechny nabídky pro Philips DVP2850

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Philips DVP2850

DVD přehrávač Philips DVP2850/58
DVD přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk, to je Philips DVP2850/58. Díky jednotce ProReader zavládne bez problémů přehrát prakticky každý disk. Je vybaven kvalitním převodníkem pro zpracování videa s ostrým a přirozeným obrazem a funkcí Smart Picture pro personalizované nastavení obrazu. S připojením USB snadno přehrajete média z jednotek USB Flash.
Optická jednotka ProReader
Jednotka ProReader vám umožňuje, abyste si filmy a videa užívali bez starostí. I když jsou na starých discích šmouhy či škrábance, můžete si být jisti, že se přehrají celé od začátku až do konce – bez jakékoli známky, že by byly poškozené. Jednotka ProReader využívá nejmodernější technologii, aby slabé analogové signály převedla na silné digitální, přičemž získává údaje umožňující bezproblémové přehrání ne zrovna dokonalých disků.
Praktické funkce
Funkce Smart Picture umožňuje personalizované nastavení obrazu a stará se o optimální nastavení barvy, jasu, barevné sytosti, kontrastu a ostrosti obrazu. Funkce přizpůsobení velikosti obrazovky zajistí, že obraz vyplní celou obrazovku je skvělá pro stále optimální sledování. Přehrávači nechybí ani certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX.
Klíčové vlastnosti
DVD přehrávač Philips DVP2850/58 přehrává média typu CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD +R/+RW, DVD R/−RW, Kodak Picture Disc, Standard SVCD, Disk VCD a také obsah USB paměťových jednotek. O zpracování obrazu se stará kvalitní digitálně analogový převodník 12 bit/108 MHz. Z konektorové výbavy je k dispozici přední port USB 2.0 a zadní analogový audio výstup levý/pravý, výstup kompozitního videa (CVBS) a digitální výstup pro koaxiální kabel. Rozměry přehrávače jsou 270 x 37,5 x 201 mm při hmotnosti 1 kg. Výrobce dále uvádí spotřebu pod 10W za provozu a pod 0.5W v pohotovostním režimu.
Parametry
Podporovaná ...

Parametry Philips DVP2850

Výrobce Philips
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano
USB port Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: