Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  DVD přehrávače  >  LG DP542H

LG DP542H

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DVD přehrávač LG DP542H vdechne vaší kolekci DVD nový život. Připojte přehrávač k televizoru s vysokým rozlišením a využijte vestavěnou funkci převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou 1080p. LG DP542H přehraje téměř libovolný disk a libovolné mediální zařízení, ať už DVD a CD disky nebo zařízení USB. Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na vysoké rozlišení 1...

Všechny nabídky pro LG DP542H

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LG DP542H

DVD přehrávač LG DP542H vdechne vaší kolekci DVD nový život. Připojte přehrávač k televizoru s vysokým rozlišením a využijte vestavěnou funkci převzorkování standardního videa na kvalitu blízkou 1080p.
LG DP542H přehraje téměř libovolný disk a libovolné mediální zařízení, ať už DVD a CD disky nebo zařízení USB. Přehrávač je vybaven schopností převzorkování standardního videa na vysoké rozlišení 1080p pro ostřejší, živější a křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v plném vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem.
Vestavěný dekodér systémů Dolby Digital a DTS zajistí zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností přehrávání médií na vašem velkoplošném televizoru.
Ze vstupů a výstupů nabízí přehrávač výstupní HDMI, vysokorychlostní rozhraní USB, kompozitní a komponentní video výstup, koaxiální audio výstup a analogový audio výstup.
Parametry
Podporovaná média: CD, DVD
Typ přehrávače: Stolní
Konektory
HDMI: Ano
USB: Ano
Vstupy/výstupy: Koax, Kompozit, RCA
Rozměry
Barva: černá
Formáty
Video komprese: DivX, MPEG4
Audio formáty: MP3, WMA

Parametry LG DP542H

Výrobce LG
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano
USB port Ano
HDMI výstup Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: